Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

apartma ob morju-plaži

Default avatar
ali kdo ve za kakšen apartma na plaži, takoj ob morju - na Hrvaškem.
imamo majhne otroke in si želimo tak apartma,da lahko brez pospravljanja vseh stvari, ki jih imaš na plaži npr nesemo enega otroka spat,.....pa spet pridemo nazaj....

hvala in lp
Default avatar
Jaz sem bila na Pagu z malimi otroki, saj je vse o.k., samo sence pa ni nobene. Pod marelo jih ne moreš imeti, mi smo iz mesta Pag hodili v Straškota in Šimuni, tam je edino bila senca. Vglavnem na Pagu ni dreves.
Default avatar
v tem je pa prednost apartmaja ob plaži :) ni treba iskat sence:)
Default avatar
Pa saj sem napisala, sa smo hodili v Straškota in Šimuni!!!
Default avatar
pozdravljena,

Nemira pri Omišu. 15 m od plaže, apartmaji s klimo, ničesar ne nosimo zraven (brisače za kopalnico, milo, kuhinjske krpe,...). Plaža je iz drobnih kamenčkov, tudi senca. Do trgovine je 5 minut peš,lastniki pa so 1A. Smo bili prvič lani, ko je bil naš Nejc star 2 leti, letos pa smo tudi že rezervirali. Če te zanima naslov in kakšne slike mi pošlji na mail, pa javim.

Marjana
Default avatar
super.
kako pa najdem mail? ko sem pogledala profil, piše,da je skrit....
Default avatar
Marjana78 je napisal/a:
Prosim, če mi pošlješ kontaktni naslov in kakšne slikice. Moj e-naslov je [email protected]

Hvala!
Default avatar
Ker sem dobila kar nekaj mailov, pošiljam kontakt od lastnikov apartmajev:
[email protected] .

Internetna stran pa je nekako tako: apartmani kalajžić, nemira
Default avatar
Marijana78, hvala.
Default avatar
V Novalji na Pagu je polno apartmajev ob morju in v neposredni bližini centra.
Default avatar
zmaga je napisal/a:
JA res je
Default avatar
JA res je
Default avatar
Živjo.
mene bi zanimala kaj več o apartmajih, ker bi radi malo menjali lokacijo. Hodimo že par let Zadar. Imam pa dve majhni punčki, tako da bi rada blizu morja. Hvala za informacije
Default avatar
Blacky,mene pa zanima kako je tam v Zadru kjer hodite vi?Letos pa bi mi šli v Zadar,zanima me a hodite v apartma,ali ima apartma klimo in kako ja plaža?
Default avatar
lep pozdrav. ja js bi pa prosila za kakšno fotko na priložen email pa številko. če je možno.

najlepša hvala in lep pozdrav

anja
Default avatar
Pozdravljeni,

pošiljam vam kontakt za apartmaje v mestu Turanj blizu Biograda. Letos smo dopustovali v tem apartmaju, bilo nam je zelo všeč, apartmaji so lepo opremljeni, plaža je peščena in zraven hiše, lastnika zelo prijazna- torej vse pohvale. Mi smo plačali 40€, imeli smo dvosobni apartma, 2 odrasla in trije otroci. Za ostalo imate kontakt spodaj. Po želji pošljem še slike.

Kontaktna oseba: Božena
telefon : 00385 91 9118213
E-mail: [email protected]

lp
Default avatar
http://www.otokpag-novalja.com/

Tu še imajo tudi nekaj prosto. MI smo se ravno včeraj vrnili domov. Bilo je super. Bili drugo leto in gremo naslednje spet.

lp
Nihče ni tako dobro podkovan, da mu ne bi kdaj pa kdaj zdrsnilo.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net