Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako se vam zdi – italijanski dolomiti

kako se vam zdi – italijanski dolomiti

http://www.icar.si/09/i_dolomiti.htm

bi podarila za darilo. Kaj mislite bi blo ok? Dobrodošel še kak predlog za kakšen dvodnevni izlet v tem cenovnem razredu.
Hvala.

Meni so Dolomiti všeč tako poleti in pozimi. Tja hodimo že nekaj let smučat, poleti pa smo tudi že 2x bili. Ne vem kako je če greš z agencijo, sicer pa je poleti zelo lepo hoditi po pašnikih od koče do koče. Sploh, ko veš kako je pozimi.
Ne poznam teh tvojih obdarjencev, zato ne vem če jim bi bilo to všeč, sicer je pa opcija tudi kakšna turbo Toscana, bavarski gradovi….

Brezveze. Zame pač. Prvič predaleč za dva dni, pa še z avtobusom. Že z avtom se cijaziš, kaj šele z busom.

Tudi meni so Dolomiti všeč, pozimi in poleti, ampak da bi se šla pa tja cijazit z avtobusom, za 1 dan, pa niti slučajno.

No mi hodimo s kamperjem torej nekako enako kot z busom, in 4 ure pa res ni ne vem kakšno cijazenje. No vsak po svoje.

dolomiti so meni sicer super za smučat (poleti pa verjetno za kolesarit ali planinarit), ampak na takle izlet pa ne bi šla…

zakaj pa ne podariš vrednostnega bona pri npr. kompasu, pa si lahko obdarovanec sam izbere kam in kdaj bo šel? jaz bi že raje tako naredila, morebiti bi zraven dala še katalog izletov za lažjo odločitev…

Dolomiti so krasni in jaz bi šla s kamperjem takoj, ker se lahko ustaviš, ko ti paše in si odvisen sam od sebe. Z busom pa ne bi šla, če mi plačaš. Dejstvo je, da smo ljudje različni in da enim takšna vožnja ne predstavlja nobene ovire, drugi jo pa sovražijo. Tako da upam, da panja ve, iz kakšnega testa so tisti, ki jih želi obdariti.

New Report

Close