Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Termo aktiv športna oblačila

Termo aktiv športna oblačila

Pozdravljeni. Znanka mi je priporočila proizvajalca športne opreme nekje z gorenjske, ki šiva športna oblačila znamke Termo Aktiv zraven pa je še slikica psa Haskija.Nekje v okolici Stražišča pri Kranju je,

Morda kdo pozna proizvajalca, baje je lociran nekje v okolici Kranja. Na internetu ne nejdem povezave, znanko pa bom videla ponovno čez 1 teden.

Ali mi lahko kdo pomaga poiskati naslov proizvajalca.

HVALA,

Je med Zgornjim Bitnjem in Stražiščem, točneje Pot v Bitnje, ampak številke ne vem.Je pa ob cesti tabla. Sicer je pa iz glavne ceste v smeri od Bitnja proti Stražišču(ne vem iz katere strani prihajate): zaviješ prva ulica za gostilno Sonce levo, na koncu ulice desno in potem zopet prva ulica levo.

Ali imajo kakšno spletno stran?

Po moje ne, jim pa hvaležna uporabnica lahko tukaj naredi malo reklame, ker so njihova športna oblačila res kvalitetna in dobro služijo svojemu namenu. Naredijo tudi kaj po meri oz. se da zmenit zakakšne posebne variante. Imajo tudi vso robo za pohodništvo, tek, kolesarje…
Pot je pa čisto ok. opisana, če ti je tisti konec vsaj malo znan, drugače se pa vpraša. So Gorenjci čisto prijazni ljudje.

lp
tinca

Jaz sicer tam še nisem bila, sem pa videla table.

Če se pelješ iz KR proti Šk. Loki, kmalu za enim rastlinjakom zavij desno proti Stražišču. Nato imaš čez kakih 300m na levi eno gostilno, skoraj takoj zatem zavij levo med hiše. Tu je že tabla (tudi za Švicarsko šolo je), nato pa samo malo cikcakaš po tablah in si (verjetno) tam.

Tudi jaz sem že slišala pohvale, zato se bom tudi jaz odpeljala tja in malo razgledat…

mm

Tudi spletno stran imajo: http://www.termal.si/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=46

Izdelajo tudi po naročilu.
Naša sedemletnica ima dvoje hlače/žabe/pajkice (kakorkoli se reče).
Nosi jih celo zimo. Ne potrebujemo nobenih drugih žab. Ali pod hlače, ali namesto žabic (temno modre in bele).

Pravi, da ji v njih ni nikoli vroče ali da bi jo zeblo. Ravno prav….

Bele so se na kolenih zdrajsale (nosi jih že drugo sezono), zato bom kar naročila nove.
Če nimajo prave velikosti, jo pa naredijo :)))

Tudi jaz priporočam!

TERMOAKTIV SPODNJE PERILO http://www.portia-shop.com/termo-aktiv-sportno-perilo-legice-zenske-p-28902.phpPRODAJA TERMO AKTIV SPODNJEGA IN ŠPORTNEGA PERILA

New Report

Close