Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KORALNI KALCIJ IZ JAPONSKE OKINAWE

KORALNI KALCIJ IZ JAPONSKE OKINAWE

Sem uporabnik koralnega kalcija.
Najprej sem mislil, da je to še eden izmed mnogih izdelkov koristnih za zdravje. Da je to res odličen izdelek, sem se prepričal pred dvema letoma, ko sem ga prvič kupil v Švici.
Od takrat ga jemljem dokaj redno. Po njem se počutim zares odlično. Ne muči me več nespečnost pa tudi splošno zdravje je odlično.
Koralni kalcij namreč pomaga popraviti porušeno ravnovesje v telesu in nima stranskih učinkov. Pomaga pri mnogih, mnogih boleznih. Uporaba je izredno preprosta. Kalcij se strese v vodo, premeša in izpije. Tako človek zaužije pravo koralno vodo, ki jo imajo le še redki ljudje na svetu. Najbolj znano področje, ki ima takšno vodo je Okinawa, Japonska.

Ker so bili stroški glede kupovanja v Švici izredno visoki, sem bil nekaj časa brez njega. Sedaj pa ga lahko končno kupim po izjemno ugodni ceni pri nas. Res ga priporočam vsem.

Da ne bom delal reklame za kogarkoli vam ne bom izdal kje ga kupujem, dam vam samo namig: pobrskajte po internetu, vpišite koralni kalcij v kakšen iskalnik in našel vam bo spletne strani v zvezi s koralnim kalcijem, kjer boste lahko izvedeli še več.

Slučajno sem našla tvojo pošto. Zanima me, dragi Branko, je to mimogrede spretna reklama za koralni kalcij?
Vem, da se prodaja prek kluba Euronet, ker je pred kratkim bilo verjetno na vseh lokalnih radijskih postajah veliko govora o tem. Mislim da ravno nekje okoli datuma, ko si ga sam tako zelo pohvalil.
Imam osteoporozo in če se res tako dobro absorbira, bi bilo uživanje tudi zame na mestu. A sem vseeno skeptična do takih izdelkov, ki se prodajajo izključno prek nekih klubov, ki te mimogrede povabijo, da postaneš njihov član, in jih ni mogoče nikjer drugje dobiti – npr. lekarna bi bila idealen kraj za prodajo, a te tam začudeno pogledajo, če vprašaš za koralni kalcij, pa tudi osebni zdravnik o tem nima pojma. Poleg tega je pa za mene cena zasoljena.
Kaj pa drugi mislite o prodajah tako dobrih, se pravi dobro reklamirannih in dragih izdelkov na ta način. Ima še kdo kakšne izkušnje z uživanjem koralnega kalcija?
lp
Majdka

Hej!
Nikoli nisem mogla razumeti,ne dojeti,zakaj se kot nekaj “naj,naj” ne bi moglo prodajati v lekarni ali odgovarjajoci trgovini.
Na vprasanje, zakaj tega aparata ne morem kupiti v trgovini,sem dobila odgovor:”Ker v trgovini nima prodajalec casa vam vse to tako nazorno pokazati in razloziti.” Hvala! Majdka,sem tudi jaz skeptik,ceprav rada sledim napredkom na kateremkoli podrocju. Lep dan Babi

nova
Uredništvo priporoča

hehe babi, sva že dva, ki tako mislita…. vsako leto se pojavi kup nekih čudodelnih preparatov (ki so mimogrede svinjsko dragi)… pa vsi so iz nekih eksotičnih dežel, kot da pri nas ni dobrih in poceni domačih zdravil, ki so verjetno še bolj zdrava od teh zadev: domač čaj, med, orehovec, slivovka, tavžentroža, arnika, česen, domačo sadje…. samo vse to ima eno veliko pomanjkljivost, nima eksotičnega imena…
pa še en vic:

Ena 80 letna ženica, vdova, je prvič poskusila slivovko in vzklikne:”Pa to ima čisto enak okus, kot zdravilo, ki ga je moj mož moraj jemat 45 let!”

LP!

-----------------------------------------------------------

majdka, na forumu Prehrana smo že imeli bolj ali manj obširno debato na to temo… Morda ti bo pomagalo pri odločanju…

Lp, mishika

Hej,Jaka! Sem se nasmejala;tvoj vic je bil prihranjen za danasnje dobro jutro. Lep dan Babi

ooo babi, me veseli, da sem te nasmejal… pri vas ste verjetno imeli lepše jutro, kot mi tukaj na štajerskem…je bla taka megla, da sem šel s kompasom do nabiralnika po cajtnge…. pa mrzloooo še dobro, da sem včeraj rože noter pospravil, pa vodo zunaj zaprl…. Tak, zdaj pa že sonček sije…. :))

LP!

-----------------------------------------------------------

Mishika, hvala! Ugotovila sem, da je forum prehrana zelo v redu. Doslej sem ga mimogrede enkrat obiskala, saj se je včasih ob pomanjkanju časa težko odločiti, kje se ustaviti.
Odslej bom reden gost.
Lep pozdrav!
Majdka

Sam sem bil poleti osebno na predstavitvi koralnega kalcija v Hotelu Lev, ki sta jo imela človeka iz Švice, ki distribuirata koralni kalcij po celotni Evropi – pa ne tistega, ki se dobi preko Euronet.

Problem koralnega kalcija, ki ga propagira dr. Barefoot je v tem, da je pridobljen iz morja (ta nacin pridobivanja resnicno skoduje koralnim grebenom – nasel sem spletno stran http://www.coral-care.net, kjer je to precej nazorno razlozeno). Ta nacin pridobivanja koralnega kalcija je s sesanjem morskega dna, kjer posesajo odmrle korale, pesek, kamne, licinke, ostalo floro in favno in potem to vse skupaj zmlejejo v prah. Zato verjetno tudi tista tozba, ki je bila omenjena v enem od drugih postov.

V glavnem ta dva cloveka prodajata koralni kalcij, ki se pridobiva iznad morja, ne unicuje zivih koralnih grebenov, poleg tega pa te korale niso bile pod vplivom onesnazevanja morja. Oba sta tudi obiskala Okinawo, kjer sta se prepricala o zadevi, poleg tega pa sta postala velika aktivista pri ohranjanju koralnih grebenov.

Od tiste predstavitve dalje tudi sam jemljem koralni kalcij in mi precej pomaga pri vsakodnevnem pocutju in zdravju nasploh.

Kar pa se tice tega, zakaj se tega ne da dobiti v lekarnah, sem pa nekje slisal, da je s taksnimi izdelki zelo tezko priti vanje, ker slovenski trg kontrolira stiri ali pet veledrogerij (kot npr. Kemofarmacija), ki “majhnih rib” ne pustijo blizu.

LP
Jos

Hej,ne vem,ce bo ta razlaga za Slovnijo drzala,ker ga tudi v Trstu v lekarni nimajo.
Sem vprasala iz radovednosti.V homeopatski lekarni pa nisem bila,zato ne vem. Ce pomaga vasemu dobremu pocutju, zelo lepo. Lp Babi

reklama… :)))

New Report

Close