Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zabaviščni park blizu slo meje

zabaviščni park blizu slo meje

Pred časom sem nekje brala, pa ne najdem več… baje je nek zabaviščni park, podoben Gardalandu, samo ne tako adrenalinski, bližje naše meje?
Čez prvomajske praznike bomo v Izoli in bi en dan šli tja z otrokoma, starima 6 in 8 let.
Kdo ve, kateri park je to in kje je?

Guliverlandija – Lignano.

lp

maca5 povej kaj več o tem prosim,mene tudi zanima ,imam 8 in 10 letnico doma.Hvala.

Nam je bilo super, park je namenjen mlajšim otrokom, vse o parku pa si lahko ogledate na njihovi spletni strani http://www.guliverlandia.it, mi gremo letos spet.

lp

MI smo bili tudi lani in letos bomo spet šli. Park je fajn za manjše otroke, ma smo se tudi starši zabavali:)))

Je tudi nižja cena in ni take grozne gužve.

lp

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

A je kaj primernega za 5 letnike? Sem videla,da so bolj adrenalinski dogodki, za večje (niagara…). So kakšni vrtiljaki ipd za manjše?

Naša je bila stara 2,5 let in je bilo vse primerno, razen vožnje z dirkalniki.

lp

Naš je imel ob obisku dobri dve leti in smo šli na vse zadeve, tudi v dirkalnik – saj je itak ati vozil, mali je pa zraven sedel, v drugega sva šli midve s hčerko, prav tako v džip.

Naša je imela lansko leto 4 leta in je šla prav na vse atrakcije……in je uživala 100 /h.

Tako da kar pejte, saj 5 letnik je že velik fant:)))

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

New Report

Close