Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zelo draga sončna očala

zelo draga sončna očala

v optiki sem vidla ena sončna očala huda res, ma prav za moj obraz delana, samo so draga kot pes-320 eur.

Ali bi dali tolk za očala?

NIKOLI

Seveda ne, odvisno, koliko ti ostane ob plače, oz, na kakšen način zaslužiš denar, jaz ga na pošten in tažak način.

A imaš plače 400 ali 2000 evrov?

Ne bi!:)
Če pa pomislim, da sem jih na drugačen način vrgla že več skozi okno…pa se vprašam, kaj je bolj koristno.
Jaz jih ne bi, ker se za mnogo manj denarja dobijo že dobra!


Točno tako. Sama ne bi dala toliko za očala, če pa ti zares zapašejo in imaš plačo 2000 eur ti za preživetje ostane še vedno 1680 Eur:)

Jaz sem si jih kupila lansko leto za rojstni dan.

Tašča in mama sta mi dali denar, pa malo sem zraven dodala in sem si jih kupila.

Leto si bom kupila od Grošljeve torbico.

Vsako leto si kupim eno hudo dizajnersko drago stvar.

hm……če sem za svoja zdajšna odštela 200 in če bi imela mal večjo plačo bi si mogoče tudi take za 320 privoščila. Samo potem bi me bilo skos strah, da jih kje ne izgubim ali pa zlomim.

Saj se tudi sama rada občasno pocrkljam s čim malo boljšim in dražjim, osebno bi si za ta denar recimo raje privoščila kakšna razvajanja v obliki masaž, obiskov salonov in podobnega in bi mi bilo škoda denarja za ena očala. Vsak po svoje pač. Nekaterim pa zelo veliko pomenijo lepi in razkošni modni dodatki. Če bi te konkretno ta očala zelo osrečila in bi se sama sebi zdela z njimi naj naj potem si jih pač kupi ane.

Pejt jih kupt k proizvajalcu v Levec.
Jaz sem jih tam kupila lani za precej nižjo ceno, kot v naši optiki.
V Levcu jih izdelujejo (Police,…) in dobavljajo optikam po SLO in v Italijo.

Imajo tudi okvirje za očala z dioptrijo.
Ko boste primerjale cene, ne boste več kupovale drugje.
Marža za okvirje je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!!!

smejka,

kateri pa je proizvajalec v Levcu? Daj prosim malo več podatkov, ker jaz rabim in sončna in korekcijska očala. Hvala in lep dan.

in kdo je ta proizvajalec??

Grošeljca je pa začela hudo pretiravat s cenami. Saj ne rečem, da nima dobrih torb, ampak cene so pa prehude.
Imam še vedno nekaj njenih torbic doma, izpred let, ko so bile cene še bolj spodobne, za 100 – 200 DEM (ja, takrat smo preračunavali v marke) se je dalo marsikaj dobit. Mogoče pa spet pridejo v modo, ker so še čisto lepe.

Za korekcijska očala da, za sončna nikoli.

a to je to http://www.informacija.net/trgovina-ocal-salobir

moja prijateljica pa vedno kupuje očala preko spleta. dizajnerska, za cca 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cene. poišči malo po netu, mogoče kje najdeš enaka očala, za bistveno manj denarja.
lp

Ne, za sončna ne bi dala toliko, niti pod razno… Sem si jih kupila v soboto, v eni Outlet trgovini preko meje, ful dobra za 53 eur..:)


Točno tako. Sama ne bi dala toliko za očala, če pa ti zares zapašejo in imaš plačo 2000 eur ti za preživetje ostane še vedno 1680 Eur:)[/quote]

no, jaz pa imam plačo 2000 EUR in za navadna sončna očala ne bi nikoli dala 300 EUR.

Sem pa že dala 250 EUR za sončna očala pred leti, ko sem imela tudi plačo kar nekaj nižjo, vendar so bila to sončna očala z dioptrijo.

V čem pa je tu razlika? Saj sončna nosiš skoraj toliko kot korekcijska (no, odvisno tudi od vremena). Jaz si privoščim ena res dobra dizajnerska očala vsakih nekaj let (izberem bolj klasičen model, ki ne pride hitro iz mode) in dam vanje zatemnjena korekcijska stekla. Končni znesek pride potem res še nekoliko višji, ampak na očeh pa res ne bom šparala.

Jaz sem kupila očala za 300 EUR (dejansko edina, ki so mi pristojila), ampak sem jih naročila iz Amerike (Amazon) za manj kot pol cene s poštnino vred, torej 150 EUR.
Pobrskaj, če imajo tudi tvoja.

New Report

Close