Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

new york poceni karte

Default avatar

petja2

slišala sem, da so te dni (?) poceni karte za ny, in sicer okrog 300 evrov iz trsta. zanima me, če kdo kaj več ve o tem oz. do kdaj bodo take cene. ali je to kaka trenutna akcija ali se to obeta več mesecev zaradi padca dolarja itd. hvala.
Default avatar

petja2

že kupila ...
Default avatar

rd

Preko koga si to kupila?
Default avatar

petja2

gt tavel
Default avatar

Petja2, imaš morda link do njihove strani?
Jaz sem pod GT travel našel le eno gruzijsko agencijo.
Default avatar

misoni

Živjo!
Prosim dajte kaj več povedati o tem. Na tisti spletni strani nič ne najdem...
Default avatar

petja2

jaz sem slišala, klicala in rezervirala 2 karti, baje zadnji, cena malo pod 300 evrov/os., leti se s trsta, greva konec meseca.
sicer pa je tega kar nekaj, klicala sem še na eno agencijo, kjer je blo pa malo dražje, ker sva hola it konec junija, pa je že vse zasedeno.
Default avatar

ssppbb

Zdravo,

tudi jaz sem jih kupila preko STA za 267E, odpotujemo sredi junija za 10 dni. preveri če akcija še poteka.
Default avatar

Ondre

Jaz grem v NY 23.-27.4.

Jupi!!
Default avatar

pikica_

KUpl karte za 400 ker tisti cenejših ni več...gremo pa 30.6 pa za 14 dni...ujeli smo ravno zadni vlak, ker bojda potem se podražijo za 600
Default avatar

lojz

V New York grem v začetku junija, danes dopoldne sem na Odklopu dobil karto Munchen-Philadelphia-New York za 337evrov.
Default avatar

matejdemsar

Mi smo jih kupili preko STA cca. 2 meseca in pol pred odhodom ker nismo vedeli kako bo s cenami pa hkrati je bila to varovalka da se ne premislimo... vsaj z mojega vidika, plačaš in greš :)))

Cena je bila z vsemi taksami in pristojbinami 507 EUR (Trst - Rim - JFK, nazaj pa Newark - Rim - Trst).

Odvisno pa koliko je veliko za koga...
Default avatar

JernejNY

Mene pa nekaj zanima, po teh forumih bere da so osebe,ki so dobile povratno karto za new york iz bližnjih letališč za nevem 200eur na osebo,naj bo 300€. Jaz išeč sedaj za 3,4 mesece naprej torej tam konec novembra,začetek decembra. Pregledal sem že skoraj vse možne strani pa nikjer ne najdem cene pod 450€ na osebo. Mi lahko kdo malo pomaga pa kakšen pameten nasvet da glede tega, ker bi res zelo rad šel u NY samo ne mislim preplačati karte.
LP
Default avatar

MajaŠ

JernejNY,
najboljše bo, da pokličeš na kako turistično agencijo. Tudi sama načrtujem potovanje v NY, vendar šele marca 2011. Ko sem sama brskala za letalskimi kartami, so se cene gibale med 500 in 700 € na osebo. Potem sem poklicala na tur. agencijo, kjer so mi povedali, da je NY meseca marca možno rezervirati že za slabih 700 € na osebo (letalska karta + hotel za 9 dni).
Naj te pa opozorim na to, da so letalske karte konec novembra oz. decembra najdražje. Razlika v mesecih je velika. Jaz sem recimo najprej planirala za maj 2011, pa so mi na agenciji rekli, da me bo takrat samo let. karta stala dobrih 500 €, marca pa je recimo za skoraj polovico cenejša. Zato sem trip prestavila na marec. :) Idi na agencijo in se pozanimaj o možnih variantah. Upam, da najdeš kaj ugodnega!

Lp, uživaj v NY ;)
Default avatar

Page

Tudi sama iščem ugodne karte za konec novembra. Včeraj sem našla najugodnejšo varianto 408 €. Mogoče kdo ve, če se bodo cene septembra še spustile ali je tole za novembra ugodna varianta?
Default avatar

tride

Jst rabim karte za konec oktobra pa ne najdem cenejš kot čez 600. Mi pomagate? Hvala:)
Default avatar

Alex27

Lp

@tride:

Budimpešta New York
Odhod: 23.10.10
Povratna:7.11.10
Cena:491 EUR

Munich New York
Odhod:23.10.10
Prihod:7.11.10
Cena:530EUR

VIR. www.momondo.com

@Page

To je skoraj zastonj za te čase heheh.

Lp Alex
Default avatar

Page

Jaz sem tudi preko momondo.com kupila karte za 409€ iz Munchna.