Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tak čudno me boli uho, nprosim za mnenje

tak čudno me boli uho, nprosim za mnenje

dva meseca me je vsake toliko časa po malem zabolelo uho, za dve do pet sekund in minilo, vsake par dni… nisem polagala pozornosti..

že dva dni pa me zelo boli, ampak hec je da ne nonstop, ga sploh ne čutim, razen če zazeham, požrem slino, če kdo zaloputne z vrati, tak čudno je. me takrat fejst zaboli in zraven začutim kot en pok in pa občutek kot bi se neki zleplo in na hitro odleplo. vem da sem čudno povedala.

kaj bi to lahko bilo?

kaj bi me lahko bolelo? pa bolečina je čist druga kot ob bolečem ušesu, takrat ko te skoz boli in ti vročina notri nažiga.

hvala!

Bolečouška,pa kaj čakaš? TAKOJ K ZDRAVNIKU!!! Jaz sem imela iste simptome in ko sem končno prišla k zdravniku, je ugotovil počen bobnič. Takoj sem dobila zdravila, ampak takšna občasna “špikanja” so se nadaljevala še vsaj dva meseca in mi je včasih kar sapo vzelo, tako me je zabolelo. Takrat sem bila še v osnovni šoli in zdaj ob najmanjši bolečini v ušesu vedno reagiram. NE SE HECAT Z UŠESI!

hvala! ja se tudi meni zdi da je verjetno resno, kr zaboli tako, da si ne upam več zehat.

problem je, ker sem na porodniški, brez avtomobila in brez varstva.

ne morem kr uletet k dežurnemu zdravniku, moj osebni pa dela popoldne samo ob torkih, pa še takrat je do zdaj mel vedne neke nujne opravke.

Ampak tebe boli uho že dva meseca… V vsem tem času bi pa že prišla do zdravnika. Moraš pazit nase!

Naj gre mož en dan v službo z avtobusom, otroka pa, če ni čakalnih vrst, vzameš s seboj.

Jaz sem imela zamašeno uho (čepek) in me je na začetku v ušesu samo malo špikalo, kasneje je bolelo celo uho, bolečina se je nato začela širiti tudi proti zobem…zanimivo pa je,da sem normalno slišala.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ojla,

očisti si uho s pomočjo voščenih tulcev.

Meni to zelo pomaga. Ne bi verjela, kakšen količine ušesnega masla pridejo ven – povleče jih vakuum gorečega tulca.

dobiš jih v bio trgovinah.

New Report

Close