Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ugotovitev-hrvaško morje

ugotovitev-hrvaško morje

Ravno prišla domov. Bila v Savudriji. In ugotovila, da je od slovenske meje, do Umaga bilo zelo veliko Slovencev. Razen po kampih(tudi Italijani in Avstrijci s kamperji), so bili apartmaji polni Slovencev.
Joj, koliko izdajalcev, bi rekel Rimljanček. A vsi smo se imeli fajn, vsaj upam, jaz zelo. Pa še vreme ni bilo tako slabo kot napoved.

a zdaj bo pa vsak teden ta tema, provociranje?
Ajde, naveličajte se že enkrat

Samo povedala kako je bilo in da nisem edina bila tam doli. Ni provokacija, naslov je jasen in ni treba odpirati tistim, ki jim pač Hrvaška ni všeč in so jim te teme odveč. Marsikomu niso.

, sej vidimo po kolonah, da niste bili edini…

Midva sva bila v hotelu v Porecu, povsod sami slovenci, hrvati pa ful prijazni. Sem bila zelo pozitivno presenecena. In se 14 dni nazaj sem bila skepticna do dopusta na Hrvaskem. Veste, politika kvari odnose, ne obicajni ljudje.

Ja, mi smo tudi uživali sto na uro. in tudi domačini so bili izredno prijazni. Ne samo zaposleni, ampak tudi “navadni”, ki z nami niso imeli nič.

kaj pa mene zdaj not mečeš

a moram biti za vsako stvar jaz kriv

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

Bili v naši prikolici v kampu v Istri, na Hrvaškem smo le Slovenci s prikolicami in Italijani z avtodomi, drugih ni. imeli smo se odlično, sonce non stop, razen malo dež. kapljic tu in tam. Na morju smo bili 10 dni, imam že super barvico.

V petek pa spet…:))

očitno imate eni preveč denarja

pa taka recesija

:))))))))

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

glih zaradi recesije grem rajši na hrvaško kot npr. v italijo – smo s kolegi primerjali cene in iti v italijo je vsekakor zelo ‘nerecesijsko’ obnašanje :)) ..
zgolj ugotovitev sicer – in ja, tudi mi smo bili več kot zadovoljni na sončku čez mejo :))

Ja sem slišala kako je s to Hrvaško. Politika pa mediji strašijo in nastrojujejo ljudi proti naši sosedi, da bi zapolnili kapacitete v sloveniji, ker naj bi bil že zdaj upad turizma za 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To je pa kar nekaj za našo blagajno.

sem ena, ki se je zanimala za slovenske kampe in verjamete, da si ga ne morem privoščit, ker so noro dragi. Pa mal me je pogrelo, da poleg pavšala plačuješ toplo vodo posebej, pa igrišče na žetone. Imam dva mala otročka, sej bi me topla voda stala pravo malo premoženje. v mrzli pa ne morem umit dojenčka, ne? Škoda no, vozili bi se pa kar uro manj, to je pa velik plus.

No pri nas v kampu na hrvaškem je prav lušno, vsi so prijazni in lepo se imamo.

mi tudi bli, bp.

Tudi mi:)

Z domačini smo klasično usekali debato o politiki, prišli do istih zaključkov, kot prejšnja leta, naj se politiki jeb***, mi se bomo imeli pa še naprej radi:)

jaz tudi že drugi vikend…

se mi zdi da so zelo prijazni… pa še vstopnina na kamenjak je bila zastojn (neka promocija?) vrečo za smeti pa si vseeno dobil:)

Tudi mi smo bili.. na Krku. Ampak jaz nimam tako pozitivnih izkušenj. Ne da se mi vsega pisat..

LP

lahko na hitro?… imam namreč namen obiskati krk… za kak dan…
kje pa na krku?

Mi smo tudi bili. Krasno, kot vedno. Poleti gremo za dalj časa.

Dejansko pa je bilo največ Slovencev, za moj okus kar preveč.-

Tako da tisti, ki sovražite hrvaško morje, prosim ostanite v Sloveniji, da bo več placa za nas ostalo :-))).

nisem brala vseh – bili smo v punta verudeli v puli, pa ful malo turistov.

New Report

Close