Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Iščem varstvo- mini kuža

Iščem varstvo- mini kuža

Dragi ljubitelji živali,

doma imava mini psičko, zelo prijazno in crkljivo. Telo lepo skrbiva za njo, jo peljeva na sprehod 3krat na dan in kjer le lahko, gre zrave. Ali pa tudi midva ne greva. Vseeno pa parkrat na leto prija se malo odklopit, it v toplice za 3dni in dati psičko v varstvo. Do lani ni bilo problema, sva imela teto in mami. Zdaj pa je teta dobila hudo astmo( imela jo je že prej, ampak se je poslabšalo), mami pa žal ni več živa, zanesljivega varstva tako več nimava.
Je med vami ljubitelj psičkov( Ljubljana z okolico), ki bi jo pripravljen sem in tja čuvati?
Seveda bi spoznavanje šlopočasi, najprej bi jo skupaj peljali na sprehod, potem bi jo pustila v varstvu za kako urico in ko bi se navadili eni drugega in če bi se ujeli, bi se lahko dogovorili za varstvo.
Tako bi vi pridobili pasjega prijatelja za nekaj dni na leto, midva pa bi šla bolj v miru na nekajdnevni oddih.

Mini

novo mesto ne pride v poštev?
lp

Živjo,

v bistvu tudi lahko. Je pa pasme Yorkshire terier, pa muck ne mara. Ima pa rada ljudi in otroke, še na nikogar ni zarenčala.
A tsanujete v hiši, bloku?

Pozdravček,

Mini.

nova
Uredništvo priporoča

v hiši. ali smo se enkrat mogoče mi pogovarjali za varstvo na e-mailu?

Oj,

mogoče, ampak če ste vi tisti, imate kužka in živite v Ljubljani, kjer študirate in za vikend v Novem mestu?
To me skrbi, če vas čez dan ne bi bilo doma, 2 psička, ki se ne poznata, pa sama doma? Se mi zdi, da to ni ok, splih ker je naša vajena, da je edini kužek.
Ste ta pravi?

Mini.

imam 4 pse v novem mestu in ljudje zaradi tega ne vidijo težav pri varstvu njihovega kužka. čez 14 dni dobim enega malega pikca na čuvanje… zaupajo mi tudi po 2 svoja psa… čuvam pse, ki me poprej še niso spoznali itd…
jaz sem za takšno varstvo kot se DOGOVORI. če se dogovori, da pes ne sme bit sam, bo pač šel z mano, tudi v službo (edino na faks žal ne). Tista dva mala kužka, ki sem ju čuvala lani poleti sta bila z mano v službi, moji so praktično z mano 24/7…
Seveda pa je moj pogoj, da je pes sobno čist (poznam pa tudi ”fore” psov, ki znajo markirat, ko pridejo v hišo…pač se počisti…)

Meni osebno je logično, da 50 kg psa ne bom pustila z dve kilsko čivavo sama 😉
in glede na to, da imamo veliko hišo so psi v odsotnosti lahko brez težav ločeni.

moram pa priznat, da so bilo do sedaj vsi psi na čuvanju izredno socializirani, vajeni drugih psov, mačke so sprejeli, skratka ni bilo težav. Vaša se drugače s kužki razume?

ne bom več filozofirala, lahko se enkrat oglasite na obisk in sami presodite.

lp
teja

TejaM

Malo višje sem dala post, da ičemo varstvo za kužka, sicer malo dlje časa. Če bi morda bila pripravljena, se i prosim javi na navedeni mail.

hvala

Jaz sem iz Medvod. Sem pasja frizerka in nudim tudi sprehajanje in varstvo kužkov. Moj telefon je 031408470
http://www.katjamocnik.si

IŠČEM VARSTVO ZA MAJHNO PSIČKO MEŠANICO MED MALTEŽANOM IN MINIM PUDLOM PTUJ ZA OSEM DNI

IŠČEM VARSTVO ZA MAJHNO PSIČKO MEŠANICO MED MALTEŽANOM IN MINIM PUDLOM PTUJ ZA OSEM DNI

Če pride Lj tudi v poštev, se lahko javiš na mail [email protected]
Nudim varstvo za pse.

MALO MI JE PREDALEČ TO HVALA

Tudi na šte.:041/449-829-Dingo nudijo varstvo vašim kužkom. Mi smo imeli tam na čuvanju svojo zverinico pa so jo imeli poleg svojih psičkov kar v svojem sanovanju. Gospa ima v svoji hiši tudi pasji salon pa so moji psički nudili tudi gratiss celotno nego. Vprašala sem jo zakaj pa je rekla da zato ker je bila dlje časa na čuvanju-fino ne?. Psički pa niso nikoli sami včasih so kar v salonu med striženjem in prosto hodijo sem ter tja. Všeč mi je, ker ima ženska posluh za živali pa tudi nikoli niso živali same.

Zdravo !
Mi imamo doma labradorca in malega špička, mladička. Lahko bi v varstvo vzeli še kakšnega ker imamo vsi radi kužke in imamo veliko prostora. Smo iz Medvod.

Nudim varstvo hišnih ljubljenčkov na vašem ali našem domu. Sem iz Mozirja, za dodatne informacije me kontaktirajte na [email protected]

zivjo sm brala da kr iscete nekoga k bi vm cuvu vase zivalce no ce kdo se rabi koga da ga pelje na sprehod al pa vec dnevno kakor je potrebno me lohka poklicete na 040349892

p.s. nimam neke posebne izobrazbe zato mam pa izkusnje =)

zdravo !
Imam 15 mesecev staro psičko maltežanko Bibo.Ker greva letos z avtodomov na dopust za 3 tedne v Grčijo in psička težko prenaša vožnjo.Imela sva je vedno zraven na potovanju in je drugače vse ok, vročino in pa dolgo vožnjo pa težko prenaša. Nimam pa varstva za psičko, ker mi je kolegica zbolela.Psička je zelo navezana na mene, pa je v kakšen hotel ne bi dala, zato se obračan na ta naslov, ali je kdo pripravljen paziti na mojo psičko. Je zelo družabna, čista in vajene vsakodnevne nege, 2x česanje, umivanje itd. Če bi bil kdo pripravljen pazito 3 tedne na mojo psičko, se mi naj javi. tel. št. 051 428 972.
lp

Živimo na obali (očina Piran) na hribu v ogromni hiši, ki deli na 3 stanovanja.Vsi sosedje smo dobri prijatelji, pasjeljubci oz. izkušeni lastniki psov. Tu je veliko ograjeno dvorišče okoli hiše, zraven pa še večji prostor, kjer so nasadi in kjer psi divjajo, se igrajo, skupaj družijo. Imamo dovolj prostora, da so psi tudi ločeni notri ali zunaj, če se kateri med seboj ne razumejo.Psu nudimo notranje bivanje z nami, čez dan so večinoma z nami na dvorišču, igranje in divjanje na travniku, druženje z drugimi psmi ( če jim to odgovarja), hodimo na dolge sprehode in čofotanja ob morju. S psom na počitnicam ravnamo kot z našimi. Na voljo smo tudi za problematične pse, ki niso radi sami, saj se lahko skombiniramo, da je vedno kdo doma.Pa tudi če ne mara drugih psov imamo dosti prostora in časa, da se lahko posvečamo tudi samo njemu.

Za več informacij pokličite 031605366

V Novem mestu smo odprli varstvo in sprehajanje psov. Več o nas si lahko preberete na naših spletnih straneh: http://pasjihotel.si/
Vsi psi bivajo z nami v hiši in imajo prost izhod na ograjen vrt.

Če ne želite psa dati v pasji hotel, ampak ga raje pustite v domači oskrbi se lahko obrnete name 🙂

040 679 588

New Report

Close