Starševski čvek

najbolj romantičen - ljubezenski film

Default avatar
Kateri pa je vam najbolj ljubezenski film? Film, ob katerem vam zastane dih oziroma vas kar vse "boli" od prevzema.

Meni osebno je to Pride and prejudice.
Default avatar
Najini mostovi.
Default avatar
Legends Of The Fall
Default avatar
O joj ... Najini mostovi... se kar trest začnem, če samo pomislim nanj :) resa lep film.
Default avatar
Pred kratkim sem gledala film P.S. I love you in je res super.
Default avatar
Ljubljena Jane
Piano - Klavir, se mi zdi,

pa Čokolada : Čokolada je smešna in na trenutke trpka zgodba o tem, kako lahko nenavadni okus za življenjske radosti spremeni človeka, medsebojne odnose in celo vse mesto. To je pripoved o skušnjavi, zatiranju in osvobajajoči moči čutov - komična zgodba o naraščajoči vojni v majhnem podeželskem mestecu, ki jo zanetijo strasti in strahovi ob prihodu skrivnostne prodajalne čokoladnih slaščic.

Vse pa se je začelo v francoski vasici Lansquenet, kjer življenje že stoletja teče po istih tirih. Severni veter pa v njeno navidezno umirjenost prinese popotnici Vianne Rocher (JULIETTE BINOCHE) in njeno hči Anouk (Victoire Thivisol). Vianne je tujka, ki v vasi odpre prodajalno čokoladnih slaščic. "Hiša sladkega greha" je polna sladkarij izjemnih okusov, ki se jim ni mogoče upreti in ki v vaščanih vzbudijo skrite apetite. Njena čarobna sposobnost, da sprevidi najbolj skrite posameznikove želje in jih poteši z ravno pravšnjo slaščico, zlagoma prepriča nekatere, da se navkljub zavoram prepustijo njenim skušnjavam.

Vianne si kmalu pridobi sloves... in sovražnika v podobi pravičnika
Default avatar
Rikka je napisal/a:
Rikka, ojoj, jaz sem najprej prebrala knjigo..........tako sem jokala, da me je skoraj pobralo. Prav telesno sem čutila njuno "prepovedano" ljubezen. Streep in Eastwood sta bila potem odličen izbor za film. Uf, kar zaboli me, ko se spomnim........
Default avatar
July neprij. je napisal/a:
July, Čokolada ni ravno nek hud ljubezenski film, je pa zato Depp hudo dober, ja:)
Default avatar
o.k irenea

ker je repertuar bolj reven, sem pač predlagala film, ki je nekje na nivoju iskanega .

Bil je le predlog, tak nevsiljiv.....
Default avatar
Naj naj naj naj najboljši film je "WALK TO REMEMBER".(Mandy Moore in Shane West)
En paket robčkov je obvezen.
Default avatar
Rimske počitnice
SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI!

RAZGLEDNICE
UTRDBE NA SLOVENSKEM
Default avatar
all about love
Default avatar
love actually
Default avatar
Dirty Dancing