Med.Over.Net

Neplodnost

Odgovarjajo: Branka Žegura, dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

Branka Žegura , dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Branka Žegura

Test

Default avatar

jINX

29.1. sem imela ET 2 zamrznjenčkov. Za podporo sem dobila Pregnyl 2.500. Danes zjutraj sem naredila CB in je bil ++. Ali je možno, da je še vedno lažen?
Default avatar

kada

CESTITAM,
po mojem je to to.
Default avatar

prekmalu

Ja, je možno, zaradi podpore.
Default avatar

NEJKA27

Res je prekmalu.Štirinajst dni po injekciji oz.Pregnly-u,je rezultat pravilen.Tako kmalu je vsak test pozitiven,ker samo zdravilo vsebuje nosečniški hormon.Govorim iz lastnih iskušenj,delala prekmalu test in seveda bila vsa vesela,potem pa mi je vse dol padlo,ko sem dobila menstruacijo.Tako sta mi razložili sestra v Ljubljani in Kitty tukaj.
Jaz ti želim,da ti uspe,vendar počakaj še malo ali pa najbolje,da daš kri.Najbolj zanesljivo.Tile domači testi so meni osebno in v naših primerih čist bedni.
ČIMVEČ PLUSOV VAM ŽELIM IN LEP POZDRAVČEK
Default avatar

mašaj

Eno vprašanje...jiNX je dobila 2500 enot, ponavadi dajejo 5000 enot. a to ne igra nobene vloge? Kitty?
Default avatar

jINX

Se mi je zdelo, da bo preklmalu. Je pa res, da nisem nikjer zasledila, da bi katera dobila 2500 enot. Poleg tega, pa mi M zamuja že 4 dni. Po navadi imam redno, na 26 dni. Tudi po ET-ju svežega zarodka je bila točno 26. dan. Nimam nobenega izcedka, prsi boleče in močan pritisk v maternici. Ampak seveda, to še nič ne pomeni. V sredo imam krvni test in takrat bo vse jasno. Upam, da je to, to.
Default avatar

škratek2

Do 10 dni po hcg inekciji je lahko od inekcije, ni pa nujno.Po mojem bo kar prav in ti čestitam.

lp
škratek
Default avatar

jINX

Mi je pa sestra po ET-ju rekla, da lahko naredim test doma čez 10 dni.
Default avatar

jINX

Ja. Sem prej še enkrat nardila test, pa je spet +. Joj, kje je še sreda...
Default avatar

erika 391 *

Ja potem pa čestitke:)))
Default avatar

jINX

Hvala vsem... Upam, da dobim v sredo potrditev, ker še zdaj ne verjamem...:)) Upam, da vam javim visoko cifro Bhcg.
Default avatar

Una

Še tukaj čestitke obema bodočima mamicama!
Default avatar

bruna

Iskrene čestitke tudi iz moje strani!