Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Beremo z Manco Košir

Beremo z Manco Košir

Zanima me, če je že kdo bil v hotelu Union na Beremo z Manco Košir. Ima me,da bi šla jutri poslušati, ker bo govora o osnovni šoli, pa ne vem kako to izgleda. Ali govorijo samo gostje in ona ali moramo tudi poslušalci kaj govoriti?

Hvala,
Klavdija

Mi ne pride na pamet, da bi šla gledat to populistično kokoš. Mal posnema Opro, ne uspe ji pa niti do gležnjev. Nekaj se navzven kao zavzema za ženske, zraven pa povozi vse okoli sebe, kar ni moškega spola. Skratka, berem sama in berem po lastni izbiri, ne da bi si prala možgane z eno Manco Košir!

Meni je pa všeč. Za moje pojme zelo pozitivna oseba in ima tudi do moških en fer odnos. Si brala ženska in moška pisma? Tam se kaže zelo enakopraven odnos. Meni je pa všeč, da je baba baba in da se tega zaveda in zna nekaj narediti. KR. ti kar pogumno, fajn bo. Če ti pa ne bo, pa pač več ne boš šla. Veliko užitka ti želim.

Fajn je. Nisem oboževalka Mance, ampak vedno povabi zelo zanimiveljudi. Sploh danes bo po mojem super, pridi pa malo prej, prejšnji mesec (ko so se pogovarjali o Familylabu), je bilo čisto polno. Ne gre pa tu za njen bralni krožek, ampak za pogovorni večer. Kjer sodelujejo povabljeni gosti, lahko pa postaviš vprašanje ali komentar tudi iz publike, ja. Ampak nihče te nič ne sili.

New Report

Close