Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jankovičevi uspehi

Jankovičevi uspehi

NI vse zlato, kar Jankovič govori!

Jankovićevi uspehi

Nekaj iz nabora našega “priljubljenega ” župana:

Jankovićevi uspehi:

Kot župan:
1. Podražil vrtce
2. Uničil bo z gospodraksimi conami še vsa preostala Ljubljanska črpališča
PITNE VODE, tako da bo lahko Ljubljančanom drago prodajal PITNO VODO v
flašah, ki jo kupuje v Srbije po 5 centov za polno 1,5l steklenico

3. Vse knjižnice je spravil na eno lokacijo. Kar pomeni, da moraš
plačati parkirnino ali avtobus pri vsakem obisku.

4. Gradi se samo poslovne objekte za bogatune.

5. nezazidljivo zemljo, ki jo je kupila njegova Elekta, spreminja z odloki
v zazidvljivo zemljišče, s čimer poveča njeno vrednost tudi za 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

6. Z M. Jakličem (bivši direktor Vzajemne), poskuša prevzeti Ljubljanske
Lekarne

7. Stadion bomo plačali vsi Ljubljančani, da si bo njegov mafijski Miško
gradil shoping center.
8. parkirnina v Ljubljani se je podražila in še vse ostale ne plačljive
parkirišča je zasedel njegov Parks.

9. Parkirišče pod ljubljansko tržnico, želi prodati ruskim “poslovnežem”

10. LJ.tržnico je spremenil v parkirišče, samo da svoj Merđo parkira pred
magistrat.

11. V Ljubljani na “elitnih” lokacijah ne moreš dobiti prostorov v najem ,
razen če nisi “kolega”

12. Prometa ne zna urediti.

13. Javni promet je katastrofa.

Uspehi v Mercatorju:
1. Uspel je uvesti 28 dnevni delavnik za prodajalke/prodajalce za
cca:600 Eur mesečno.

2. Preko Elekte je pral denar pri gradnjah nakupovalnih centrov.
Primer: Cena kvadratnega metra izgradnje enega m2 “shoping” centra
InterSpar je stal cca:900Eur – Mercator 1500Eur. Glavni izvajelec del
je bila seveda njegova Elekta. Podpisnik računov pa Đanko.

3. Rokomet: ki naj bi ga sponzoriral Mercator je izsiljeval proizvajalce,
da so
morali “sponzorirati” njegov klub.

Osebni uspehi:
1. Podkupil podravnatelja, da je njegov falirani sine naredil maturo.
2. Poroke faliranega sina še zmeraj ni plačal.

Si ljubljančanka?

In kako veš da je plačal maturo za sina? Takšne čveke pa mi res gredo na živce, kot da so ljduje jasnovidni in vedo vse o drugih.

nova
Uredništvo priporoča

Naša knjižnica je točno tam kjer je bila.

Za ostalo me ne briga, tale o maturi je pa tako za lase privlečena, da se človek lahko samo krohota. Če imajo ostale trditve isti vir kot omenjeni, potem je zlagana vsaka črka v njih. Mogoče pa kakšna tožba v tem primeru ne bi bila odveč.

Potem ga pa res ne rabite….a ga posodite nam za mandat ali dva…

Teta, teta,, kje si pa tole pobrala? Knjižnice niso vse skupaj, ampak je ena za Bežigradom, pa ena v Šiški, pa ena pod železniško postajo- pa tržnico bo prodal Rusom, pa voda ni več pitna pa .,.Zakaj mi tole smrdi teta/ ali mogoče stric po politiki? Zakaj ne poveste to svojemu predstavniku v mestnem svetu pa svojemu predsedniku / članu četrtne skupnosti- a ne teta, javno se pa ne bi s priimkom in imenom izpostavila, bi pa malo naložila !! Tja pojdi kamor je treba, po naglas povej kaj te muči, ne pa na forumih laži trest.

na Viču knjižnice tudi niso preselili
dej nehaj trositi laži, ker čisto samo sebe degradiraš.

Parkirišče na LJ tržnici pa je super stvar.

mi ga ne damo!

No vsaj večina lj. tudi po anketah

Komentar knjižnice:
Vse knjižnice so še vedno tam, kjer so bile.

Komentar matura:
Tašča g.Jankoviča je pletla okoli mature svojega vnuka Jureta.

Knjižnice so še vedno tam kjer so bile, ne rabiš pa zdaj v vsaki plačevati članarine, ampak plačaš v eni in velja za vse knjižnice.

Kako nagravžna laž. In to ve vsak Ljubljančan. To z eno lokacijo. Kot s parkirnino ali avtobusom. Jaz se pred svojo knjižnico, ki je res nova in desetkrat večja od stare, pripeljem z avtom in tam brezplačno parkiram.

Je pokvarjen kot kvargelj
Res je bilo tisto z maturo.Saj je blo u medijih.
Ne vem kateri ljubljančani ga podpirajo.mogoče muslimani pa srbijanci.
Je živa groza.
knjižničarje je združil – direktorje bo pa vrgel na cesto ,vsaj tiste ki se ne pišejo na ić

Ta post žal pove več o avtorju kot v jankoviću….

Ta post žal pove več o avtorju kot v jankoviću….[/quote]

Aha, čista ksenofobija.

Punce tole o maturi je čisto res. Jure je imel zaključeno enko in je vseeno lahko opravljal maturo.

Res je.
Ampak zasluge za to si ne lasti g.Jankovič, pač pa njegova tašča.

Glede knjižnic: v Šiški smo šele lani, pod županom Jankovićem, dobili spodobno knjižnico.

Glede javnega prometa: nikoli prej niso toliko upoštevali želja potnikov po podaljšanju in spreminjaju mestnih avtobusov kot v tem času.

Glede Jankovićevih kritikov: zakaj se mi zdi, da jih bolj kot sam župan moti tole ić v njegovem priimku?


Res je.
Ampak zasluge za to si ne lasti g.Jankovič, pač pa njegova tašča.[/quote]Ja,on pa to sploh “ni vedel”. Ma dajte že nehat, ker vsi vemo, da je njegov Jure nesposoben in je maturo delal, ko je imel dve enki in še maturitetne liste je vse dobil vnaprej, ker mature ne bi nikoli naredil!
Takra bi v pravni državi bil kaznovan, če ne bi bilo velikega očka.
Bil je moj sošolec.

knjižnica je še vedno tam kjer je bila,že ene 40 let.janković pa je čist fajn človek.vsak ima svoje poglede in interese.če bi bila jaz na vladi bi naredila nekaj kar najbrž tudi polovici ne bi bilo všeč.ne moremo biti vedno vsi zadovoljni.

mojega partnerja takole šuntajo sodelavci,janković gor,janković dol.vsi so doma izven lj,kar je najbolj zanimivo.pa tudi jaz opažam,da se pogovori vedno končajo pri IĆ.nacionalisti.

Ja, Knjižnica Otona Župančiča je tam, kjer je bila prej, s tem, da so zdaj v tej knjižnici združene tri enote (a sem kakšno pozabu), poleg Delavske, še Pionirska in Mestna. Pa mrbit nekatere moti, da imajo zdaj namesto 1km do knjižnice, do tja 2,5km.
Knjižnica je pa res dobra.
Zaenkrat so se torej združili samo oddelki KOŽa, so mi pa rekli, da imajo namen združit vse LJ knjižnice, tako, da bomo lahko uporabljal za vse eno izkaznico.

Parkira se v centru v delovnikih s parkirnimi listki, a ni že dolg tako?

Glede mature sem pa tud jst slišal, kako se jo kupuje. Pa to je itak logično. Česa se pa dons ne da kupit?

Zanimivo, kako ste vsi na županovi strani, samo zato ker se je precej stvari v Lj spremenilo. Mislimo si, da vsi na takih položajih mal goljufajo in jim tega pač ne zamerimo. Če bi pa poznali kakšne konkretne številke, bi pa tudi župana takoj ozmerjali s prascem.
Predvsem zaradi takega pohlepa brez zadržkov smo v recesiji.


Res je.
Ampak zasluge za to si ne lasti g.Jankovič, pač pa njegova tašča.[/quote]Ja,on pa to sploh “ni vedel”. Ma dajte že nehat, ker vsi vemo, da je njegov Jure nesposoben in je maturo delal, ko je imel dve enki in še maturitetne liste je vse dobil vnaprej, ker mature ne bi nikoli naredil!
Takra bi v pravni državi bil kaznovan, če ne bi bilo velikega očka.
Bil je moj sošolec.[/quote]

Kolikor vem, mature ni naredil, je bil diskvalificiran.
Potem je popravil cveke in šel še enkrat na maturo.
Sem ga gledala kako se uči.

Res. Moj mož je bil njegov sošolec.

Res. Moj mož je bil njegov sošolec.[/quote] pišemo o njegovih uspehih ali mešate poslovno z domačim?

človek je veliko dosegel,spremenil,zaprl mesto.kar je še najbolj,itd

kaj ima njegov sin z njegovim mandatom.pojma nimam kdo je in me tud ne briga.v razredu sem imela pomoje ene 3 sošolke katerih mame so jim pisale naloge,referate in v šolo nosile denar in klobase,da so otroc prišli do najosnovnejše izobrazbe.to je očetov uspeh,ker je on nekaj naredil kljub temu,da na nepošten način.kaj bo pa mulc dosegel v njegovem življenju bo pa zabeleženo pod njegove uspehe.

in še vedno me zanima zakaj se najbolj razburjate tisti,ki niste prebivalci občine Lj? že to,da je vrtec za 1 otroka zastonj je nam staršem velik +,čeprav smo mi s tem malo zamudili,ker je hči že v šoli.

Knjižnice so tam kjer so bile, je pa 100x boljše, ker lahko s plačano članarino v eni knjižnici lahko obiskuješ katerokoli drugo (če se moraš pa do druge odpeljat z avtobusom, pa bog pomagaj).
Da je na tržnici omogočeno parkiranje takrat ko je prazna, je pravzaprav super ideja, ne vem zakaj bi koga to motilo- a zato, ker on tudi tam parkira?
Glede stadiona- saj je že ne vem koliko časa odločeno, da Ljubljana rabi stadion, samo da do zdaj nobenemu velesposobnemu županu tega ni uspelo niti približno speljat.
Da se veliko gradi, je tudi super. Ko bo v Ljubljani presežek stanovanj, bodo tudi cene padle.
Da je center mesta zaprt, je krasno.
Všeče mi tudi, da ne poslušam kar naprej o maratonskih sejah mestnega sveta, na katerih se niso mogli ničesar zmenit, ker so stranke ena drugi metale polena pod noge.
Všeč mi je, ko ga v soboto srečam na tržnici in vsakomur odzdravi in se z vsakim, ki ima željo po tem, pogovarja. Všeč mi je, da si zapomni ljudi.
Končno se v Ljubljani nekaj premika, nekaj dela, nekaj dogaja..- ocenjevala bom pa po koncu mandata.
PS: Sem čistokrvna Slovenka

New Report

Close