Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Poročno potovanje - DJERBA

Default avatar
Zdravo

Z mojim dragim se poročiva 3.10.2009. Na poročno potovanje bi šla na Djerbo. Želela bi hotel s 4*, morda 5 * . Kateri hotel (ter agencijo) mi priporočate?
Bilo bi dobrodošlo, da je blizu morja, saj imam raje morje kot bazen...
Lepo prosim za kakšen nasvet, oziroma izkušnje?

Hvala, lp
Default avatar
Midva z mojim sva pred štirimi leti tudi šla Djerbo na poročno potovanje. Z Intelekto. Bila zadovoljna. Res, da sva usekala mimo, ko sva izbrala hotel s tremi zvezdicami (hrana ni bila dobra; ampak nama je bilo lepo...), ampak štiri so po moje dovolj, če si v SLO zadovoljna s tremi. No, zdaj, ko imava dva mulcka, gremo letos spet na Djerbo, spet z Intelekto, vendar v hotel višjega ranga. In na all inclusive, zaradi otrok.

Lepo poroko in nepozabno potovanje vama želim!
Default avatar
Tuzdi jaz ti priporočam Intelekto. Imajo veliko izbiro hotelov na Djerbi, če pa sta pripravljena odšteti malenkost več, pa imajo celo katalog Emocion, kjer je delux ponudba hotelov in tudi storitev, ki so primerni za poročno potovanje.
Default avatar
Priporočam Penelope beach, sedaj je v sklopu Magic Life-ja.
Default avatar
Premrzlo. pojdita raje v Egipt.
Je pa res da sem jaz zmrzljive sorte.

Mi imamo navadno PP, ker smo gurmani in radi preizkušamo jedi tiste dežele ki jo obiskujemo.
Ko so bili otroci mali pa smo vzeli all zaradi kakega peciva ali malice popoldan. Kar pa ni pomenilo da smo vse obroke jedli v hotelu.
Default avatar
ojla, mi smo bili na Djerbi od 15 do 29 oktobra in je res že premrzlo. Do 12 nisi imel kaj delat, potem pa se je že ob 15 tudi že tako shladilo, da ni bilo za bit na plaži, pa tudi dežja smo imeli nekaj.

Tudi sama ti bi raje priporočala egipt.
Default avatar
Hvala vsem za mnenja.
Kaj pa Turčija, bi bila morda primerna v začetku oktobra?
Mislim, da se bova odločala med Egiptom ter Turčijo.

Egipt je najbrž bolj topel, naju pa mika tudi Turčija, ne vem pa, kako je s soncem v začetku oktobra.

Kaj menite?
Katera agencija je primerna za Turčijo oziroma Egipt, ravno tako Intelekta, ali kako?

Naj vam povem, da mi je najbolj oddaljen dopust do sedaj bil na Pagu, pa nimam nekih izkušenj s malenkost bolj oddaljeno tujino....
Default avatar
ojla, Egipta in Turčije pa nima intelekta, lahko pa greš preko kompasa, atlasa, guleta,

pojdi do kakšne agencije in vzami kataloge, pa jih malo prelistaj. Pa malo cene primerjaj,...
Default avatar
Pozdravljena!
Lahko poskusiš pr iRelaxu, ki ima predvsem Antalyo v Turčiji, ki pa jo na ostalih forumih ne hvalijo ravno vsi preveč in pa Sigo, kjer imajo boljše hotele pa tudi drugače naj bi bila veliko atraktivnejša. Kar pa se Egipta tiče, pa je še bolje.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net