Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obtičala sem

Obtičala sem

Obtičala sem v tem klinčevem življenju.

Želim si redne službe, lastnega stanovanja, fanta/partnerja…

Zaj*… se s faksom že milijon let. Bolj se trudim slabše je. ves čas sem imela v mislih, da moram najprej končat faks, potem bom iskala redno službo.

Delam na črno – ni redno delo – čiščenje po hišah, pač toliko da imam za osnovne potrebe.

Nimam partnerja, ker nikamor več ne grem.

V družbi ponavadi sedem v kot in se delam nevidno, ker ne želim o svoji bedi razlagati ljudem. Nisem grda, fantje se zanimajo zame, ampak nekak se mi zdi, da nisem vredna ljubezni če do svojega 29 leta nisem spackala enga faksa skupaj, pa ker sem brezposelna, mi je še to neumno razlagat. itak takoj vsak pomisli: Rit lena, delat pejt.

Zato ostajam doma, in upam, da bo nekoč bolje. Ampak danes tega upanja ni več. Sama sebi sem bedna do konca in še dlje.

Sploh ne vem kaj naj naredim.

Eh, en faks pa res ne definira celotnega človeka. Ne sekiraj se, če še nisi diplomirala. Če te to, kar študiraš veseli, potem ti bo sigurno uspelo. Škoda je, da čistiš hiše, namesto, da bi si nabiral izkušnje v zvezi s temm, kar študiraš. Bi ti bilo potem lažje dobiti službo.

Jah… sej kdo pa pravi da me faks (in kasnejše delo) veseli?
No, v tem trenutku mi je res vseeno tud, če me delo ne bi veselilo… Da bi vsaj mela redned šiht.

In kdo me bo zaposlil brez diplome? V LJ mogoče še kdo, periferija je pa bolj v dreku kar se tega tiče. veze in poznanstva.

nova
Uredništvo priporoča

vzemi se v roke…zavedaj se kaj si in nato bo šlo, če se boš pa takole dajala le v nič..pa bog ti pomagaj!

Odpri svoj čistilni servis…in boš takoj podjtenica in dela ti ne bo zmanjkalo ane. Daj no, punca pamet v roke! kaj je en faks, nič v primerjavi, da je človek nesposoben na celi črti, ti tud doktorat ne pomaga!

V Ljubljani bi ji čistilni servis mogoče uspeval ali v večjih mestih..če se mora voziti že 25 km do pisarne ali stanovanja, ki ga mora očistiti, pa je že problem, ker so dela za dve, tri ure in ti gre več za bencin kot dobiš.

Si brezposelna ali delas?
Razumela sem, da nekaj delas in nekaj zasluzis.

Lahko gledas na svojo situacijo s tvoje plati – da si obticala, da si luzer in da si lena rit, lahko pa gledas na situacijo – da si svobodna, ker si svoj cas za delo in fax lahko krojis sama. Ti pa glej kakor hoces.

Brezposelna sem.

Delam pa na črno. Ni veliko (cca 250€/mesec),tako, da lih obogatela ne bom.

Saj vem, vse je odvisno od perspektive v moji glavi. Sam ta perspektiva se po 2 letih nenehnega truda zato, da bi že nekaj naredila iz sebe, pa ko se kar nikamor ne premakne kljub vsemu trudu… Verjemi… perspektiva se hudo fejst spremeni.

Eh… očitno mam slab teden.

Brezposelna sem.

Delam pa na črno. Ni veliko (cca 250€/mesec),tako, da lih obogatela ne bom.

Saj vem, vse je odvisno od perspektive v moji glavi. Sam ta perspektiva se po 2 letih nenehnega truda zato, da bi že nekaj naredila iz sebe, pa ko se kar nikamor ne premakne kljub vsemu trudu… Verjemi… perspektiva se hudo fejst spremeni.

Eh… očitno mam slab teden.[/quote]

Zelis doseci tisto, kar se od tebe pricakuje ali tisto, kar si ti res zelis? Moras biti uspesna za vsako ceno, ker se to danes od nas pricakuje? In ker danes, ce nisi uspesen, nic ne veljas v druzbi? Lari-fari, zgodbice za otroke…

Kaj pa ti zelis narediti iz sebe?

Brezposelna sem.

Delam pa na črno. Ni veliko (cca 250€/mesec),tako, da lih obogatela ne bom.

Saj vem, vse je odvisno od perspektive v moji glavi. Sam ta perspektiva se po 2 letih nenehnega truda zato, da bi že nekaj naredila iz sebe, pa ko se kar nikamor ne premakne kljub vsemu trudu… Verjemi… perspektiva se hudo fejst spremeni.

Eh… očitno mam slab teden.[/quote]

Zelis doseci tisto, kar se od tebe pricakuje ali tisto, kar si ti res zelis? Moras biti uspesna za vsako ceno, ker se to danes od nas pricakuje? In ker danes, ce nisi uspesen, nic ne veljas v druzbi? Lari-fari, zgodbice za otroke…

Kaj pa ti zelis narediti iz sebe?[/quote]

Zgodba z mojim faksom je dooolga…. pa ne bom o tem.
zdej sem tu kje sem. Tik pred diplomo. In si želim diplomirat. ja res si želim. Ker bom potem imela odprte možnosti za prekvalifikacijo… to kar si resnično želim. brez diplome to žal ni mogoče. In edino to me žene naprej.

Kaj jaz želim naredit iz sebe? Povedano po resnici… ne vem več.
res ne…
Ker sem se izgubila nekje v tem življenju. In ne znam najdit več sebe. ne vem kdo sem, kaj sem, kaj želim.

Zelis doseci tisto, kar se od tebe pricakuje ali tisto, kar si ti res zelis? Moras biti uspesna za vsako ceno, ker se to danes od nas pricakuje? In ker danes, ce nisi uspesen, nic ne veljas v druzbi? Lari-fari, zgodbice za otroke…

Kaj pa ti zelis narediti iz sebe?[/quote]

Zgodba z mojim faksom je dooolga…. pa ne bom o tem.
zdej sem tu kje sem. Tik pred diplomo. In si želim diplomirat. ja res si želim. Ker bom potem imela odprte možnosti za prekvalifikacijo… to kar si resnično želim. brez diplome to žal ni mogoče. In edino to me žene naprej.

Kaj jaz želim naredit iz sebe? Povedano po resnici… ne vem več.
res ne…
Ker sem se izgubila nekje v tem življenju. In ne znam najdit več sebe. ne vem kdo sem, kaj sem, kaj želim.[/quote]

jah, poisci se, a ne?
:))
saj ni tezko 🙂

Oh… to ti misliš….
A veš kako težko je najti sam sebe in se obdržati, če ti ves čas tupijo v glavo kak zabit debil si (prfoksi na faksu), pa kako itak nikol ne boš naredil njihovega izpita ker si preveč zabit?
Ok, ko sem bila stara 24, sem si mislila, sam še malo…
Ma zdaj, par let zatem… pa ne verjamem več, da sploh lahko končam faks.

žalostno…

najlažje se je smilit sama sebi, veliko težje se je pogledati v ogledalo, na glas reči, da je treba nekaj spremenit in se nato tudi potrudit v tej smeri! če se ti zdi, da je edina opcija v tvojem življenju faks, se vzami v roke, se začni učit z namenom, da faks tudi zaključiš. kdo pa pravi, da ga zaključijo samo nadpovprečno inteligentni? in ko boš imela faks, si določi drugi cilj, naredi plan, kako boš to izpeljala in sledi zastavljenemu cilju. samo tako ti bo uspelo uresničiti svoje sanje…

Oh… to ti misliš….
A veš kako težko je najti sam sebe in se obdržati, če ti ves čas tupijo v glavo kak zabit debil si (prfoksi na faksu), pa kako itak nikol ne boš naredil njihovega izpita ker si preveč zabit?[/quote]

Pa koga ti raje poslusas, sebe ali druge?

New Report

Close