Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroške doklade

Otroške doklade

Do zdaj nam je na srečo šlo tako dobro, da nisem nikoli oddajala vloge za otroške doklade. Imamo družinsko firmo in nova bilanca nam je pokazala pozitivno ničlo. Jaz sem od 19.1. na zavodu. Zanima me kakšni so roki za oddajo vlog za otroške doklade ? Jaz januarja še nisem vedela kakšna bo naša bilanca. Je še čas in kam sploh se vlogo odda ? Kje se dobi obrazec ? Hvala.

Vlogo kadarkoli, tiskovino v DZS, ostalo preberite.LP.
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/otroskiDodatek.asp

O najlepša hvala. Sploh nisem pomislila na to.

nova
Uredništvo priporoča

Ali pa elektronsko preko e-uprave. Oddaš pač kadarkoli. Do konca marca bodo upoštevali prihodke v letu 2007, potem pa 2008. Potem pa ti velja odločba eno leto, zadnji mesec te opomnijo, da moraš oddat ponovno vlogo.

Potem pa ni čudno, da je ničla, če ti v začetku naslednjega leta ne veš, kakšno imaš stanje.

Bodi pozorna….do 1.4. v letu se jemljejo dohodki predpreteklega leta…od 1.4. v letu dalje, pa dohodki preteklega leta……….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Kaj pa moj primer: rodila bom junija, torej bom morala po pravilih dati podatke za 2008. Ker pa je mož s februarjem ostal brez službe, se je finančna situacija bistveno poslabšala. Vem, da se morajo javiti vsake spremembe, ki vplivajo na višino otr. dodatka. Ali bodo upoštevali, da imava sedaj samo en dohodek?

New Report

Close