Forum.Over.Net

Starševski čvek

odprla bi welnes center

Default avatar

welneska

pa me zanima, predno se lotim projekta, ali bi ga ve obiskale? savne, shujševalni prgram, masaže...tko malo bolj nobel varianta... na štajerskem
Default avatar

ne, hvala

ne, recesija je, drugič pa, boš lahko boljša od te ponudbe, ki jo že imamo, ki je ni malo?

Razen če bo to v kraju, kjer daleč naokoli ni tazga cemtra
Default avatar

njur,njur

Jaz ne, ker mi te stvari ne pomenijo popolnoma nič.
Default avatar

welneska

rada bi privlekla malo "višji" sloj ljudi, direktorje itd...pač smatram da imajo več denarja.... ne narobe razumet vsi so dobrodošli, ampak glede na to recesijo mislim da imajo oni še vedno denar...kaj menite... zato bi pa naredila tako bolj VIP varianto....
Default avatar

ne, hvala

poglej, da odpreš tak vip center potrebuješ ulala denarja, ker moraš imeti vse vip, imaš toliko kapitala

drugič..misliš, da taki ljudje še nimajo svojih brlogov, kamor hodijo...verjemi da jih imajo...

tretjič kraj dogajanja...kot sem ti napisala že zgoraj, le to te reši...če boš nekje, kjer daleč naokoli ni enake ponudbe!
pa ne pozabi, da vse to stane, četudi boš odprla čisto navaden welnes, to ni hec, že sama oprema stane ogromno, kaj šele da je nekaj več, sploh poznaš cene??? že sam ploščice da ti jih položijo, umivalniki, banje, ne vem no, menim, da se sploh ne zavedaš, da gre tu za velike denarce, da je to velik zalogaj!
Default avatar

veze

ja če mogoče tudi sama izhajaš iz teh krogov.....sicer pa
evo midva z dragim žal nisva iz teh krogov pa si parkrat letno vseeno privoščiva kak jacuzzi in savno sam za dva (zaenkrat lohk še) mislim pa da se v teh časih to ne splača...je velik vložek denarja in bi dolgo trajalo da se investicija povrne
Default avatar

Barca

Ne bi obiskala, ker:
- v savno hodim tam, kjer imajo še bazene
- na masažo ker tja, kjer imajo dobre in izučene maserje (moja maserka je dipl.fizioterapevtka)
- v fitnes sicer ne hodim, a če bi šla, bi želela tam strokovnega trenerja

Da pa bi hodila okrog samo za to, da bi se kazala, pa nisem.
Verjetno pa ti bolj ciljaš na take, ki bi prišli v fancy fintes-opremi na kozarček in čvek. Za kaj takega pa verjetno oprema stane oh in sploh :(((

Žal.
Default avatar

pametna k hudič

Mislim, da je napačen pristop, če izbiraš, kdo bo tvoj gost. Cene je treba uskalditi s stroški in konkurenco.

Mislim tudi, da je ključ do uspeha tam, kjer se vsak počuti VIP, tudi če ni. Torej nobel varianta s konkurenčno ceno in veliko mero diskretnosti.
Važna je tudi ponudba. Sama bi združila wellness in pedikuro, manikuro, kozmetičarstvo, shujševalni program, refleksno masažo, savne, jakuzzije itd.
Naredila bi program za zaljubljene in fukatožne (aha, je malo razlike).

Sploh pa, če bi imela le možnost, bi delala tako, da se človek počuti kot kralj, ko pride tja. Saj je vseeno, ali ga v križu boli zaradi tega, ker je moral sam nesti omaro po stopnicah ali pa preveč sedi na usnjenem sedežu za računalnikom.

Primerno profesionalno osebje lahko vedno naredi wellness nekaj posebnega.

če bi bila zmerna cena, bi jaz prišla. Tisti, ki ciljajo samo na direktorje, so zame predragi in grem tja 1x letno. Želim pa si vsaj 1x mesečno. S seboj bi pripeljala moža, včasih ljubimca :-), darilne bone bi dala mami in očetu, pa prijateljice bi tudi terala, naj se gredo relaksirat.

Evo, gruntaj! Pa veliko sreče.
Default avatar

oxi...

Se mi zdi škoda denarja.

Imam pa pomanjkanje časa, ker zdaj več posla opravim doma.

Meni bi prav prišlo, če bi mi prišla na dom frizerka. V današnjem času kar prav pride. Res da dosti stane, ampak na vsake toliko časa tud dam za to.

Beseda welnes pa mi gre na živce.
Default avatar

brecka

Ker imam ravno enega direktorja velikokrat pri roki :)

On redno hodi na masaže (ampak k profiju), hodi v savno vsaj enkrat na teden (ne v tako, kjer je zraven tudi bazen), vendar ne na isto lokacijo. Po mojem bi si privoščil še kaj, če bi hodil nekam, kjer bi bilo več stvari in bi mu znali to tudi ponuditi. Izbira pa res strogo namensko in konkretno, ne bi recimo šel v džakuzi ali na kr neko masažo stopal, ampak recimo mogoče na akupunkturo, kiropraktik...

Če ti to kaj pomaga...