Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupujete izdelke v akciji?

Kupujete izdelke v akciji?

A kupujete (živilske) izdelke v akciji? in Koliko si naredite “zaloge”? Kupujete akcijske izdelke le, če ste se itak namenili kupiti, ali prav zaradi akcije. Ali večinoma kupujete po rednih cenah?

Mi kupujemo izdelke v glavnem takrat, ko je akcija, če počakajo, delamo zaloge, saj se mi zdi, da tako res veliko prihranimo.

Npr. Ko imajo v Leclercu akcije, da ti vrednost enega pišejo na bon, ali ko so minus 40, 50, jih nabavimo tudi za pol leta (testenine, WC papir, brisače, plenice, robčki, olje, sokovi, konzerve, ki jih sicer uporabljamo), kozmetiko, suhe stvari). Pa tudi sicer, recimo, raje kupim jogurt, ki je v akciji ali pa kruh (če je občutno cenejši, tudi za zamrznit). Skrtaka, kar se da, tako da rednega nakupa ostane kar najmanj. Gledam sicer na kakovost, in če gre, vzamem raje artikel v akciji namesto normalne cene.

Mi tudi tako.LP.

Mi tudi kupujemo v akciji.

jaz kupujem tisto kar rabim, sploh če je takrat v akciji. Na zalogo ne kupujem, ker jo nimam kam pospravit.

Če tisto rabim, seveda. Nimam pa navade kupovati nekaj na zalogo.

kolikor je največ možno kupim v akciji in na zalogo (predvsem kava, izd. za osebno nego, wc papir…)

Pa pogledate, če je izdelek v akciji res cenejši od ostalih? meni se je že zgodilo (Mercator), da je bilo nekaj v akciji, potem sem pa slučajno opazila dve polici nižje enako stvar (drug proizvajalec) precej ceneje. Pa ni šlo za razliko v kvaliteti.

Kupim samo tisto, kar potrebujem, pa ce je v akciji ali ne.
In ce je kaksna zadeva v akcji, je ne kupim na zalogo za ne vem koliko casa, cistil in kozmetike pa sploh ne. Mogoce le kaksno meso ali testenine ali kaj takega, kar se hitro porabi, pa se to le za parkrat in ne za plno skrinjo ali hladilnik.
Sem ugotovila, da mi zaloga pozre kar nekaj denarja iz denarnice, pa naj bo v akciji ali ne.

Vsak po svoje.Samo jaz vem, da mi akcija ne požre denarja.Če kupim, npr.50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje toaletni papir, prašek/tablete za pomivalca, in še pa še, lahko kupim enkrat več, kot bi to bilo po redni ceni.
kupim tudi sadje,npr.kivi, ker mi je boljše čez en teden, če je bil trd , ko sem ga kupila. LP.

jaz vedno čakam na akcijo plenic v leclercu. se tisti bonus zelo pozna. pa včasih dobiš še kak lenor, pa se spet zniža znesek. mi pleničke sploh ne predstavljajo nekega stroška, kupim enkrat, pa takrat za dva meseca…

sem hotela šparat, in sem vzela en paket hoferjevih. kot bi imel vodno bombo med nogami. se malo nalula, in ima celo kepo v plenici…na račun kvalitete se ne splača, ker nič ne profitiraš. saj niso slabe te hoferjeve, ampak je treba pač pogosteje previjat, pa si na koncu nič profitiral.

pred novim letos so imeli palmolive gele za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj v dm. še vedno jih imamo, pa še jih bomo imeli za en čas:)))

Kupujem v akciji.

Kozmetiko in čistila na zalogo (geli za tuširanje, toaletni robčki, wc papir, sol za pomivalca, razna čistila)

Hrana – pogledam prospekte trgovin, naredim jedilnik, nakupim kar rabim. Na zalogo (recimo za 1 mesec) kupujem tiste izdelke v akciji, ki to dopuščajo (suhe mesnine, sir, tuna, fižol, margarina in podobno)

Držim se tega, da je lahko stokrat v akciji in kar samo skače v nakupovalni voziček, ampak če ne rabim ne kupim.

Privarčujem veliko.

New Report

Close