Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A so škorpijoni res tako težki ljudje…

A so škorpijoni res tako težki ljudje…

Jih poznam kar nekaj in so vsi res nekaj posebni in težki za prenašat, pa trmasti… še kaj?

pa maščevalni in gospodovalni in pikri in nesramni

Ja, predvsem gospodovalni, najbolj pametni na svetu, vse se mora vrteti po njihovem scenariju. Sicer pa leni ko fuks, ampak to dobro skrivajo za svojim nastopaštvom.

nova
Uredništvo priporoča

Pa ni šans, da priznajo kakšno svojo napako, če pa naredijo kaj narobe, te potem nedolžno gledajo in mežikajo s trepalnicami kot najbolj nedolžni angelčki.

Niso vsi taki. Kaj pa dvojčki? Tudi oni niso nikoli nič krivi in ne priznavajo svojih napak.

sploh ne – so zelo delovni, ljubeči in prilagodljivi. Sem poročena z enim škorpijonom in nima niti ene lastnosti, ki jih jim pripisujete.

Popoln opis nekoga, ki ga poznam in je škorpijon.

To pa zato, ker imajo te slabe lastnosti predvsem ženske škorpijonke.

Seveda imaš težke škorpjone. Pa device, rake, ribe, vodnarje, tehtnice, bike, strelce, kozoroge, dvojčke, ovne in leve.

točno tako! poznam tri škorpijonke in vse tri so lepe,bistre,moški so nori nanje,otroci tudi,še živali,če je taka situacija prej pridejo do njih,kot do drugih ljudi.
Mogoče ste pa fouš,ker ve niste take:):):)

En moški, tri ženske – razen ene izmed teh treh so vsi ostali zelo zelo ekstremni po karakterju (v plus, ne v minus).

Niso tako zelo težki, še najbolj izstopa impulzivna zamerljivost.
A škorpijoni prve dekade so v resnici ( ne samo po predvidevanjih horoskopa ) zelo dobrega srca, sočutni. Preverjeno.

To pa zato, ker imajo te slabe lastnosti predvsem ženske škorpijonke.[/quote]

Točno tako. Ženske.

Ene osemdeset kil ima in ima strasno dobro srce in zavidljivo potrpezljivost

O mojem škorpjončku lahko rečem samo najboljše. Imam pač srečo:)
Tudi moj šef je škorpjonček in krasen človek. Imam pač srečo:)

Moj sin ni nič od zgoraj naštetega. Trma velja za bike in kozoroge, ko se gre za posploševanje. Najbolj pametni in nikoli nič ne priznajo, spet biki.

To pa zato, ker imajo te slabe lastnosti predvsem ženske škorpijonke.[/quote]

Točno tako. Ženske.[/quote]

Se podpišem. Poznam tri škorpijonke in vse tri so zelo zlobne in slabe osebe. Moško škorpijoni so super.

Uf, škorpijone obožujem.
Jih kar nekaj poznam. Mogoče so na cajte res težki, ampak na splošno so pa moški karizmatični in privlačni, ženske pa duhovite, pametne in izjemno simpatične.
Jaz se z njimi super razumem.

….Vse je relativno….vsi imamo slabe in dobre lastnosti—–

“Imam” tri škorpijone – moža, hčerko in sestro – pa so vsak osebnost zase, nobene podobnosti…..

Doma ima dva škorpiona dva moška in nekaj je v tem kar so nekatere zgoraj naštele. So trmasti in hočejo doseči vse, znajo biti zelo pozorni, čustveni in bog ne daj, da jim stopiš na žulj potem je pa groza in vse stvari si lastijo k sebi. In želijo, da se vse okoli njih obrača oz. okoli njih moraš plesati in potem si dober.

Za ženske sem pa slišala baje, da to so pa naj bolj nesramne, če je res ne vem, ker nimam nikogar od žensk škorpiona tako, da ne vem. Baje, da so ful mahnjene na sex. pohotne….

pod tole se podpišem. kar nekaj jih poznam in njihova karizma energija…toliko dobrega je v njih…

z zadnjim stavkom se ravno ne bi strinjala. mogoče si naletela na kakega leva, pa se ti je zlagal o datumu rojstva??

Moški odlični ljubimci, ženske zahrbtne.

Ni boljših žensk v postelji kot so škorpijonke. Zraven tega so pa še lepe in pametne … Kolkr sem gledal in videl jim je veliko žensk nevoščljivih … Tudi tukaj se vidi, da ste nekatere prav besne na škorpijonke. Najbolj ženstvene ženske – škorpijonke! Imam jih zelo rad!

No,no – foušija gor ali dol. Škorpijoni smo eni od najbolj neposrednih ljudi v zodiaku, tudi zelo kolegialni in imamo izjemen čut za pravičnost. Odlikuje nas aktivnost, učinkovitost, organiziranost radovednost, želja po znanju in vzdržljivost. Pa radi smo urejeni, saj smo esteti v pravem pomenu besede. Če nam kdo z mencanjem in neučunkovitostjo preseka pot, nam gre pač na živce. Neštetokrat sem že slišala, da stvari urejam “kot kakšen moški”. Po tej logiki bi mi morali biti vsi moški zoprni, al kako? In – ja, zelo smo čustveni. Erotika igra pomembno vlogo v našem življenju. Hvala tistim, ki znate ceniti naš karakter, čeprav zna biti včasih res naporen.

New Report

Close