Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na forumu Starševski čvek – zbrisana tema

Na forumu Starševski čvek – zbrisana tema

Na forumu Starševski čvek sem včeraj odprla temo Žalostne RR-jevke. Tema je očitno bila zbirsana in zdej me zanima a zaradi tega, ker sem napisala da se lahko zbriše ali zato, ker pač je povezava na nek drug forum. Ali je prepovedano pisati teme kjer so povezave na strani noter ali kako. RR namreč spet ne dela in bi rada dala povezavo na Starševskem čveku kam lahko RR-jevke gredo in če ne smem pač ne bom zato prosim za pojasnilo. Hvala

--------------------------------------------------------------------------------------------------- Nasmej se pred tabo je nov dan

Pozdravljena!

Tema ni bila zbrisana, samo vidna ne bo.

Pred časom smo imeli precej težav s tem, da je nekdo poskušal dekreditirati MON in je delal reklamo za RR. Pa to samo po sebi niti ne bi bilo grozno; Zadeva postane bolj zoprna, ko se začnejo uporabniki enega in drugega sistema med seboj prepirati o tem, kateri sistem je boljši, kdo (kateri uporabniki) je “boljši” in potem začnejo padati celo žaljivke.

Vsi ste dobrodošli na našem sistemu, vendar iz izkušenj poznam, da te stvari nekaj časa tečejo, potem pa zabluzimo.

Upam, da malo poznate situacijo in to, o čemer govorim. Ne bi želela, da ste zaradi tega nezadovoljni ali prizadeti. Mislim pa, da se bodo uporabnice že same znašle in poiskale informacije tam, kjer so pač dostopne.

Pri Med.Over.Net-u bi želeli govoriti o nas in naj besede o drugih ostanejo v njihovi domeni. Saj veste, ne bi “sodili o čevljih”.

Vabljene, da se RR-jevke vključite v tekoče debate.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Ok. Spoštujem odločitev.

--------------------------------------------------------------------------------------------------- Nasmej se pred tabo je nov dan

New Report

Close