Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Primož – pravni nasveti

Primož – pravni nasveti

Dragi Primož,

Vem, da smo že sitni z našimi stalnimi novimi predlogi in prošnjami, toda vse bolj se mi zdi, da bi res potrebovali tudi forum s pravnimi nasveti. Če imamo že vrtičkarje, male oglase itd. bi gotovo lahko sem uvrstili tudi to. V življenju se namreč večkrat znajdemo v situaciji, ko bi bil dobrodošel tudi kakšen pravni nasvet, pa se nimamo kam obrniti in morda sploh ne vemo, da nas pravo v tem primeru ščiti ali pa si sami poskušamo razložiti zakone in si jih razložimo napačno. Problem je v tem, da pri nas kolikor vem ni nobene strani, kjer bi kdo odgovarjal na tak način. Sicer obstaja pravniki.net, toda tam imaš zelo malo možnosti, da bo tvoje vprašanje sploh odgovorjeno in da bo odgovorjeno strokovno, tako da si s tem forumom ne moreš kaj prida pomagati. Vem, da ideja tega foruma ni tako preprosto uresničljiva, ker bi bilo treba najti strokovnjaka. Ampak morda bi se pa le dalo??

Maruša,

seveda bi se dalo urediti. Enkrat smo celo poskusili za en teden, nabralo se je preko 40 vprašanj. Ko smo jih pregledali je bilo vse od premičnin, nepremičnin, tožb, vse živo tematike, za kar bi pa potrebovali vsaj 10 različnih stokovnjakov. vsekakor nihče ne bi hotel delati zastonj. Pozanimali smo se in ko so pregledali vsa vprašanja – moj osebni vir informacij, zato sem siguren v verodostojnost, je rekel, da bi vprašanja znašala od 5.000 do 15.000 sit. Mislim,d a bi bila za to potrebna drugačna organizacija. vsekakor pa imam v mislih, da bi dal pravni pofum za pravna vprašanja iz področja zdravstva.

Za kaj več bo pa čas pokazal.

primož

New Report

Close