Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KITTY – Eva na TV SLO 1

KITTY – Eva na TV SLO 1

“Naša” Kitty je v oddaji na TV SLO1!!

Sem vesela da sem jo “spoznala”!!!

ker pa je sej kaze vec zensk??

Tudi jaz sem vesela da sem jo spoznala. Res izjemna oseba! Pa Zelo lepi so vsi trije 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Tista, ki je bila doma s svojim otročkom.

a ta z italijanom. joj ta pa je hud. še sam prizna.

jst sem si jo vedno predstavljala kot zlo visoko, z dolgimi nakodranimi blond lasmi….

Kitty, hvala, ker sem te imela čast spoznat v živo; mislim nate!!! Žarek – vzemi ali pusti 🙂

Kdo pa je kity in zakaj je po TV.

pardon (bistveno): z očali!!

Finta je pogledati nekoga, o katerem sicer nekaj malega veš, si spremljal zgodbo, rojstvo…joj, kako beži čas in je otrok že velik! Fejst fant!
Ja, ziher je najbolj medijsko odmevna oseba tega foruma.

Madonca, 5 let sem na forumu, pa je še nisem zasledila.

Kaj je tako posebnega?

Ja, je mene tudi presenetil fantek. Kak velik je že. Kitty je legenda tega foruma.

A je to tista biologinja?

Kitty / Eva je moderatorka foruma Neplodnost in eno zelo prima dekle, ki se je precej pojavljala na tem forumu tokom let. Zdaj malo manj, se mi zdi?

Hvala lepa.

Kitty je več kot eno zelo prima dekle. 😉 Človek, ki je res človek z veliko začetnico. Sama nimam podobnih težav, a sem tudi ajz večkrat spremljala njeno bitko. Ob tem sem se vedno spraševala, od kod jemlje pogum, prijaznost in tolažbo za vse tiste punce, ki so šle po podobni poti. Če je ne bi na koncu doletela tako težko prislužena sreča, bi se lahko samo vprašali, če je ta svet kdaj pravičen.

Kitty,res si ena izjemna ženska!
Veš sem tudi sama prišla na svet podobno kot tvoj malček (že dolgo časa nazaj)in mislim da vsaka ženska ki se odloči za tak korak je zelo pogumna!
Že kar dolgo sem na tem forumu in moram ti povedati da te z veseljem berem in da ko sem prvič prosila za nasvet si bila prav ti tista ki si mi odgovorila!
Hvala

Tisto pismo mami v imenu Gabriela pa me je ganilo do solz. Res so ena fantastična družina.

Kitty je pa še vedno pridna na forumu 🙂

Kitty, tole pismo tvojega moža v imenu Gabriela, tebi…kaj naj rečem, solze mi je priklical na oči:)
Nasploh super oddaja, predvsem ker sem bila sama v tej zgodbi več kot 10 let in potem kot po čudežu naravno zanosila.
Zato sem precej čustveno sprejela to celo oddajo, z možem sva bila prilepljena na TV…

Vsem, ki tako močno izpostavljate Evo, da je ne vem kako javno znana medijska oseba in MON-ovka in tralala…….. Tako vam povem,da marsikatera bi lahko bila takšna kot je Eva samo zato, ker noče biti medijsko razpoznavna oseba itd…..

Nekatere so veliko več pretrpele kot Eva, da se RAZUMEMO!!!

Zakaj za boga isusa mora cela Slovenija vedeti kako sem se zdravila, zanosila ter rodila…

Otroku svaka čast, ker otrok ni kriv, da ima tako nore starše…….

Sedaj pa pljuvajte po meni hehe:)))))

p.s. Iskreno napisano!!!!

Če bi bili vsi tako PAMETNI kot si ti, se o tej problematiki ne bi govorilo, precej manj bi se vedelo in ženske danes ne bi imele 6-ih brezplačnih postopokov. To je v grobem.

In mimogrede. imam raje tako po tvoje “nora” starša kot sta Kitty in njen mož, kot pa tebe, ki si primitivna in bolana na duši. Za takšne kot si ti žal ne obstaja zdravilo.

ve kdo???
žal mi je, da sem zamudila…

V sredo ob 12 uri. Upam, da se ne motim
lp,

Lep pozdrav -------------

Točno, v sredo ob 12h 🙂

Jaz bom gledala še ponovitev. Za potrditev.

Ja, hvala Bogu za te pogumne izjeme, ki govorijo o tem. Drugače bi bila tema total tabu. Ja, in Kitty je veliko naredila v smeri osveščanja.

New Report

Close