Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? medicinske sestre

medicinske sestre

Kje v Sloveniji lahko najdeš strokovne medicinske sestre ?

Spoštovani!
Ali bi hoteli razložiti kaj hočete izvedeti.Lp,nočna sestra

Zanima me kaj pomeni strokovna ms? Ali je to prijazna kofetarica na oddelku? Ali je to sexi bejba v modri toaleti? Ali je to nekdo, ki zabava bolnike- dramska igralka? Kdo je to STROKOVNA MEDICINSKA SESTRA?

nova
Uredništvo priporoča

Na zbornici. Ce so kje, so tam ;).

kako to mislite na zbornici

Mery – je vse to kar si zgoraj napisala, dodajam pa še to:

Da ima vedno nezbrisljiv nasmeh na ustnicah – tudi ko jo nadirajo bolniki, svojci ali nadrejeni.

Služi kot boksarska vreča bolnikom, ki nočejo jemat zdravil, ki jih predpiše zdravnik in zahtevajo svojci.

Je kriva, ker svojci nočejo vzeti bolnika po končanem zdravljenju domov.

Pozna več jezikov ( pozna kletvice in žaljivke v več jezikih )

Je rojena morilka, ker hoče babico zjutraj umiti in prezračiti sobo.

Največkrat je nesramna, ker si dovoli iti domov in si privošči družino in otroke – ko pa tako blagodejno vpliva na psihično stanje našega starega očeta – a podaljšat pa ne morete.

In seveda mora imeti kompjuter, da si vse zapolni, zabeleži in ” strokovno “odreagira kadar se to od nje pričakuje in skromno odide, ko je problem rešen.

Po potrebi jo lahko zdravnik vščipne v rit – bolje, da se naredi, kot da jo je pičil komar, ker drugače…………………..

Res en tak luškan robotek, ki ga po uporabi odvržeš – če si pa drzne imeti kako pripombo ali bog ne daj svoje mnenje – TO JE PA ŽE ŽLEHT MEDICINSKA SESTRA!

pa sej nimajo pojma kva dugaja s pacjenti. neomejeno kafeta ,boh ne dej de kdo pozvoni de kej rab v nočnih pa tko vsi vemo kva dugaja e to je to pol pa še jamrajo da so zmatrane

Bravo Loti!!!
Jaz imam spet nočno pa sem hotela napisat odgovor-ampak ni potrebno ker si ga že ti.LP

ZD Šiška: sestra Mojca Čaleta

Onkološki inštitut: sestre na odd. H1 in H2 (baje tudi ostale, vendar jih osebno ne poznam)

Ginekološka klinika LJ: sestra Milena (z očali, blond, prijazna)

Kristina Modic Ne-Hodgkinov limfom 2004/2005 http://monoblog.over.net/kristina/ http://krstina_modic.tuditi.delo.si/

Na celem onkološkem so zeloooooooooooooooo uredu sestre…

Klinični center, oddelek za abdominalno kirurgijo.

V Polju so boljše, kot psihiatri.

New Report

Close