Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo intimni odnosi

samo intimni odnosi

Tip s katerim se občasno videvava mi je predlagal, da imava lahko samo intimne odnose. Ker nimava nobene možnosti za skupno življenje, se meni ta misel zdi sprejemljiva. Kaj vi mislite o tem? Ali že kateri-katera to prakticira. Tip mi je zelovšeč, vendar je nešteto ovir, da bi lahko bila kaj več kot prijatelja. Kako gledate na to in kaj mislite o tem? Pa brez moraliziranja prosim.

vprašaj se, če bi te hudo prizadelo, če bi tale tipček imel še tri take “samo za intimne odnose” poleg tebe

če si zaljubljena v njega, se na daleč ogni taki možnosti, da bi z njim samo seksala in nič drugega.

.

Uf, jaz ne bi bila zato. Razen, če se ne znaš sama potolažiti.

itak,da bi bila za to.vsaj ohranjaš spolno slo.ko boš našla partnerja,ki bo ljubezen tvojega življenja daš tega na čevelj.njemu bo pa itak vseeno.uživaj punca dokler lahko

zakaj pa ne, če ti je všeč. Samo na čustva pazi.

Vprašala si neke x ljudi na forumu, kaj mislijo o tvojem početju in že vnaprej prepoveš moraliziranja.
Pa kaj vraga sploh sprašuješ – pojdi tja, ga zgrabi in spet spusti, če ti tako ustreza – samo, hm, če bi ti res ustrezalo, ne bi takih kozlarij spraševala tukaj….


Pa kaj še. Ko boš našla “partnerja, ki bo ljubezen tvojega življenja”, ti ga bo tale kujon odvrnil od tebe, da bo še naprej lahko ‘imel intimne odnose’ s teboj, ali pa kar tako, iz maščevanja, ker si nehala ‘imeti intimne odnose’ z njim. Ojoj, ženske, kako slabo poznate pokvarjeno moško psiho!

Sem bila v zelo podobni situaciji. Odločila sem se, da raje pristanem na to, kot da bi ga izgubila. Vsakič, ko sva seksala, sem bila bolj zaljubljena in vsakič sem bolj trpela, ko sem odšla stran od njega. Čez kakšen mesec je bilo vsega preveč zame in sem prekinila. No, čez pol leta se je spet oglasil in od takrat sva skupaj, že 4 leta.


Pa kaj še. Ko boš našla “partnerja, ki bo ljubezen tvojega življenja”, ti ga bo tale kujon odvrnil od tebe, da bo še naprej lahko ‘imel intimne odnose’ s teboj, ali pa kar tako, iz maščevanja, ker si nehala ‘imeti intimne odnose’ z njim. Ojoj, ženske, kako slabo poznate pokvarjeno moško psiho![/quote] sploh ne.on bo še bolj vesel,da bo šla stran po parih mes brez joka in stoka.slabo poznaš moške.

Naredi tako kot sama čutiš. Tu boš dobila komentarje kot oni čutijo. Tako da, če ti paše zakaj pa ne, če imaš pomisleke pač prekini stike. Čisto preprosto. Tip pa ti je itak povedal sexsal bi več od tega ne. Torej, če želiš sexsati ok, če pa želiš več kot goli sex si od njega dobila že odgovor. Kaj ti tu ni jasno! Sebe poslušaj kaj želiš!

Ti se boš depilirala..brazilska 30 eurov..seksi perilo min 40..frizer 20, samostoječke 7..zaščita, canesten ko stakneš glivice..ginekolog ti gre čas in denar..

ne spomnim se .. še več je tega

on si bo pa samo gate menjal

ustanavljam društvo proti plačevanju seksa s strani žensk!:-)

Zgodba ženske z nič samospoštovanja.

Doživela boš tako tako svinjsko čustveno bolečino, da NE, NE DELAJ tega.

Ti si vanj zaljubljena. V mislih že fantaziraš o skupnem življenju, o skupni prihodnosti. Dvoma o tvojih čustvih ni, čeprav si čisto eno majčkeno lažeš tudi ti sama, ker ti je jasno, da tip ne čuti enako in tudi vse tiste ovire je najbrž sproduciral on sam, tako ali drugače – in tudi če drži kot pribito, da ne moreta živeti skupaj, to ni noben razlog, da ne bi bila v zvezi. Torej, stvari so jasne – tip vate ni zaljubljen, imel bi te samo za seksat.

Ti bi pristala na fuckbuddy odnos iz enega samega razloga – ker se hočeš okleniti vsake poslednje bilke, da boš temu moškemu blizu, da bo ostal v tvojem življenju in da boš imela od njega vsaj nekaj. Ti bi seksala zaradi čustev, ne zaradi čiste nagonske potrebe po seksu, zaradi česar bo seksal s tabo on. Ker boš vsake toliko časa dobila dozo seksa in telesne bližine, tipa ne boš mogla niti začet prebolevat in bodo tvoja čustva divjala, njemu bo šlo pa to, da ti ne zmoreš dovolj temeljito prikrivati svojih čustev, čedalje bolj na živce. In ko bo ugotovil, da je breme tvojih čustev zanj že bolj nadležno kot ugodje praznih jajc, te bo odpikal. Ti boš pa ostala z veliko huje zlomljenim srcem in z nekaj meseci ali celo leti zapravljenega življenja, kot bi ga imela, če vsak odnos z njim enostavno prekineš in ga začneš prebolevat.

Jaz ne bi mogla seksat z nekom ki me ne privlači. In če me privlači so tu že čustva.
In kjer so čustva so težave.

jaz sem enkrat v preteklosti tako hotela, samo sex, na, pa sva 10 let poročena s froci 🙂

Ampak je pa prav neverjetno, koliko žensk bi pristalo na tak odnos, samo zato, da tipa “ne izgubijo”. Tudi sama poznam eno tako, iz leta v leto bolj trpi, moški pa prav nič.

Šest let sem bila v takem “razmerju”, kjer mi je bilo jasno, da kaj več od občasne intimnosti ne more biti.

Poročen, celo meni je razlagal, da on ima pa doma vse pošlihtano, ko sem ga vprašala kaj pa delaš pri meni, pa je vedno flancal; da moški rabijo mal izziva, da je to čist kul, da je to samo avanturca, hm,….

na začetku sem bila jaz zatreskana in sem trpela in sanjala o skupni prihodnosti, potem sem se vdala v usodo in si rekla, ok, bolje seks kot nič. pa sva nekaj časa funkcionirala tako, samo seks in nič več, vedno bolje sva se v tem ujela vedno bolj je upošteval moje nasvete, moje ideje uporabljal za svojo službo, za svoje težave, skratka, tip se je počasi vame zatreskal…na koncu je bil on zatreskan kot majhn otrok….in sedaj me kar naprej išče, išče način da se mi spet približa, da me kao pogreša, da ne more brez mene….pa mu vedno rečem, če se spomni tistega svojega prvega nastopaštva in povedi: samo seks je lahko med nama, nič več…

Tako da Janis, ni nujno, da se vse zgodbe končajo enako, moja izkušnja je drugačna

Ampak ločil se pa tudi ni, a ne?

Zgodba ženske z nič samospoštovanja.[/quote]

Lepo, da ti je uspelo razbrati celo mojo (najino) zgodbo iz 65 besed. Vsaka ti čast, res. Resnica pa je taka, da sem bila jaz tista, ki se ni hotela vezati, ker sem takrat ravno zaključila 8 let dolgo zvezo, pa še 150 km naju je ločilo. Takrat se on ni hotel preseliti k meni, po šestih mesecih pa je začutil, da je to to in sva se preselila skupaj (najela kredite in vse). Ampak še enkrat ti čestitam, da si tako jasnovidna. Lahko bi še služila s tem, mar ne?

Ja, ti si hotela samo seksat. Nisi iz zaljubljenosti pristala na tak odnos kot na zasilni izhod, ker drugače še tega ne bi bi bilo. Normalno, da se iz tega, da obojestransko (!) hočeta samo seks, lahko razvijejo tudi čustva na eni strani ali obeh – takrat se moraš pač odločit, kaj bosta, ali bosta par ali prekineta vse skupaj, ker vsaj eden ne more več “samo seksat”.

To so velike razlike, dajmo jih prosim upoštevat.

“Sem bila v zelo podobni situaciji. Odločila sem se, da raje pristanem na to, kot da bi ga izgubila.”

“Resnica pa je taka, da sem bila jaz tista, ki se ni hotela vezati.”

Če naj taka kontradikcija obvelja in če nimaš multiple personality disorder, sta možni samo dve razlagi: ali imaš navado špilat sick igrice s svojimi potencialnimi partnerji ali si pa tako do konca zblojena, da ne veš, kaj pravzaprav čutiš in kaj hočeš, nekakšne iz trte izvite racionalizacije pa produciraš glede na trenutne potrebe.

Poznam vsaj dve, ki tako delata. Se imata čist ok.

Dokler imaš v glavi vse pošlihtan….

Ja, ti si hotela samo seksat. Nisi iz zaljubljenosti pristala na tak odnos kot na zasilni izhod, ker drugače še tega ne bi bi bilo. Normalno, da se iz tega, da obojestransko (!) hočeta samo seks, lahko razvijejo tudi čustva na eni strani ali obeh – takrat se moraš pač odločit, kaj bosta, ali bosta par ali prekineta vse skupaj, ker vsaj eden ne more več “samo seksat”.

To so velike razlike, dajmo jih prosim upoštevat.[/quote]

no, no, saj tudi ona ne piše, da je zaljubljena … pa da bi to delala iz obupa… ampak pač zaradi seksa, ne?

Kakšna pa je tvoja izkušnja, ki je drugačna?

Da si šest let svojega življenja zapravila za moškega, ki je k tebi hodil kot k drugi violini, ti si bila pa sama za počitnice in praznike in če bi te zvečer povozil avto in bi pristala na urgenci, njega ne bi smela poklicat, ker spi doma pri ženi, prišel bi pa šele potem, ko bi imel pošlihtane družinske obveznosti in ti to in samo to ponuja še danes?

Oprosti, če se sliši kruto, ampak to je v resnici zelo tipična izkušnja ljubic, ki je zanje eno samo čakanje, da bo moški nabral nekje tista jajca in se ločil in končno živel samo z njo. To ni fuckbuddy razmerje. Verjamem, da bistvo vajinega odnosa ni goli seks. Bistvo vajinega odnosa je njegov egoizem in tvoja nesamozavest. In jaz osebno bi rajši imela takega izključno za seksat kot to, ki bi mi hotel ušesa polnit še s svojim psihološkim sranjem in kobajagi “saj imam tudi tebe rad” čustvi, da bi me obdržal za seks in zastonj psihoterapijo, da lahko zdrži v svojem zakonu.

Glede ostalega pa:

ženske nočete in nočete dojeti ene preproste resnice. In ta je: če ti moški reče, da te hoče samo za seks, potem te tudi hoče samo za seks. Moški niso kot nekatere ženske, ki govorijo, da hočejo samo seks, v resnici pa fantazirajo o sončnih zahodnih in prvemu skupnemu otroku. In če vam moški reče, da vas hoče samo za seks, to vzemite smrtno resno in se na podlagi tega tudi odločajte.

New Report

Close