Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kontracepcija 2

kontracepcija 2

Ker je spodaj tema naperjena proti uporabi KT me zanima, kakšno kontracepcijo pa ve uporabljate.
Sem sicer noseča, ampak ker se nam je vsakič prijelo detece v prvem poskusu, bo po porodu treba izbrati eno zelo varnih variant. Vzdržnost, kako vezanje semenovodov in kondom ne pridejo v poštev. Kaj res varnega mi priporočate?

res plodnim parom preostaja samo najbolj zanesljiva kontracepcija

– sterilizacija
– mirena
– kontracepcijske tablete, obliži
– kondom
– depo provera

računanje ovulacije in varnih dni bi odsvetovala.

Potem ti pač ne ostane nič več – razen tvoja sterilizacija, ki je nisi izrecno omenila kot “ne pride v poštev”. Bi pa rekla, da je vseeno manjša muka nataknit tisti kondom kot iti na splav.

nova
Uredništvo priporoča

Potem ti pač ne ostane nič več – razen tvoja sterilizacija, ki je nisi izrecno omenila kot “ne pride v poštev”. Bi pa rekla, da je vseeno manjša muka nataknit tisti kondom kot iti na splav.[/quote]

niso vsi moški primerni za kondom. Enim že brez kondoma po trikrat pade tič preden, da zaključijo, če bi si vsakič morali še kondom na novo natikat, itak ne bi nikoli dokončali.

No, v takem primeru je zanesljiva kontracepcija zagotovljena, torej je cilj dosežen 🙂

No, v takem primeru je zanesljiva kontracepcija zagotovljena, torej je cilj dosežen :)[/quote]

:))

No, v takem primeru je zanesljiva kontracepcija zagotovljena, torej je cilj dosežen :)[/quote]

:)))))))))))

Ne niso vsi moški za kondom, predvsem ne tisti, ki se jim fučka za vse, razen za svojih 5 min, izvzeti so tisti, s kako alergijo na sestavine, vsi ostali so pa samo prekomot in preegostični, da bi prevzeli del skrbi za KT. Ženska lahko desetletja golta hormone z vsemi stranskimi učinki vred, gospod so pa prekomot za gumico gor nataknit. Ma nemoj!

Drugače pa – odgovor imaš zgoraj, nekaj ni kompatibilno z dojenjem, če misliš dojit, me pa v nulo pogrejejo takile hinavski izgovori dedcev. Če mu pade, ko si natika kondom, mu ga pa ti natakni, naj bo del predigre, natakni mu ga z usti, tud kondomov je sto sort….mislim en kup možnosti je, osnova pa je, da človek sploh HOČE kaj premaknit, da ni prepričan, da so otroci in kontracepcija IZKLJUČNO ženska posla!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

In zakaj ti moški ne gredo reševat svoje zdravstvene težave, ampak raje svojo žensko pošljejo k zdravniku, da jo tam našopajo s tabletami in hormoni?

Mislim!!!

Moški, ki mu med odnosom trikrat pade dol, mora k zdravniku, ker z njim ni vse v redu.

Maternični vložek; imaš navadnega ali pa Mireno.

Napisala sem, kaj meni ne pride v poštev, ne pa mojemu možu. Če bi bilo po njegovo, bi uporabljala kondom. Samo da se mi ne bo treba zastrupljati s tabletami. A meni pač ni do tega. Zanimivo, kaj vse nekatere sklepate iz enega bogega stavka:)

In zakaj ti moški ne gredo reševat svoje zdravstvene težave, ampak raje svojo žensko pošljejo k zdravniku, da jo tam našopajo s tabletami in hormoni?

Mislim!!!

Moški, ki mu med odnosom trikrat pade dol, mora k zdravniku, ker z njim ni vse v redu.[/quote]

ne, nič ni narobe z njim.
samo, ko mu hoče priti, se prepriča, da je še prezgodaj, pa mu tič včasih v tistem trenutku uplahne.
Glede na to, da itak jemljem KT iz drugih vzrokov, ne izključno zaradi kontracepcije, me to sploh ne moti, ravno tako ne, kot to, da doživim ene tri orgazme do takrat, ko on enega.

skrbna… nisi razumela situacije. ne gre za trenutek natikanja kondoma.

To pravi on. In trikrat? Kdor nima težav, bo znal zadržati izliv in s tem podaljšati odnos brez tega, da mu tič med odnosom trikrat pade dol. Žal to, o čemer govoriš, je težava, ki pa ni nujno fizične narave, lahko je psihične, večina teh težav je psihične narave, se to zgodi iz strahu pred nečem, pa magari strahu pred tem, da bi partnerko oplodil, stahu pred pravo intimnostjo, strahu pred prezgodnjim izlivom. Poguglaj in boš hitro našla kaj več.

Tudi jaz počasi zaključujem svojo plodnostno kariero in imam dovolj dva otroka. Do sedaj je bila najina edina kontracepcija zanašanje na plodne dneve in prekinitev spolnega odnosa pred izlivom kar se je čisto v redu obneslo. Zanosila sem brez težav. Sedaj pa sva se odločila, da je čas za bolj zanesljivo zaščito. Najbrž bom pričela z jemanjem KT, čeprav se zavedam, da to za moje zdravje ni ravno ok ampak druge rešitve ne vidim. Maternični vložek mi pa ni všeč saj imam v bližnjem sorodstvu nekaj primerov, ko je prišlo do vnetja in močnih menstrucij.

To pravi on. In trikrat? Kdor nima težav, bo znal zadržati izliv in s tem podaljšati odnos brez tega, da mu tič med odnosom trikrat pade dol. Žal to, o čemer govoriš, je težava, ki pa ni nujno fizične narave, lahko je psihične, večina teh težav je psihične narave, se to zgodi iz strahu pred nečem, pa magari strahu pred tem, da bi partnerko oplodil, stahu pred pravo intimnostjo, strahu pred prezgodnjim izlivom. Poguglaj in boš hitro našla kaj več.[/quote]

glej, meni ustreza tudi tako, kot je, da bi ga pa pošiljala po viagro samo zato, da si bo potem lahko kondom nataknil, pa tudi nima nobenega smisla.
Konec koncev, ne on in ne jaz nisva več 20 letnika, nabita s hormoni.

New Report

Close