Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

iščem pomoč pri čiščenju

Default avatar

okolica LJ

Iščem gospo, ki bi enkrat tedensko za 7-8 ur v dopoldanskem času priskočila na pomoč pri čiščenju hiše in občasno likanju. Živimo blizu LJ, na območju LPP. Če imate voljo in čas, ste zanesljivi, natančni in samostojni, mi prosim pustite mail ali telefonsko številko. Plačilo je po dogovoru, iščem pa osebo, ki ima čas za daljše obdobje, saj ne bi rada iskala vsakih nekaj mesecev.

Lep pozdrav.
Default avatar

tamala222

Pozdravljeni, jaz sem študentka in bi imela 1x tedensko čas za pomoč na vašem domu. sem zelo pridna in delavna.
[email protected]
Default avatar

nanča

Sem v penziji in imam čas, za daljše obdobje, lahko me pokličete na te. št.031 690 270 IVANKA
Default avatar

ČISTILNI SERVIS MIŠKA

ČISTILNI SERVIS MIŠKA

Vsa dela opravljamo s svojimi sredstvi, stroji, pripomočki, na vašo željo tudi v naših prostorih.

Zmanjšajte stroške dela in prepustite čiščenje profesionalcem. Zagotavljamo vam izurjene in dobro podučene delavce ter stalen nadzor na objektu. Naš cilj je biti poslovni partner na katerega se lahko zanesete

Naša garancija so naše zadovoljne stranke,zato zaupajte čistočo Nam !!!

Trudimo se, da imamo vedno konkurenčne cene.

PREVERITE!!

040 420 423
Default avatar

melita99

lep pozdrav,

z veseljem vam priskočim na pomoč, pokličite me na tel. št. 040/332-944

lp
melita
Default avatar

okolica LJ

Oglas ni več aktualen, ker sem se že dogovorila. Vse, katerim se nisem javila, hvala za ponudbo, bom shranila vaše številke, če se mi bo kaj zalomilo.
Default avatar

andjelka

resna sam za delo za već časa moja številka te--040800181
Default avatar

ga jelena

prijavila bi se na to delo ce je se veljavno.sem starejša gospa z izkušnjami v čiščenju dobite me na tel 031 480 917 lep pozdrav
Default avatar

sasa b.

sem z obale,v dopoldanskem času čistim lokale,pisarne,restavracije....ne likam!
030 359 259
Default avatar

ZANESLJIVA

POZDRAVLJENA
ČE IŠČETE HITRO IN ZANESLJIVO OSEBO
ZA ČIŠČENJE VAŠEGA STANOVANJA ALI
HIŠE V OKOLICI KAMNIKA ALI DOMŽALA
ME PROSIM POKLIČITE NA TEL
041 275 022
Default avatar

ZANESLJIVA

POZDRAVLJENI
ČE POTREBUJETE HITRO IN ZANESLJIVO
OSEBO ZA ČIŠČENJE VAŠE HIŠE ALI STANOVANJA
ME PROSIM POKLIČITE NA TEL
041 275 022
L P
Default avatar

mina197

Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju (Ljubljana), me kontaktirajte na tel št. 031/745-393. Imam kar nekaj rednih in občasnih strank, ki so zelo zadovoljne. Imam tudi priporočila. Moja urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru.

L.p.
Jasmina
Default avatar

POMOČ

PONUJAM POMOČ NA DOMU SEM IZ OKOLICE KAMNIKA
LIKANJE, POSPRAVLANJE ,...
POKLIČITE NA 040 622 250

SEM RESNA IN ODGOVORNA OSEBA.
Default avatar

jasmina197

Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju vašega stanovanja, hiše, poslovnega prostora,..., me lahko kontaktirate na tel.št.:031/745-393. Imam ogromno izkušenj in kar nekaj rednih strank. Urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru. Oglas velja za Ljubljano in ožjo okolico (eventuelno tudi za Vrhniko in Logatec), za generalna čiščenja pa se za lokacijo lahko dogovorimo.

Lep pozdrav!
Jasmina
Default avatar

kosica

Pozdravljeni!
Sem resna, natančna in poštena, najraje bi vam pomagala ob vikendih ali v popoldanskem času.
Sem iz bližine Ljubljane.
Lep pozdrav, Tanja 040 259 417
Default avatar

evita1104

Tudi jaz sem pripravljena za popoldansko delo, vendar bi prosila da je vsaj okolica Jesenic.Če kdo rabi diskretno in pridno osebo za čiščenje vašega doma naj me kontaktira na mail [email protected]

hvala že v naprej
Default avatar

č,l,v

Pozdravljeni!
Ponujam čiščenje vašega stanovanja, likanje ali varstvo otroka. Z varstvom imam izkušnje.
Če rabite pomoč in ste iz oklice Ormoža, Ljutomerja ali Ptuja me lahko kontaktirate na mail: [email protected] ali na tel: 051-319-979!
Default avatar

ZANESLJIVA

Pozdravljeni
Če potrebujete hitro in zanesljivo osebo
za čiščenje vašega stanovanja ali hiše
v okolici kamnika -domžala-mengeša
me prosim pokličte na tel
041 275 022 lp

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius