Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek barvna kombinacija hlačnih nogavic in krila?

barvna kombinacija hlačnih nogavic in krila?

Zanima me kako je potrebno kombinirat barve krila in hlačnih nogavic. Morajo biti vedno iste barve? recimo imam rjave nogavice, kakšno mora biti krilo, je lahko črno, ali to ne paše skupaj? dajte me prosim razsvetlit, ker o tem res nimam pojma. Nikoli nisem nosila krila, sedaj pa jeprišla želja po tem, pa ne vem kako kombinirat.

HVALAAA!!!!

Jaz nogavice ponavadi kombiniram tako. NPR. imam vijolično bluzo, sivo krilo, vijolične nogavice in sive čevlje. Nekako tako. Vse je odvisno od čevljev, zg. dela, krila. Težko reči na pamet. Vedno dam na sebe dve barvi, redko tri, vse se mora ujemati kot celota. Če imaš rjavo krilo, boš obula črne nogavice in črne ali rjave čevlje ter oblekla črno bluzo, pulover… Če bo bluza bela, bi jaz obula kožne ali rjave, nikakor črne in obula rjave čevlje. No, jaz ponavadi kombiniram nogavice k zgornjemu delo, čevlje pa h krilu, hlačam. Da dobim nek kontrast. Upam, da nisem preveč zakomlicirala.

se strinjam.
tudi sama imam npr. rjavo bluzo, črno krilo, rjave nogavice, črne čevlje.

Nikoli ne kombiniram rjave in crneskupaj, razen kozne najlonke na crno krilo – odvisno od ostalih oblacil.

Na recimo crno krilo in crn puli oblecem pisane obite najlonke. Ali pa na crno/rjavo krilo oblecem rdec zgornji del in rdece najlonke.
Cevlje ponavadi kombiniram h krilu, lahko pa obujem tudi rdece cevlje na crno krilo, crne najlonke in rdec zgornji del.

Meni je pa ful všeč rjavo črna kombinacija, samo mora biti prava rjava – taka topla, kostanjeva. Pa beige in črno tudi zelo rada kombiniram. V tej barvni kombinaciji bi imela jaz npr. rjavo krilo, črn puli, črne nogavice in črne čevlje. Pa čez puli kakšno masivno verižico, po možnosti v obeh barvah. Niso mi pa všeč svetlejši čevlji in črne nogavice. Pač, stvar okusa, HB, da smo različni.

New Report

Close