Forum.Over.Net

Starševski čvek

Dopust Terme Lendava

Default avatar

Očka123

Pozdravljeni,

odločamo se za Terme Lendava, a ste že bili tam, kako je v primerjavi z Termemi Čatež, Olimija, Moravske....

Imamo 5 letnega otroka in radi savne...

Hvala za informacije iz vaših izkušenj,

lp očka
Default avatar

Silveli

Lendava nima toboganov. Otroški bazenček je bil meni premrzel. Je pa kar fino topla voda zunaj.

Nam je bilo lepo ker ni tako nagneteno, je čisto in osebje prijazno. Hrana je čista fantazija - preveč. Če niste ješči za otroka ne naročite ker vas bo sram puščati.

Saune oz. sauni sta pa zelo skromni. Krasno okolje in še enkrat prijazno osebje, kar meni odtehta gnečo in tobogan.
Default avatar

skuštrana princeska

Meni je drugače Lendava od vseh toplic ostala v najlepšem spominu, ampak če ste veliki ljubitelji savn, potem absolutno Olimija. Kar se savn tiče, so oni daleč pred vsemi.
Default avatar

Topsy

Terme Lendava enkrat in nikoli več, vsaj dokler imamo male otroke. Sobe izredno majhne, vrata od kopalnice sploh niso vrata, ampak so drsna vrata.

Hrana je zelo zelo švoh, sploh niso prilagodljivi za otroka. Naša cel teden za kosilo in večerjo ni dobila nič, še krožnika ji niso prinesli sami. Da bi ji pa kaj ponudili, pa sploh.

Topli bazeni zunaj, zame je okoli tušev premrzlo, otroški bazen pa sploh mrzel.
Default avatar

Topsy

Pa še to: otroške igralnice ali kotička ni.
Default avatar

podganica

Mi smo bili pa lansko poletje, pa nam je bilo super. Apartma je bil čudovit, ogromen, hrana pa sploh za pohvalit - redkokje pripravijo hrano tako dobro kot v Termah Lendava. Pa imamo tudi dokaj izbirčnega otroka, ampak je šel od mize vedno sit.
Default avatar

Topsy

Morda so apartmaji prostorji, a kaj, ko se je treba v tem času vsakič, ko greste iz apartmaja na obrok ali plavanje oblečt, pa potem spet slečt....