Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija rotavirus in cepljenje

rotavirus in cepljenje

Pozdravljeni!

Deklica je stara 3 mesece 1 teden in 1 dan. Zanima me, če je še možno cepljenje proti rotavirusu, glede na to, da sta dve dozi in naj bi bila cepljena do 6 meseca.

Hvala in lep pozdrav

Časa je popolnoma dovolj, saj cepimo s 4 tedenskimi presledki in bo cepljenje zagotovo končano do dopolnjenega 6. meseca starosti.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Mi je bilo čudno, ker imamo 4.3.08 (drugo posvetovalnico – cepljenje) in bi jo takrat cepila tudi proti rotavirusu, pa mi je rekla, češ da je prekasno, saj je možno samo do 25 tedna. Ampak saj še ni v 25 tednu.

nova
Uredništvo priporoča

Če cepite 4.3., potem pa naslednji odmerek proti rotavirusu čez 4 tedne, to je že 1.4., se vse izide popoloma v redu.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close