Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek krema za celulit

krema za celulit

Pozdravljeni!

A ima katera kakšne izkušnje s kremami iz lekarne proti celulitu, ker jih je veliko,katera je bolša,najbolša? Hvala.Lepo se mejte.

Pa kako ti ni jasno, da je vse skup lari fari … umiri se že s temi kremami!

Vs je učinkovito če si na zadravi dieti in zraven TELOVADIŠ !!!

A veste, zakaj moški nimajo celulita?

Ker je grdo …

Samo v razmislek,po kakšni logiki naj bi krema stopila trdovratno maščobo tj. celulit?? Se ti ne zdi,da bi morala bit zelo agresivna,da bi skozi kožo raztopila maščobo pod kožo?? Ali kljub temu verjameš? In zakaj se take kreme reklamirajo v tem obdobju in ne skozi vse leto?..zato,ker je panika,čimprej se znebit celulita in oni to spridoma uporabljajo.Če pa kjubvsemu želiš,potem pa kr meči stran denar in pridno kupuj in sprobavaj.

Glej moja frendica dela v lekarni in sama pravi, da je to lari fari. Če pa še vedno ne verjameš pa se vprašaj zakaj ima še vedno tako velik žensk celulit kljub množični uporabi krem in raznih lepotnih salonov.
Telovadbaaaaaaa nič drugega.

Pozdravljena,

kreme proti celulitu so bolj “larifari” (nazalost) kot ne…ce to kremo vsak dan uporabljas ti ne pomaga krema (njene sestavine) ampak to da jo masiras, zato ti svetujem da se 2x na teden ko se tusiras namesto navadnega gela za tusiranje uporabis gel za tusiranje s piling delci katerega si vmasiras v telo, nato pa se po tusiranju namazes s kaksnim bodymilkom ali oljem ( olivno, otrosko)….

najvec naredis zase ce kozo, kjer nastaja celulit masiras, da jo dodatno prekrvavis in odstranis odmrle celice, nato jo pa namazes s kremo…

Drugace pa malo celulita ne skodi;) smo vsaj “normalne, realne” zenske;))

Ta celulit dela tudi meni velike preglavice….upam, da bom lahko dobila kakšen dober nasvet tukaj:

http://med.over.net/forum5/list.php?252

še zbiram korajžo za vprašat:)

končno ena normalna izjava. Kdaj vam bo potegnilo, da je celulit pri ženskah NORMALNA stvar, madona no, če ga imamo skoraj vse, suhe, debele, športno aktivne ali pa ne, kadilke, nekadilke, presnojedke, mesnojedke, mlade, stare … Đizs, kako so nas zmanipulirali …

končno ena normalna izjava. Kdaj vam bo potegnilo, da je celulit pri ženskah NORMALNA stvar, madona no, če ga imamo skoraj vse, suhe, debele, športno aktivne ali pa ne, kadilke, nekadilke, presnojedke, mesnojedke, mlade, stare … Đizs, kako so nas zmanipulirali …[/quote]

ja res, moški pa lahko imajo trebuh, brado, kosmate noge, plešo….
mi pa samo lepe lase in kosti, pa še te morajo biti ravne!!!

Če sem kdaj imela dober občutek,da je malo izginil z obličja mojih nogic je bilo to ob uporabi Collistarjevih kapsul.Je že res,da ga ni veliko,ampak ga je tudi toliko preveč:):)Pa še enkrat-migimigi in voda!

Kreme so res en nateg za naivne ženskice. Menda pa niso samo larifari, ampak celo ful tanjšajo kožo, tako da je mazanje nasploh, posebno pa tik pred večjim izpostavljanjem soncu (in ravno to ponavadi počnemo!!) celo zelo nevarno, ker lahko pospeši nastanek raka na koži. Najbolj naravno je menda brezovo olje od W. Tako da se pridružujem vašim mnenjem, da je najboljiši učinek z miganjem, masiranjem in nasploh zdravim življenjem.

Dosti tekočine…voda in nesladkani čaji, telovadba in zdrava prehrana…pa ti bo vsaka krema, tudi navadna solea, pomagala. Če si jo vsak dan vmasiraš v telo, bo super..zaradi masaže, ne zaradi kreme.

Kako smo ene hude,pač ker ne verjamem in ne uporabljam,zato pa vprašam če je kje kak čudež nastal ki bi mal pomagal pri tej odvratni zadevi kot je celulit.Sama vem da pomaga telovadba in voda, ker to redno počnem že 2 mesca in se pozna, a na trebuhu kjer imam jaz celulit pa ne gre nikamor na bolje.Sem bla sam mal firbčna ,drgač pa se da preživeti s tem v življenju so hujše stvari. Lep pozdrav

hehe,bomo pa mal reliefne,pa kaj!Saj,če je malo,še gre.Navsezadnje, a so naši desci res tako lepi,da se moramo zaradi vsake malenkosti tolk sekirat??:):):)

Možki ga ne vidijo!!!!! Zanj vedo, KER MU GA JIM ME POKAŽEMO!!!!

” Lej dragi, poglej tisto kolk ima celulita”

In njen dragi odtrga pogled z njenih joškic in reče:

“A to je celulit? A nimaš to tudi ti?”

Kaj pa če bi se me ženske med seboj zmenile, da je celulit “IN”. Mislim da so se dedci že zdavnaj zmenili da je mal pivskega trebuščka in pleša del telesa. Mislim da smo same krive ker se obremenjujemo s celulitom. Če nobena ne bi gledala drugih žensk in iskala celulit + špeh na njihovem telesu, pol bi bilo čist simpl.

Koliko vas sploh dejansko vidi svoj celulit NA SEBI ( saj je večina na zadnji strani nog) in koliko vas dejansko sploh ovira celulit ( razen tega da ga skrivate, ker nočete DA BI GA DRUGE BABE VIDELE.

New Report

Close