Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S kom hodi erika žnidaršič

S kom hodi erika žnidaršič

A veste mogoče kaj za enga fanta ima?

Jaz vem, ga poznam osebno.

Ja z mojim bratom.

ne bo držalo, nima sestre nike:)))

Kok ma pa ta baba široko rit jao, jao

Sej lušna pa res ni preveč.

Je pa veliko grših…

Ja, v pasu je scer ful suha, rit ma pa ornk. Pa ko neka ful športnica in to … ka pa vem.

Misliš, da bi pisala pod svojim imenom. Sploh pa imava skupnega očeta :)…

Ekhm, a govorite o Eriki Žnidaršič, TV voditeljici, ali o kakšni drugi Eriki Žnidaršič, ki je morebiti kakšna miss ali manekenka?

nikka – pol pa povej, na katero črko se začne tvoje ime, vem ja, da ima sestre:))

A ker je TV voditeljica se pa ne sme omenjati njene riti? Ali se počutiš užaljeno, ker jo imaš najbrž tudi ti? S konfekcijo 46 prav mala ne more bit.

no, kaj zdej, S KOM HODI???

Sam kako pa se obnaša v piramidi – KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!

No, jaz Piramide ne spremljam prav zaradi nje. Že ko je bila novinarka mi je bila zoprna, da bi jo morala pa celo uro gledat, je pa preveč za moje ubogo srce.

Same lepotice in 90 60 90 se oglašate a ne?

meni je lepa, gledam jo ne, nimam pojma kakšna je od blizu. Če pa pravite da ima suh zgornji del in širšo ritko, zna bit potem uuuuultra privlačna za fante, aleluja! blagor njej!

Nekdo, ki dela na TV mora biti vsaj normalno simpatičen. V ta krog Erika ne sodi, pa še una Lovrenjak tudi ne. Take bi morale na njivo, krompir kopat.

Erika se ukvarja z baletom- no se je- sedaj pa trenira moderen ples. Zato ima tako postavo: same mišice. Kar bodite ji fouš, zoprnice!

Prav simpatična je!
Sigurno ste fovšljivke vse grše od nje. Vsaj po karakterju 😛

Erika je ful shujšala, rita je sexi in zgleda the best!

A ker je TV voditeljica se pa ne sme omenjati njene riti? Ali se počutiš užaljeno, ker jo imaš najbrž tudi ti? S konfekcijo 46 prav mala ne more bit.[/quote]

Če je dobra voditeljica, je čisto vseeno, kakšno rit ima!

In naj dodam, da se čutim počaščeno – zdaj sem že tako slavna, da na pamet veš mojo številko, uau! Naj ti zaupam, da včasih še št. 46 ne spravim na rit 🙂

Sergeja, ti najbrž poznaš une na TV.
Daj jim povej, naj ji zaboga že najdejo novega stilista in frizerja! Mislim, kako je pa ta uboga ženska vedno oblečena … čisto neprimerno svoji postavi.

mejduš ste brihtne ane, svojo rit in svoj celulit napopajte sem gor, če upate pa vas bomo obirali. Simpatična gor ali dol, meni tudi ni najbolj, če ima pa ženska širše boke pa ne more prav nič pa, če se raztegne od treninga. Se pa dobro vidi, da ima drugače čisto lep geštel.

Meni je za njeno rit čisto vseeno, mi je pa skrajno nesimpatična in ravno zaradi tega te Piramide skoraj nikoli ne gledam.

Meni se pa ne zdi tip novinarke za tako razvedrilno oddajo spomnim se je iz Trenj kjer je imela res dobre prispevke. Mislim, da toliko njeno zadnjico komentirate..pa saj ženska je novinarka in naj bi bilo tisto kar pride iz njenih ust bolj pomembno od videza, saj ni misica. Bi pa v zvezi s to tematiko podala kritiko na delo teh ljudi, ki skrbijo za videz na RTV slo saj velikokrat tako mimo kiksnejo pa frizure imajo vse voditeljice na isto vižo.

Meni je všeč njena postava – ozek pas in širši boki. Saj to je veljalo dolga leta kot popolna postava, sedaj pa so skoraj vse ženske obsedene z anorektičnimi kostmi. Pa tudi obraz ima zanimiv. Ne bi rekla, da je lepotica, ampak njen obraz je nekaj posebnega.

Ni mi pa simpatična in Piramida mi tudi ni všeč.

New Report

Close