Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stran bom vrgla cca. 40€!!!

Stran bom vrgla cca. 40€!!!

Jeseni sem v Deichmannu kupila elegantne črne salonarje z visoko peto in jih spravila v omaro.
Sedaj sem jih hotela obuti in opazim, da mi je levi čevelj premajhen. Kako????

Pogledala sem na podplat in opazila, da je levi čevelj št. 38, desni pa 39 !””##$${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/()))??=)(/&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$#”!#!”#$!”#$”#{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$””&${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&”{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}Q

POPOLNOMA NOVI SALONARJI !!!!!

Škatle nimam, ker sem jo pustila v trgovini. Račun …. le kje je že ….. tepem se po glavi, da nisem plačala s kartico! Bi imela vsaj izpisek.
Ampak verjetno mi po pol leta tudi ta ne bi več pomagal!

Kar je, je!¨Posle j**** nema kajanja – pravijo naši sosedje!

Bo treba biti pozoren pri nakupu ENAKIH čevljev!

PS: Oh, ti smola! Bo treba po nove salonarje >:)))))

Jaz bi pa vseeno nesla nazaj pokazat,morda jih pa še imajo in ti bodo tud brez računa dal tapravo številko.
Probat ni greh,pravijo:)

pojdi v trgovino!
čisto možno je, da jim taki čevlji hodijo viška, ker so bile druge stranke malo bolj pozorne.

moj oče je uspel kupit 2 leva čevlja in jih je šele po 4 mesecih dobro pogledal, ko jih je hotel obuti. Seveda je šel nazaj v trgovino in trgovke so ga sprejele z odprtimi rokami: Ja gospod, kje ste pa hodil tako dolgo… mi vas pa čakamo…:)

nova
Uredništvo priporoča

Probaj odnest nazaj,ker drugega para verjetno niso prodali,ali pa je nekdo na istem kot ti.

imela podoben primer in smola izgubila račun. Pa sem vseeno šla, povedala da mi zadeva ne ustreza in ne morš verjet, ne samo da je trgovec vzel zadevo nazaj, celo gotovino sem dobila povrnjeno. Še zdaj ne morem verjet.
Glede na to, da je napaka s strani trgovine pa ti absolutno svetujem, da poskusiš (nasvet bodi prijazna, mi je na koncu povedal trgovec, da sem bla prijazna, da se je tudi zato tako odločil, če bi bla neka ohola primadona, bi ne blo kaj) :))

veliko uspeha, poskusit ni greh 🙂

Točno to se mi je naredilo v Decihmanu prejšnji teden, hahaha. Ne morem verjet. Sem pa sebe krivila, zdaj pa dopuščam možnost, da imajo kar precej parov pomešanih in nisem jaz pomešala, ko sem merila čeveljce. Kupila sem enega 19 in enega 20, hihihi. So mi pa brez problema zamenjali, čeprav nisem imela računa. Bi morali naučit svoje prodajalke, da pogledajo št. čevljev, čeprav bi verjetno mogla sama tudi pogledat, hehe. Žal mi je NatasaH, ampak si res prepozna. Probaj si pomagat z kakšnimi vložki, hehe.

lp

Skoraj vedno tudi trgovka na blagajni preveri št. čevljev, če je ustrezna. Delno je krivda kupca, ampak tudi trgovke imajo šlampaste.

Glede na to kakšna je tregovina in kvaliteta čevljev je za pričakovati.

V takih pofl trgovinah je to pač običajno. Če ti ne razpadejo, ti dajo pa druge cifre:)

No ja, tako hudo pa spet ni.
Deichmann res nima ne vem kakšne kvalitete, vendar sem sita čevljev, ki so po desetih letih zaradi svoje kvalitete tako lepi, da jih je škoda vreči stran. Saj jih rada obujem, ampak sem takšna, da se enih in istih čevljev naveličam. Za deset parov čevljev po 300€ – toliko pa spet nimam.

Rada imam precejšnjo izbiro čevljev, ki jih najkasneje v dveh sezonah zamenjam. In da nisem zanje odštela “ulala” denarcev, ker potem jih je škoda menjati … za nosit pa tudi nimam več kakšnega posebnega veselja – ne glede na visoko ceno.

Zgornji salonarji so bili s svojimi 40€ kar v zgornji polovici cenovnega razreda, ki ga Deichmann ponuja. Jutri bom šla tja in povedala kaj se mi je zgodilo. Bom videla kakšen bo odgovor….

Izgubiti nimam kaj ….. dobim lahko samo veselje ob nakupu novih čeveljčkov :)))))))

Bom pa od sedaj naprej 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozorna na isto velikost obeh čevljev :))
Ne samo pri Deichmannu – tudi v Steifellkoenigu :)))

Nam so v daichmanu v Kranju brez težav zamenjali superge, ki so se po 14 dneh nošnje spredaj malo odpli. Imeli smo račun – zamenjali so takoj, brez, da bi reševali reklamacijo.

Me pa čudi, da prodajalka ni pogledala številk.

Sicer pa lepa beseda lepo mesto najde. Srečno.

Od kdaj pa so čevlji znamke Elefanten pofl kvaliteta? Al pa v Vogel dobiš tudi Super fit, so tudi te pofl?? Al je za vas mogoče kvaliteta Mass, kjer mi je sedaj že nekaj usnjenih čevljev za 50 eur ali več razpadlo v 1 sezoni?

Jaz bi vsekakor šla v trgovino in pojasnila težavo. Na čevljih se pa ja vidi da še nikoli niso bile v uporabi.

Bi pa tudi jaz rada pohvalila trgovke v Kr v Daichmanu, zamenjali odlepljene sandale, brez težav, šla je po nov par in to je bilo to, računa ni niti pogledala, pa čeprav so bile sandale nošene že več kot 1 mes. Še več, glede na znamko čevljev, se mi je še celo opravičila, da ji je žal da imamo težave…

Jaz običajno kupujem v, kot praviš, “pofl trgovinah”, pa nimam slabih izkušenj. Vsaj do zdaj je prodajalka običajno preverila, če sta čevlja enaka in če številka ustreza.

NatašaH, kar pojdi nazaj, verjetno jim hodi tak par narobe in te bodo celo veseli! V najslabšem primeru boš na istem, kot si zdaj!

Odvisno zakaj je prišlo do zamenjave. Če jim par ostaja, ti bodo sigurno zamenjali. Obstajajo pa tudi ljudje, ki imajo po celo številko razlike med eno in drugo nogo in namenoma kupijo različne pare. Tudi to se dogaja 😉

New Report

Close