Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koncert U2

koncert U2

Zanima me, če gre kdo od tukaj prisotnih na njihov koncert v okviru 360 tour in kam. Sama sem presrečna, da je mojemu ljubemu uspelo (po velikih mukah in vztrajanju) dobiti vstopnice. Greva pa v Amsterdam. Pa še to. Za vstopnice sva dala 30 e. Ja, prav ste prebrali. So se dedci odločili, da bodo omogočili ogled turneje tudi tistim, ki nimajo veliko pod palcem. Zelo pohvalno. S tem so samo potrdili, da so res “svetovni”. Za primerjavo- Naš Magnifico bo stal v Kongu 100 e.

OOo srečka, lepo se imejta.

Za Milano smo karte žal zamudili.
Še vedno upam na Zagreb.

Moraš pa bit res vztrajna. Ker je naval zares velik, prideš že do konca, ko si dejansko plačal, pa te vrže nazaj. Pa spet jovo na novo. Moj je bil gor več kot dve uri. Če ne bi odprli še enega koncerta, kart danes ne bi imeli. Priporočam ti, da se včlani v klub, kar stane 50 dolarjev. Tako ima prednost. Karte so v prodaji nekaj dni pred nami navadnimi. Kupiš lahjo pa 4 karte za vsak koncert v Evropi.BTW, nama Zagreb ne diši, zato greva v Amsterdam, najino mesto. Srečo pri nakupu.

Računam na Berlin…..

Oooooo super, pa še Amsterdam, kakšna dobra kombinacija. :)))))
Sem bila pred leti na koncertu U2 na Dunaju in je bilo res enkratno. Zato letos ne grem, ker na Dunaj ne pridejo, v Zagreb mi pa ni za it.

Jaz upam, da mi uspe it v Zagreb. Se priporočam za informacije, kako najlažje do kart 🙂 Kaj se vam zdi, kakšne bodo cene?

ja, jaz grem julija v Milano. Karte sem kupila v petek v Trstu, je bilo kar težko, priznam :-))
Dobila sem prostor na tribunah, Stadion je San Siro (Meazza) in sem za karto odštela 110 eur.
parter je bil razprodan že ponoči, ko je štartala internetna predprodaja.
kakorkoli, ni malo, ampak zame je “priceless” :-)) komaj čakam.

mama 2831, 27.3. štarta prodaja za Zagreb. jaz sem prejšnji teden klicala agencijo Bele Skale (izola), preko njih sem namreč potovala na večino koncertov (Rolling Stones Praga in Zagreb, Pink Floyd Italija, Tina Turner Dunaj, U2 Dunaj, Eric Clapton Italija, Santana Zagreb, Dunaj, …) in vedno sem dobila karto+prevoz in bila zadovoljna.
Tudi tokrat naj bi organizirali zadevo za zagreb, če bo dovolj povpraševanja. Piši jim mail, več kot bo povpraševanja, boljše boste imeli možnosti. (možno da se prištulim še jaz, tudi če grem dvakrat gledat koncert! joj to bi šele bila srečna!!!)

Mama 2831, spremljaj spletne strani Concert Freak, jaz grem z njimi na vse koncerte (prevoz in karta) in sem z njimi zelo zadovoljna. Moraš biti pa dovolj hitra in takoj prijavit, da ne boš ostala brez, tako kot se je nam skorajda zgodilo za AC/DC, ko so bili aranžmaji prodani v enem dnevu.

Sem bila na njihovem koncertu v Münchnu leta 2005. Za karte smo dali po 60€, dobili smo jih pa v Nemčiji, ker kjerkoli drugje je bilo vse takoj razprodano. Koncert je bil fenomenalen, trajal več kot dve uri. Bila sem prvič na koncertu, kjer je bilo preko 80.000 ljudi, nepozabno. Vsem, ki vam bo uspelo dobiti karte, se imejte lepo.

Mojcej, Berlin je bil razprodan v dveh urah. Kje imaš pa ti namen dobiti karte? Upam, da ti uspe.

New Report

Close