Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

sploh se ne splača it več na hrvaško na morje

Default avatar

zanimivo, kaj ne

nekak že slaba 2 meseca se menimo, da gremo na morje na hrvaško. pregledali smo že ne vem koliko ponudb, poslali že ne vem koliko povpraševanj, bili na veliko agencijah in prelistali vse kataloge. za hrvaško.
včeraj pa smo naleteli na katalog ponudb za tunizijo. in moram reči, da se mi zdi dopustovanje tam neizmerno bolj ugodno!za dobrih 350eurou polpenzijon, obe smeri letalo, v ceno pa je že všteta letalska taksa. odhod je iz brnika. neprimerno bolj ugodno kot pa apartma za 150eurou na dan na hrvaške, kje je še vsa hrana. kar ne morem verjeti. in ne gre za kak nateg, oglas je bil izdan s strani dokaj ugledne agencije. tudi ena znanka je bila preko njih enkrat že dol, v istem hotelu, in je rekla, da je bilo super. pokazala je tudi slike hotela, plaže.izgleda lepo.

primerjava...se je ne da narediti...hrvaška le ni tako ugodna.

to
Default avatar

tbb

To sploh ni noben trdil, da je Hrvaška ugodna, prednost je samo, da je tako blizu in s stem nisi odkrila vode in s tem boš spet zanetila ogenj. Pa lepo nedeljo še naprej.
Default avatar

ghjk

Ne vem kje si našla za 150 evrov na dan
Default avatar

zanimivo, kaj ne

zakaj pa bi s tem zanetila ogenj?podajam samo mojo ugotovitev, ki bo prišla mogoče zelo prav tudi komu drugemu z malo bolj plitvim žepom, ki pa želi kljub temu letos na dopust.

hm, tudi o bližini sem že razmišljala. a po drugi strani, če greš v tunizijo se pelješ do ljubljane, če greš na hrvaško pa parkrat dlje. kar se tiče kilometrinske bližine seveda.

to pa res ni težko, najti ponudbo za 150eurou na dan. poglej le npr baško, in to celo izven sezone...
Default avatar

šecjen

jaz se ne maram z avionom vozit pa tudi visoke vročine ne prenašam najboljše in bom šla letos, če bo kaj denarja ostalo, konec avgusta na hrvaško. sicer sem pa nekaj več kot 150 evrov lani menda vse skupaj zapravila za 10 dni, s kartami za bus, hrano, nove copate sem si morala kupit ipd.
Default avatar

ida22

Za apartma tako rekoč na obali na Pagu - nov, klima - plačam 60 EUR. So tudi cenejši.

Ja, tudi za 150 EUR se najde (pa precej več tudi), pa tudi Tunizija se najbrž najde za precej več, kot pišeš ti.

Enim pač paše z avtom na Hrvaško, drugim pa z letalom kam dlje. Vsak po svoje, ane? Ampak zato pisati, da se na Hrvaško ne splača več it, je pa spet samo ugotovitev polovice tukaj gor. Druga polovica pa vztraja na Hrvaški. Vedno je in vedno bo tako. Hvala bogu, da smo si različni.
Default avatar

masha***

Za moj okus ima Hrvaška še vedno najlepše morje. Bila v Grčiji in v Egiptu. Aja, pa na Portugalskem.
Default avatar

zanimivo, kaj ne

pag je zagotovo cenejši, nižje ko greš ceneje je. odvisno je tudi od termina in števila oseb ki gre skupaj na dopust. mi za tako skupino ljudi kot nas je nismo našli nič manj kot 150/dan.

šecjen-zanimivo. smem vprašati kje si dopustovala? to je res malo denarja.

načeloma mi iščemo neko ugodno verjanto. če ima kdo kako telefonsko številko kakega hrvata, ki oddaja ugodno apartma, se pa priporočam. iščemo pa za 8 oseb.
Default avatar

ninan

Prav posrečena primerjava cen. Po eni strani dnevna cena za apartma za osem oseb, po drugi tedensko letovanje za eno osebo. Če seštevaš jabolka in slive, lahko dobiš le mešano marmelado ...
Default avatar

zanimivo, kaj ne

no, vsak ima svoj okus. tako je moje mnenje, da se z grčijo hrvaška zagotovo ne more kosati. a le moje mnenje.
Default avatar

zanimivo, kaj ne

ninaen - malo preskopo sem napisala vse skup. vejretno bi mogla napisat več podatkov. ampak se mi niti ne ljubi zdajle. verjemi, smo veliko preračunali in vse.
Default avatar

zanimivo, kaj ne

stvar je v tem, da je apartma za toliko oseb zelo težko dobiti.zato bomo šli verjetno v hotel in pač vzeli več sob. če pa primerjate te cene...je cenovno ugodneje tunizija.
Default avatar

matjao

masha*** je napisal/a:
Se strinjam!!
Po moje poceni variante v tujini odpadejo, mal denarja mal muzike.
Default avatar

rimljancek

Hrvaško morje ne obstaja

al je Slovensko al pa Dalmatinsko morje
SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI!

RAZGLEDNICE
UTRDBE NA SLOVENSKEM
Default avatar

Hehe

Ah, pajade najlepše morje. Vsake oči imajo svojega malarja in zame ga čez grške plaže ni. Seveda ne na višku sezone.
Default avatar

komot na plaži

Če želiš biti julija na plaži na komot, se pravi, da sva sama ali pa da je vsaj deset metrov do drugih ljudi na plaži, je po mojih izkušnjah treba do Grčije.
Default avatar

smeškica

Hehe se poponoma strinjem s tabo. Ni jih čez grških plaž, takih plaž na hrvaškem ne najdeš. Pa kot da na hrvaškem ne drži pravilo - malo dnara malo muzike. Olupijo te, tako da se ven ne vidiš.
Default avatar

jadralka***

komot na plaži je napisal/a:
... ali pa na jadrnico :)))
Na Kornate, recimo.
Default avatar

komot na plaži

Ja, seveda, če bi imela barko, potem bi bilo drugače, se strinjam.
Default avatar

Iza bela

ninan je napisal/a:
Pa še res je.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net