Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost iščem DJ-ja (primorska/kras)

iščem DJ-ja (primorska/kras)

Pozdravljeni

Za poročni piknik ki bo enkrat v juniju iščem dobrega DJ-ja ki bo skrbel za dobro glasbo in vzdušje na pikniku. Fešta bo na primorskem/krasu

Če mi lahko koga priporočite oziroma je med vami kdo, ki take stvari obvlada, naj se prosim čimprej oglasi, da lahko rihtam stvari naprej.

Hvala in lep dan

Jaz poznam enega DJ-levis vrti hause, meni je všeč. Če želiš se lahko pozanimam pri njemu, če je za stvar.

lp

Ma če vrti samo house me ne zanima, ker js rabim vso muziko- rock n roll, country, rock, pop, slovenske, yugo…

Lahko se pa vseeno pozanimaš

Hvala

Na postojnskem koncu je svojcajt vrtel DJ Krmpy, mislim, da še vedno… bi bil fajn izbira!

Bad ideas indicate an open mind...

Zakaj mora bit pa poznan oz. imeti svoj nick?
Jaz tud vrtim musko na žurih in kokr sem videl neke diđeje ki tud vrtijo na privat žurih, niso čist nič boljši, kvečjem jim manjka širina zvrsti in poznavanje kvalitetnih komadov , predvsem SLO in CRO komadov. Pač vsi igrajo na karto za rajo, men je pa to čist mimo…

DRRR NI nujno, da je DJ poznan oziroma da ima svoj nick. Iščem nekoga, ki zna naredit žur, ki zna malo animirat folk, ki upošteva moje želje, ki ima velik izbor muzike. Imam kolega, ki tudi vrti muziko, pa na žurih, če je on slabe volje, dela stvari po svoje in največkrat tak žur potem propade.

Predstavi mi svojo ponudbo, povej, če prideš tudi na privat žure in lahko se kaj dogovorimo.

LP

imam vso glasbo, vendar je moja glavna zvrst house. Vrtel sem različno glasbo po raznih klubih, tudi navedene zvrsti, zato mi to ni tuje.

Če vas zanima, prosim pošljite mail, da se zmenimo.
[email protected]
Dj Levis

He he, Dj Lovro 😀

Evo pa smo tam. Večini ljudi gre na živce animacija(veliko gobcanja in igric, pa malo špilanja) na ohcetih, enako je na radiju, zato pa radija marsikdo ne posluša.
Ponudba? Lahko ti samo napišem da imam na razpolago svoje ozvočenje, navadni in daljinski mikrofon, skener in meglo.

Ti pa dam predlog: enkrat sem slučajno zavil v Bistro, kjer imajo obrede v parku in pač tud nekaj popijejo in pojedo, se pravi piknik varianta. Tam sta igrala dva tipa(kitara+bas kitara+ duet vokal), ki sta dobesedno razturala. Od daleč, ko jih še nisem videl, sem mislil da slišim beatlese in queene iz CD-ja…v glavnem sta profita in špilata vse od A do Ž.
Imam telefon od njiju…

Nisem mislila igric in gobcanja ampak to, da zna nekdo spravt folk na plesišče in da potem rola dobro muziko. Muzika, ki jo jaz in moji prijatelji poslušamo je rock, rock n roll, country, na takih feštah pa pride prav tudi kakšen pop, pa tudi slovenske in ex-yugo muzika. Bendi me ne zanimajo. Imaš morda kakšen mail, da ti pišem gor? Kolko pa računaš? Za koliko časa?

lp

DJ Bikeman. ta zelo dober. imam tudi kontakt njegov, če te zanima.

Iggy, prosim za kontakt.

hvala, lp


Klikni na DRRR.

bodoča, sem ti poslal kontak preko zasebnega sporočila. če kaj ne štima vprašaj.

Sem DJ in imam vso potrebno opremo,kot tudi vse zvrsti glasbe.Z DJ-stvom se ukvarjam že 20 let.
[email protected],ali na tel.030379437.

LP,Matjaž Lah

poznam zelo dobrega dj ixor trenutno vrti glasbo v eni najboljši diskoteki na štajerskem(yucatan) mislim ,da bi bil pripravljen njegov telefon pa je 041 715 997

DJ Lovro, FB/ TW/ IN: DJ Lovro, 030/275-077

cencodj.weebly.com

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close