Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pomoč pri čiščenju stanovanj

pomoč pri čiščenju stanovanj

Nudim pomoč na domu (čiščenje, pospravljanje, pranje) v Celju in bližnji okolici. Moja urna podstavka je 7eur
Zainteresirani me kontaktirajte prosim na mail.

7 evrov v Celju? Ne narobe razumet, samo čudim se…

Kaj se čudiš? 7 eur je kar primerna tarifa. Jaz sem ful srečna, da plačam osem in da mi ne poveča, tako kot je že kolegici.

Pa saj se greste eno mesto v Celju, a ne. Bili bi mesto kot Ljubljana, vse bi pa imeli zastonj, al kako?????????????

nova
Uredništvo priporoča

7 eur je ogromno.

Jaz plačujem po 7. Če ne bi bili zadovoljni z pomočjo že vrsto let bi si poiskala oz. bi med ponudbo za 5eur izbrala zame najbolj primerno.

Sem iz Ljubljane, imela sem tako za 7 in si je domišljala, da bo delala za 8. Sem jo odslovila in dobila tako za 5 in je bolj pridna kot prejšnja in zelo vesela, da je dobila delo.

Ne pustite se tako obirat. Sem kar dobro spoznala to miselnost. Ne razmišljajo već, kako bi delale, da bi bolje zaslužile, ampak samo, kako bi izvlekle čim več denarja. 8 eur!!!!!!Saj niso znanstvenice. Nobenega intelektualnega dela nimajo! Mi je žal, ampak ne more biti ona plačana več kot učitelj v šoli. Zračunaj si, koliko je to denarja, če dela 8 ur dnevno. Še 5 eur je preveč! Sicer pa, kmalu bodo pripravljene delat za manj. Absurdne urne postavke naj si pa slikajo v nebo, ne pa v Ljubljani. V tujini so take gospe, ki čistijo po 3-4€ na uro.

Moja znanka že leta dela v Trstu in to za 9 EUR. Dela pri dveh.

MajaBo

Ja, saj vzele bi tudi 10, 11 in več. Italija je sploh ena od članic EU z najvišjimi plačami. V Angliji delajo za 3-4, največ 5€ pa še to takrat, ko kuhajo zraven in gredo po otroke v šolo. Mene motijo te intelektualke z metlo v roki, res! Potem pa še razlagajo, kako jim je težko po hišah hodit, pretaknejo vse in opravljajo okoli. Kaj sem vse slišala o drugih ljudeh! Me je kar zmrazilo! Drugje sem pa jaz na vrsti, jasno!

Jaz mislim takole,

Vsak ima svoj stil življenja. Nekateri služijo in tržijo svoje znanje po podjetjih, bankah,..( pa se ne bi spuščala v to, ali na pošten ali nepošten način ). Doma jih ni po cele dni. Potrebujejo pa, da jim nekdo pospravi, odnese smeti, pomije okna, preobleče postelje, opere, zlika…

Nekatere mamice rajši popoldan prebijejo na otroškem igrišču in posvečajo čas svojim otrokom. Tudi one potrebujejo omenjeno pomoč.

Poznam ljudi, ki so enostavno samo družbo potrebovali, bili so sami, skupaj so obujali spomine ob slikah, ki so ostale edini spomin na njihove pokojne.

Še bi lahko naštevala, ampak enostavno hočem povedati, da ko se splete vez, ker to dejansko za dobro delo mora biti, ni več vprašanje, ali je govora otakšni ali drugačni ceni.

MajaBo

Nekatere ste pa malo žaljive v svojih komentarjih in pocenjujoče.

Nobenega intelektualnega dela nimajo!
Mi je žal, ampak ne more biti ona plačana več kot učitelj v šoli
tere so pa res nasramne v svojih komentarjih”

Pa zakaj ne. Ene nimamo pojma kako pospraviti svoje bivališče in verjamem, da bi jim pomoč gospe ki to obvlada prišla prav.Pa zakaj nebi postavile cene, ki se njim zdi pimerna, na tebi pa je da se odločiš a ti to ustreza ali ne. Pa valjda, da bi rade več zaslužile kdo pa nebi. Saj ne čistijo pro bono. Tista, ki ceni tako pomoč in spoštuje gospo, ki ji pomaga bo vrjetno pripravljena plačat pošteno ceno.

Žal Ljubljane ni mogoče primerjati s Celjem. V Ljubljani je več dela, višji standard. Zato se čudim. Sem pa vesela za njo, če bo dobila 7 evrov. Drugače sem pa sama delavka, ki potrebuje delo, saj je dela vsak dan manj povsod. Žal.

jaz sem do septembra plačevala dijakinji 4€ na uro. bila je zelo pridna, natančna, prijazna in …hitra! jah, žal je šla študirat v lj. potem sem dobila novo, ki ni videla smeti pred seboj in zelo počasi se je guncala po stanovanju. 5€ sem pripravljena plačat, več pa ne. tudi na študentu so mi rekli, da je za tovrstno delo pri njih tarifa med 3,5 in 5€. zakaj bi torej dala 7??

Pozdravljeni !

Sem iz Celja in bi rade volje delala oz.pomagala pri likanju, čiščenju in pospravljanju. Moja tarifa je 5 € in se zelo veselim,če bi kdo potreboval pomoč. V Celju in okolici nudim pomoč.

Hvala, Anita-Celje, pokličite 031-201-200

Če ste zaposleni z delom in nimate časa za hišna opravila vam nudim pomoč pri čiščenju stanovanj, hiš. Sem zelo natančna, zanesljiva ter poštena.

Lahko me kontaktirate na telefonsko številko: 070 367 530.
Samo Celje ali okolica.

Lepo pozdravljeni,

Sem natančna, vestna in urejena oseba, ki ima rada čisto in prijeteno okolje.
V primeru, da potrebujete pomoč pri čiščenju stanovanj ali hiše, me prosim kontaktirajte na telefonsko številko: 031/ 815 – 056

Zanimata me Ljubljana in njena okolica.

Želim vam lep in prijeten dan

Sandra.

Že 10 let pospravljam stanovanja in hiše,likam, spremljam starejše v trgovino in drugam, občasno sem varuška, otroke vozim tudi v šolo po potrebi,
najbolj uživam pri delu z otroci in starejšimi, rada imam čisto in urejeno okolje,
če potrebujete občasno ali redno pomoč sem vam na voljo….
delam v Celju in Šentjurju za 5 € na uro + prevoz po dogovoru…..

051 499 630

Mogoče potrebujete nekoga za pomoč pri pospravljanju,likanju,čiščenju in lažjih opravilih izven hiše
v okolici Šempetra,Polzele ,Žalca,Prebolda….Pokličete lahko vsak delovni dan .
Namesto vas grem tudi v trgovino,lekarno…
Pospremim vas tudi na sprehod.
Za 5 € na uro +stroški prevoza po dogovoru.

Dejavnost je registrirana kot dopolnilna dejavnost.
Pokličete lahko na tel.:031 835 433(Valerija)

New Report

Close