Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dr. Hauscka VS Vichy – puder

Dr. Hauscka VS Vichy – puder

Torej zanima me čim več mnenj. Od tistih, ki ste poskusile eno, drugo ali oboje ali od tistih medicinsko bolje podkovanih.

Kožo imam čudno. 🙂 Veliko pudrov mi jo izsuši, da je luskinasta, ni prav lepa, puder bi rada prekriven, obstojen in tak, da mi ne naredi še večje štale na koži.

Hvala za vsa mnenja. Če pa katera pozna kaj drugega pa so tudi dobrodošla mnenja.

To je približno tako kot če bi primerjala Lidla s Kalčkom..
Dve totalno različni znamki. Ena je holističen pristop h negi kože drug totalno komercialen umeten. Jaz ti apsolutno priporočam Hauschko..popolnoma naravna kozmetika, potrjena s certifikatom. Odlična izbira.

Se podpišem pod kkkkkk

nova
Uredništvo priporoča

poskusi nuxe.dobra kozmetika.

Imam mešano kožo, torej T zona mastna, lica zelo suha in občutljivo.

Sedaj sem našla The pravega:
Moja izbira: Shiseido Dual Balancing Foundation.

(poskusila sem različne pudre Vichy, L’Oreal, MaxFactor, Deborah, Lancome,
na zadnje sem imela Dior Nude in me je razočaral ker mi je na nosu in čelu “kar zdrsnil” čez dve tri urce ga kar ni bilo več, nos tak rdečkast, masten, skratka očitno Nude ni za mešano kožo)

tretje mnenje: kakšna je pa cena za tega in kje se ga kupi?

Naravna kozmetika gor ali dol, meni Hauscka ne odgovarja, Vichy pa odlično prekriva.

Jaz sem ga kupila v Limoniju, imajo pa ga povsod v vseh parfumerijah v večjih trgovskih centrih.

Cena je 40 EUR, ga pa porabiš minimalno, tako da ga imaš komot celo leto. Ni mi žal ker Max factorja ali Vichy porabiš v parih mesecih.

Sicer pa poglej si še tole, in definitivno se pogovori s kakšno prodajalko v parfumeriji, ter preizkusi

http://www.planet-lepote.com/na_testu/dekorativna_kozmetika/veliki_test_tekocih_pudrov_3_del/stran=2

Hauscka zelo slabo prekriva, pa tudi barvnih odtenkov ni ravno v izobilju na voljo.

Vichy ne poznam,trenutno uporabljam enega od Diorja, ki mi ga je izbrala promotorka v Mullerju. Se je pa fajn potrudila in me namazala z ene tremi različnimi odtenki, da je našla in zadela pravega.

preizkusila že oboje in potem izbrala clinique.

puder Logona – tudi naravna kozmetika
na Živa center poprašaj kdaj imajo kakšno predstavitev, da ti bodo svetovali pravilno številko pudra

New Report

Close