Starševski čvek

Lasersko odstranjevanje dlačic

Default avatar
Imam brčice. No, niso tako zelo vidne, je pa problem, ker so z leti vse bolj. In da ne bom čez kako leto brkata ženska, bi jih rada odstranila.

Je šla katera na lasersko odstranjevanje?
Kako to zgleda?
Kakšen je rezultat?
Koliko stane?
Kje ste to delale?
...
Default avatar
jaz sem bila pred 3 tedni. Obrijejo ti brčice in gre z laserjem po koži. Malček vseeno boli, ker malo pika. takole: po predelu kjer rastejo brki, pikne približno 1 x na 1 cm2. Cena 40€, potrebnih bo baje 6 obiskov.Sedaj po enem obisku, mi jih je že malo zraslo. Baje jih v vsakem obisku uniči od 10-20%. Morajo pa bit temne dlake.
*****Tudi zate sonce sije****
Default avatar
Nimam temne brčice, so svetle, puhaste, mogoče sem pa tja kakšna temna, vse skupaj jih ni 5.
Na koliko časa pa hodiš na odstranjevanje?
Default avatar
sedaj moram it konec marca. Vendar lase baje deluje samo na temne dlake. Tako je meni rekla. Imela sem posvetljene, pa sem jih morala najprej s smolo odstranit. Po enem mesecu pa sem lahko šla na laser. ma kaj ti bi rada odstranila samo temne, ali vse?
*****Tudi zate sonce sije****
Default avatar
Laser deluje samo na temne dlake, že to, če imaš kaj rdečega pigmenta, pomeni, da ne bo učinka. Jaz sem recimo pegasta in laser odpade. Na svetle dlačice pa sploh ne deluje. V tem primeru ti ostane električna igla - čeprav tudi tu pri puhu ni zagarantiran uspeh. Igla je cenejša, pa še učinkovitejša. Sicer je tudi tu treba ponavljati, ampak mislim, da se boš dlačic tako hitreje znebila.
Jaz sem nad kozmetičarko obupala; ni se jih hotela lotiti z iglo (tistih temnejših), temveč samo z el. pinceto, ki je sicer pri temnih dlakah res bolje prijela kot navadna pinceta, ampak je vseeno treba stalno hoditi, potem je pa vseeno, če se jih lotim sama doma. Tako da se lepo pomatram z epilatorjem in je.
Default avatar
Jaz si kupim Veet trakce z voskom za odstranjevanje brčic, zelo zadovoljna.
Cena: 4€, imam jih za 1 leto.
Default avatar
Odstranila bi vse. Če že grem na odstranjevanje, potem vse, a ne?

Kako je pa z voskom? Ti potem manj rastejo kot na nogah ali ne? Koliko časa zdrži? Ene tri tedne? In kako zgleda, ko spet rastejo?
Default avatar
Za noge in ostalo ne bi vedela, kako je z voskom, ker se brijem.
Brčice si odstranjujem vsak mesec, dva, ne rastejo nič hitreje, kot drugače.
Poizkusi najprej z voskom, potem boš pa videla.
Meni osebno je laser predrag.
Default avatar
sem bila 9 krat na laserju za brke odstranit pa še vedno rastejo, denarja pa ne vrnejo.
Default avatar
Obrnite se na moderatorko rubrike Profesionalna kozmetika ga.Tatjano Bizjak.Vam bo najbolje znala svetovati.
MODERATOR Ličenje make up
Branka Pavlovič - VIZAŽISTKA

BRANKA BEAUTY CENTER
Branka Pavlovič-make up artist
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar
Tudi jaz uporabljam Veet trakce. Na koliko časa... pojma nimam. Jih imam pa tudi zeloo dolgo. Dlačiče pa zrastejo tanjše in so manj opazne. Z voskom je res tako enostavno in poceni, da mi kakšen laser še na misel ne preide:)))))
Default avatar
pride, ne preide, seveda.
Default avatar
Kaj pa lasersko odstranjevanje dlačic na bikini predelu? Jaz jih imam z vsakim voskanjem več. A si jih je že katera odstranila z laserjem?
Default avatar
Bikini je napisal/a:
To je seveda nemogoče, ker več dlak, kot imaš foliklov, ne moreš imeti.