Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cvetlični vrt in pot tja – nizozemska

cvetlični vrt in pot tja – nizozemska

http://www.siol.net/svet/zanimivosti/2009/01/najvecji_cvetlicni_vrt_na_svetu_praznuje

prosim za nasvet, če kdo ve ali iz izkušenj pozna, kako najceneje pridet tja?

Link, ne deluje,

gre za objavljeno novico da najstarejši cvetlični vrt letos praznuje okroglo obletnico in da je odprt od marca do maja na nizozemskem.

Mene zanima le, kako pridet do nizozemske čimceneje, je vožnja z vlakom predolga? predraga? kaj pa poceni letalo? slišala sem da je ena varianta poceni iz trsta, pravijo da je poceni karta trst-koln in potem greš na vlak ali avtobus do tja ker ni daleč…

prosim za kakšno dodatno idejo, najboljše so tiste seveda preverjene iz izkušenj…

hvala vam že vnaprej!

hja… v keukenhofu sem bila pred tremi leti, šla sem preko kompasa z busom, samo smo si tudi amsterdam ogledali… hja, mi smo šli v drugi polovici maja in so bile rože že kar uvele, tako da priporočam, da greste prej. pa kako marelo imejte s seboj… Glede prevoza ti pa ne bi vedla povedati…
če te pa še kej zanima, lahko prašaš

lp

Hvala Nuša,

predvsem pot me zanima, in sicer v privat varianti, ker bi rada še nekaj privat obiskov opravila. Znanci ki jih imam pravijo vedno da so te variante trst keln, najblj poceni, meni so pa od rok, saj bi to pomenilo dodaten prevoz v trst, pa bi raje še slišala od koga za mogoče vlak? avtobus?

Hja, če bi najraje šla privat… bi bilo pomojem najbolje z avtom… K jaz si ne predstavljam, da bi šla z letalom, pa bi tam potem še avto rentala, ali pa se z vlaki vozila… n vem, no, ampak pomoje si najbolj sam svoj mojster z avtom…
Je pa res, da bi bilo kar nekaj vožnje v tem primeru…

No, kakorkoli že, lepo se imejte…

New Report

Close