Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najbolj romantičen – ljubezenski film

najbolj romantičen – ljubezenski film

Kateri pa je vam najbolj ljubezenski film? Film, ob katerem vam zastane dih oziroma vas kar vse “boli” od prevzema.

Meni osebno je to Pride and prejudice.

Najini mostovi.

Legends Of The Fall

nova
Uredništvo priporoča

O joj … Najini mostovi… se kar trest začnem, če samo pomislim nanj 🙂 resa lep film.

Pred kratkim sem gledala film P.S. I love you in je res super.

Notebook.

Ljubljena Jane
Piano – Klavir, se mi zdi,

pa Čokolada : Čokolada je smešna in na trenutke trpka zgodba o tem, kako lahko nenavadni okus za življenjske radosti spremeni človeka, medsebojne odnose in celo vse mesto. To je pripoved o skušnjavi, zatiranju in osvobajajoči moči čutov – komična zgodba o naraščajoči vojni v majhnem podeželskem mestecu, ki jo zanetijo strasti in strahovi ob prihodu skrivnostne prodajalne čokoladnih slaščic.

Vse pa se je začelo v francoski vasici Lansquenet, kjer življenje že stoletja teče po istih tirih. Severni veter pa v njeno navidezno umirjenost prinese popotnici Vianne Rocher (JULIETTE BINOCHE) in njeno hči Anouk (Victoire Thivisol). Vianne je tujka, ki v vasi odpre prodajalno čokoladnih slaščic. “Hiša sladkega greha” je polna sladkarij izjemnih okusov, ki se jim ni mogoče upreti in ki v vaščanih vzbudijo skrite apetite. Njena čarobna sposobnost, da sprevidi najbolj skrite posameznikove želje in jih poteši z ravno pravšnjo slaščico, zlagoma prepriča nekatere, da se navkljub zavoram prepustijo njenim skušnjavam.

Vianne si kmalu pridobi sloves… in sovražnika v podobi pravičnika

Rikka, ojoj, jaz sem najprej prebrala knjigo……….tako sem jokala, da me je skoraj pobralo. Prav telesno sem čutila njuno “prepovedano” ljubezen. Streep in Eastwood sta bila potem odličen izbor za film. Uf, kar zaboli me, ko se spomnim……..

July, Čokolada ni ravno nek hud ljubezenski film, je pa zato Depp hudo dober, ja:)

o.k irenea

ker je repertuar bolj reven, sem pač predlagala film, ki je nekje na nivoju iskanega .

Bil je le predlog, tak nevsiljiv…..

Naj naj naj naj najboljši film je “WALK TO REMEMBER”.(Mandy Moore in Shane West)
En paket robčkov je obvezen.

Rimske počitnice

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

all about love

love actually

Dirty Dancing

Falling in love
🙂

Madame Chaterley
Cvetje v jeseni

Before sunrise
Before sunset
The Holiday
The Notebook
Nights in Rodanthe

No.1 = Najini mostovi
No.2 = P.S. I love you
No.3 = Walk to remember

sweet november

+ Notebook. The best lestvica

Sommer sturm (poletna nevihta)

Duh.

Moja Afrika

Hladni vrh
Mesto angelov
Ljubezen v steklenički
Najini mostovi
Klavir

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

terracotta warrior. Ful hud film. In ne tko pocukran kot ameriška produkcija.

Od slovenskih Cvetje v jeseni.

Od tujih Mayerling, Prodajalka vijolic, Dama s kamelijami.
Vsi zelo stari – a po moje jih noben novejši film ni presegel.

New Report

Close