Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ameriški slamnik?

Ameriški slamnik?

Sedaj ko vse sorte virusov razsaja me zanima,če lahko ješ ameriški slamnik preventivno ali ga je bolje jesti,če že zboliš? Zelo bom vesela vaših odgovorov.Lep dan!

Jaz si preventivno delam kopeli od Justove esence ameriški slamnik. Sploh ne zbolim, res pomaga.

A res ne more bit dneva brez Justa?!

Draga predhodnica – kdo za vraga te pa kaj sili kupit??? ne morem verjet, kako ste nekatere neverjetno otročje in nastrojene zaradi xy stvari, pa koliko ste stare, no?? da ti ni škoda časa, da sploh pišeš komentarje. meni just zelo pomaga in hvala bogu, če lahko s tem, ko povem, pomagam tudi drugemu. ko te bom pa klicala domov in silila, da kaj kupi, mi pa lahko poveš, da te ne zanima, dokler pa govorim drugim, pa se ne vtikuj. in dokler bom z njim zadovoljna, ga bom z velikim veseljem reklamirala. tudi tebi bi priporočila en njihov izdelek, in sicer aktivator relax, da te malo pomiri.

tudi jaz menim, da je ta JUST mal pretirava. mene je minilo, da bi še kaj naročila, ker so tudi svetovalke TEČNE, VSILJIVE, enkao kot te na MONu.

jaz pa letos ne jem ničesar, razen, da se probam zdravo prehranjevat. in nisem bila niti malo prehlajena.

in kako lahko ti dokažeš, da bi brez justa zbolela??????????

Če se ne motim, je slamnik v tabletah in tekočini namenjen preventivnemu jemanju in ne potem, ko že zboliš. Verjetno deluje enako, samo te ščiti za kasneje. Sicer pa dvomim, da kaj pomaga, saj pravijo, da sintetični vitamini ne pomagajo. Je le občutek boljši, pa zaslužijo z nami… Ne vem. Po moje vraga stakneš, če ti je namenjeno, pa jej kar hočeš. Predlanskim sem jedla vse mogoče, pa sem ravno tako dobila prehlad. Glavo dam stran, da od ljudi, saj se sama nisem mogla tako močno prehladit. Zdaj že dolgo ne jem ničesar in upam, da bom preživela brez bolezni. 😉

Dokažem? Tako, da vem, kolikokrat sem bila bolna prej, koliko angin sem prebolela ne leto in posledično škatel antibiotikov, odkar pa delam to, pa – trkam – še ne, to je dobri 2 leti. nikjer ne piše, da nikoli več ne bom, je pa definitivno razlika.
naša svetovalka ni niti malo tečna, ker jaz kličem njo, ko jo rabim, tako da mi nihče ne teži. sva pa zmenjeni tako, da me pokliče, če je kaka stvar nad katero sem navdušena za nagrado ali v posebni prodaji, pa se potem sama odločim, če bom imela predstavitev ali ne. ne morte vseh v isti koš metat.
jaz pa še nisem videla nobene na monu, ki bi delala reklamo, samo če katera kaj vpraša, se javijo.

Rega, rega, kvak…..
Justovci, takele agentke vam delajo več škode kot koristi – bo treba investirat tudi v njihovo izobraževanje. Pa uglajenega vedenja nikar ne zanemarite!

Ameriški slamnik se jemlje kot preventiva in kurativa na začetku prehladov. Snovi, ki so v ameriškem slamniku se aktivirajo ko zaznajo virus in se proti njemu uspešno borijo. Jaz ponavadi kupim Ašičevega, ki ga prodajajo v samostanu v podčetrtku. Ker sedaj že dolgo nisem bila pa sem kupila kar v lekarni od a.Voglerja je tudi ok. Vsekakor priporočam!!!

NE morem verjet, kakšne pišete. samo odgovorila sem tisti, ki je odprla post, katerega proizvajalca imam jaz. ko sprašujete za pralni stroj, pa lahko ene napišejo, da imajo gorenje, eni bosch itd., pa boste potem čisto znorele nad gorenjem v velenju, kaj reklamirajo gorenje?????? madona ste zmešane, ne morem druzga rečt. pa ne mecite vseh v isti koš, just lahko prodaja kdor hoče, samo enim gre super in se redno izobražujejo (da, res je, vsak mesec so sestanki in izobraževanja, tudi v tujimi) drugi pa pač ne. odvisno, koliko časa si v tem, kakšen “čin” imaš (svetovalka, vodja, voda področja), koliko se izobražuješ, koliko si sam iznajdljiv … morate vedeti, da se lahko vključi vsak, ki ima 5 min časa, vsekakor pa ne bo vsak dober. in tiste, ki imate izkušnje s temi slednjimi, ne mecite vseh v isti koš in posledičo justa, ki IMA kvalitetne izdelke, to mi ne bo nihče rekel. In ne mislim se več prerekat z vami, ki imate probleme same s seboj. lahko naišem še za vse druge izdelke, katere firme imam od gospodinjskih aparatov, čevljev, kozmetike (ličila) itd., se boste še na tisto malo vrgle. ali pa požrle od zavisti,ker niso najbolj poceni zadeve. želim vam lep dan in čimmanj razburjanja, ker škodujete sami sebi.

Je to vse, al imaš še kakšen arzenal nerazumljive dikcije v zalogi?

Nerazumljive za tiste, ki ne znate brat daljših povedi – očitno. Sicer pa sem končala. Ne zato, kr nimam kaj povedati, pač pa zato, ker se mi ne da več spuščat na tako raven.

New Report

Close