Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Iščem privat pediatra v Ljubljani

Iščem privat pediatra v Ljubljani

Pozdravljene! Moram povedat, da sem tako razočarana nad našo uradno pediatrinjo, da sem se odločila otroka prestaviti. Ne bi tu razlagala, a imeli smo kar precej komplikacij zaradi malomarnega odnosa, poleg tega je pa problem tudi v sami organizaciji zdravstvenega doma. Laboratorij je v drugi stavbi, eden za vse, otroke in odrasle in je otrok že dostikrat staknil kaj, ko sva čakala v vrsti 15 odraslih.

Sedaj iščem dobrega pediatra, kjer je tudi možnost odvzema krvi in urina v samih prostorih ambulante – saj veste, kaj mislim. Fino bi bilo, če ima koncesijo, ampak v končni fazi smo tako obupani, da gremo tudi na plačljivo varianto. Samo da je dober.

Hvala za vsako mnenje!

Vse v enem prostoru ne more biti, le če gre za kakšen majhen aparatek z orientacijskimi vrednostmi. Načeloma je vedno najbolj varen laboratorij, kjer opravljajo veliko preiskav in ima licenco.
Drugače pa malo iskalnika.

Glej, zagotovo vem, da na kliniki Barsos to opravljajo v dveh sosednjih sobah, tako, da očitno ni proti predpisom. Mogoče nisem najbolj jasno zapisala. Moti me, da je treba v drugo stavbo in čakati skupaj z (dostikrat brezobzirnimi) odraslimi. Na Barsosu žal ne jemljejo novih pacientov.

Iskalnik sem uporabila. Tukaj sem pa prosila za osebna mnenja, ki jih iskalnik pač ne da.

Hvala za odgovor.

Saj si se že odločila:=)

Ampak žal ne sprejemajo več novih, kot sem že zgoraj napisala. Ali ima še kdo kakšno idejo? Hvala!

Tudi mi smo pri Barsosu – oziroma nismo, ker smo tako malo bolni, da nas tam sploh ne poznajo. Kri vzame v sobi zraven, vodo oddaš v posebnih toaletah, malo počakaš na rezultat (otroci se lahko malo poigrajo ali pogledajo kakšno knjigico) in greš. Lekarna je tudi zraven.

Ja, točno o tem sem govorila! Kako ste pa “prišli zraven”? Ker meni so že nekaj časa nazaj rekli, da novih več ne sprejemajo…

mi smo pa pri Ajdi Cimperman. V njeni ordinaciji otroku tudi vzamejo kri in vodo. Ločeno ima naročene bolane in zdrave otroke. Smo zelo zadovoljni z njo!

Apijus, hvala. Bom poklicala, če še sprejemajo nove male paciente.

Mi smo bili zelo zadovoljni v ZD Šentvid pri Šani-Dušanki Vodnik. Čeprav je laboratorij tudi samo en, pa nikoli ni kakšne pretirane gneče, do njega prideš po toplem hodniku 🙂 Čakalne dobe so bile (recimo dve leti nazaj) kratke, ne vem, če smo kdaj čakali več kot 15 minut. Vodnikova pa je zame osebno sploh carica… in sem malodane jokala, ko nas je morala odsloviti, ko smo šli v šolo …

Tudi mi smo pri Ajdi Cimperman in res je samo za pohvalit. Imamo oba otroka pri njej….

mi smo sicer na barsosu, smo bili eni prvih tam vpisanih, ko še ni bilo navala.
drugače pa je v ljubljani samo peščica pediatrov, vendar dvomim, da kateri še vpisuje, poglej na stran ZZZS, ziher obstaja spisek privatnikov pediatrov, pa kliči po vrsti.
kaj pa pediatrinja. ki daje nasvete na forumu pediatrija – dr. tanč? ona sicer ni privat, ampak je pa zelo dobra.
želim ti veliko sreče pri iskanju.

Tudi mi smo v Šentvidu, pa ne bi šla drugam.

Če si lahko privoščite morda pride v poštev Prva asistenca al nekaj takega, da zdravnik pride na dom verjetno po potrebi odvzame kri. Mi smo v ZD vič in seveda nam je znano nekajurno čakanje in potem še skupni laboratorij kjer pa imajo mlajši otroci do 3 ali 4 let prednost. Sem pa na pediatriji na Viču opazila, da imajo obešen seznam privat pediatrov najbrž za starše, ki jim prekipi po dolgem čakanju.

Hvala vsem za odgovore!

V LJ je samo 6 pediatrov s koncesijo. Omenjena sta bila že dva; Barsos in Cimpermanova, potem je še dr. Finžgar Perme (tudi v Murglah), pa dr. Banič na Bičevju, eni v Dravljah in ena pri šoli Danile Kumar za Bežigradom. Žal pediatra brez koncesije ne poznam.

Ko smo še živeli v Ljubljani smo imeli pediatrinjo dr. Darjo Mikec za Bežigradom (pri OŠ Danile Kumar). Bili smo ful zadovoljni z njo a nam je zdaj žal predaleč.
Probi pri njej lahko, da te bo vzela.

Mi smo v čisto normalnem zdravstvenem domu, v Šiški, naša pediatrinja je kul, laboratorij je sicer skupen, ampak je dovolj prostora za čakanje in otroke praviloma vzamejo naprej.

New Report

Close