Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj porečete na to situacijo?

kaj porečete na to situacijo?

Par dobi vsak drugi vikend NJEGOVE otroke(2).Cel vikend (torej od petka popoldne pa do nedelje zvečer) pa z njimi preživi mačeha.On je z njimi cca.2 uri v vsem tem času.
Kaj porečete?
Koliko časa bi ve zdržale na takem mestu,torej na mestu mačehe?
Kaj storiti,če mu ne “upate” povedat,da to tako žal ne gre?Biti tiho in še naprej lepo skrbeti za njegove otroke?

Če nimata še skupnega otroka….pot pod noge!

Zakaj si pa ne bi upala povedati?

Jaz bi mu kar povedala.

Če ne bi zaleglo, pa bi vsak drugi vikend šla na izlet, sama seveda….pa naj se ati sam znajde.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.
nova
Uredništvo priporoča

Kje pa je “njegov del para”,da ona preživi z njimi toliko več časa?Ali izgine nekam?
Nič ni narobe,če mačeha preživi z njegovimi otroki toliko časa,narobe je,ker ga on ne.
Kar spregovori z njim ,ne vem,zakaj si ne upaš.Misliš,da boš potem izgubila njegovo naklonjenost?

Tudi skupni otrok je.

Niti enega vikenda – sicer pa, če je otrokova mama še živa – nisi njegova mačeha, si samo partnerka njegovega očeta. Tudi moj ima otroka z bivšo in bi ob tejle situaciji zdražala – točno NIČ dni! Otroci pridejo zaradi njega, ne zaradi tebe. Njemu so pa očitno breme. sicer pa, a nismo to že brali?

Če si faca ne glej na njegove otroke pri tebi kot na nujno zlo vsak drugi vikend, pač pa kot na dva človeka, ki ti lahko ostaneta za celo življenje. Naj bo tvoj cilj, da bosta rekla, da je njuna mačeha pa največja faca (ne glede na to, če bo še z njunim očetom ali ne). Naredi, da bosta z veseljem hodila k tebi. Sprejmi ju gostoljubno imej vedno prijazno besedo in ne misli, da moraš biti popolna, ko sta pri tebi. Postavi določena pravila in se jih drži, sicer pa uživaj. Očetu otrok povej kar si misliš (jaz bi že zdavnaj), vendar imej v mislih, da je bil tak verjetno že pri prvi ženi in ga je zato dala na čevelj (starih psov ne moreš naučiti novih trikov). Lahko pa tudi splaniraš skupni vikend in greste nekam. Kje pa je potem ta oče ob sobotah in nedeljah? Pa pojdite vi z njim.

Tudi skupni otrok je.[/quote]
Hja ni druge, pove naj mu, da v kolikor ne bo z otrokoma, ju bo sama zapeljala nazaj k mamici…

Še zmeraj ne vem, zakaj si ne bi upala povedati, da tako ne gre več…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ta tema mi je znana. Kaj je možno, da si že kdaj pisala o tem problemu na katerem forumu?

Upaj, da tvoj otrok nekoč ne bo preživljal časa z “mačeho”!

Jaz ne bi to mirno gledala.

Ne upate povedat?! Pri nas je tudi tako, ampak v nedeljo grejo vsi skupaj, tudi z najinim malčkom na sprehod. Zdaj bom pa jaz in kuhala in pospravljala in se z njimi ukvarjala….. Ne!! Tudi domačo nalogo dela on z njimi. Jaz sem mu tako rekla: otroci pridejo zato, da preživijo več časa z očetom. Ne hodijo sem zaradi mene, logično! In že tako jih malo vidiš, se vsaj takrat ko so tu, malo bolj potrudi. In ni sploh več debate.
Drugo je, če mora ravno takrat delat.
Med tednom, pa prideta otroka k meni in polbratecu, takrat itak ni očeta doma in prideta čisto prostovoljno.

Hm, pol pa zna biti bolj zapleteno! Sedaj je seveda odvisno, zakaj njega ni! Če je v službi in je narava dela pač naravnana na vikende, potem ne bi smel biti problem, če seveda to ne traja v nedogled in se iščejo rešitve za prihodnost, če pa sedi v gostilni, ali pa športa, babe jaga,…potem je pa vse zavoženo, ker tip nima slabe vesti, da ni z otroci in se najverjetneje ne bo spremenil!

Tudi skupni otrok je.[/quote]
Hja ni druge, pove naj mu, da v kolikor ne bo z otrokoma, ju bo sama zapeljala nazaj k mamici…

Še zmeraj ne vem, zakaj si ne bi upala povedati, da tako ne gre več…..[/quote]

Morda se ga boji?!
Ker bo prišlo do krega?Ker jo je že enkrat napadel ,da jih nima rada?
Pa jima da vse….

A to, da njega cel vikend ni doma, čeprav ima tri svoje otroke v hiši, vam pa nič ne pove?

Ena mačeha, če si ti tista, ki je pred časom že pisala tukaj o indentičnem problemu in ti nobeden od naših postov ni prišel do zavesti, ne vem, kaj pričakuješ sedaj. Itak je jasno, da ti grejo najbolj na živce otroci od partnerja in da bi komaj porajtala dejstvo, da ga cele vikende ni kljub temu, da imaš tudi z njim otroka. In kaj si mislila, da si šla delat otroka z dedcem, ki se že z dvema prejšnjima ne ukvarja, tudi ne vem. Pojej, kar si si skuhala in skrbi čez vikend za tri otroke ali se pač loči in pošiljaj svojega otroka k očetovi tatretji za vikende, saj bistvene razlike tako ali tako ne bo, tile otroci ne bodo imeli od očeta prav nič. Samo za razliko od taprve bi ti to lahko predvidela.

Varna hiša in policija.

Ja, smo že brali to in tudi dali precej nasvetov. Na forumu tega ne boš rešila in ni bistveno, kaj mi rećemo, ta problem boš morala rešiti s tvojim partnerjem in ne z nami.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Kot vedno pri Janis, kruto povedano, pa povsem resnično.

A to, da njega cel vikend ni doma, čeprav ima tri svoje otroke v hiši, vam pa nič ne pove?

Ena mačeha, če si ti tista, ki je pred časom že pisala tukaj o indentičnem problemu in ti nobeden od naših postov ni prišel do zavesti, ne vem, kaj pričakuješ sedaj. Itak je jasno, da ti grejo najbolj na živce otroci od partnerja in da bi komaj porajtala dejstvo, da ga cele vikende ni kljub temu, da imaš tudi z njim otroka. In kaj si mislila, da si šla delat otroka z dedcem, ki se že z dvema prejšnjima ne ukvarja, tudi ne vem. Pojej, kar si si skuhala in skrbi čez vikend za tri otroke ali se pač loči in pošiljaj svojega otroka k očetovi tatretji za vikende, saj bistvene razlike tako ali tako ne bo, tile otroci ne bodo imeli od očeta prav nič. Samo za razliko od taprve bi ti to lahko predvidela.[/quote]

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Služba je samo ob sobotah(pa ne vsako),do 12-ih(+/-).
Vse ostalo je “šport”.

lol, to imajo vsi iste fore. Sploh se ne sekiraj, da si v posebni situaciji. Tudi meni je rekel, da jih ne maram, pa jih imam zelo rada. To me je res prizadelo, takšna nizka izjava. Če jih ne bi imela rada, ne bi za njiju khala, ne bi šla z njima na sprehod, ne bi gledal z njima kmetije (ki me niti najmanj ne zanima), ne bi jima razlagala matematike, ampak bi enostavno vsak drugi petek popakirala tamalega, šla na dopust k mojim staršem in v nedeljo zvečer prišla domov! a ni to logično? Poleg tega, kje bo dobil tako pridno ženo kot sem jaz, pa da ga bo sprejela z dvema otrokoma. Ja seveda!! Kar naj proba najt kakšno, pffff. No nikoli več tega ne reče :D:D in me vedno samo hvali :))
Treba se je znat postavit sama zase, drugi se ne bojo. Udari po mizi (v prenesenem pomenu seveda :P), pa povej kako je in konec. Pika.


Hja ni druge, pove naj mu, da v kolikor ne bo z otrokoma, ju bo sama zapeljala nazaj k mamici…

Še zmeraj ne vem, zakaj si ne bi upala povedati, da tako ne gre več…..[/quote]

Morda se ga boji?!
Ker bo prišlo do krega?Ker jo je že enkrat napadel ,da jih nima rada?
Pa jima da vse….[/quote]

On lovi ovinke in jih njej dobesedno uturi, potem pa jo še napada, da jih nima rada??uhhhhh…..Neumna je, da se mu pusti…pa brez zamere.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

mala.biba poslala sem zs.

NINO-rada te imam.

Vem, katero misliš, ampak tej je počil film in je tipa zapustila in se ločuje, čeprav je napisala, da še vedno upa na čudež. Na čudež upati pri tipu, si me mu gladko jebe za tri otroke in dva uničena zakona je pa neumno.

To situacijo smo že komentirale. Če ni bila tvoja, je pa bila identična. “Dobra” si, da to prenašaš. Spet eno stanje, ki ga ženska tolelira. Spakiraj kufre in ga čez vikend pusti sama z njima.

New Report

Close