Najdi forum

pomoč pri pleničkah

POZDRAVLJENI.NE VEM,ČE SEM NA PRAVEM FORUMU,VENDAR UPAM,DA BOM DOBILA PAMETNE NASVETE.NAŠA PUPIKA JE STARA 13 MES.IN OGROMNO PIJE TEKOČINO.NAJVEČJI PROBLEM JE ZVEČER IN PONOČI.ZVEČER PRED SPANJEM JO PREVIJEM V PLENIČKO PAMPERS(ACTIVE BABY),KI SE DOBIJO SAMO V TRGOVINAH MUELLER.S TEMI SEM NAJBOLJ ZADOVOLJNA,VENDAR TUDI TE PREMOČI ČEZ NOČ.KER NAŠA PUPIKA ZELO MALO SPI IN SE PONOČI VELIKOKRAT PREBUJA,JO POTOLAŽIM SAMO S ČAJEM,IN TEGA SPIJE OD 20 DO 6 URE ZJUTRAJ 800 ML.ALI PO DOMAČE 8 DECI.TO PLENICA NE PRENESE IN PRIDE URIN PREKO.POSKUSILA SEM Z NAŠIMI PAPMPERS PLENICAMI,HUGHES,PLENICAMI,KI JIH HVALIJO OD INTERSPARA TE NOVE,PA FISKIES SEM POSKUSILA.TUDI V DM SEM KUPILA PLENICE IN SEM TOTALNO RAZOČARANA.ALI POZNA KATERA MAMICA KAKŠNE BOLJ VPOJNE PLENICE?ZELO BOM HVALEŽNA ZA BILO KAKO POMOČ OZ.NASVET.

Lupijeve od merkatorja
Sicer pa en nasvet: ne tolaži otroka s čajem ponoči to ni dobro

Pozdravljena!

Glede na res veliko popite količine ponoči bi jo najbrž morala previti, ker res ne vem če katera plenica prenese toliko tekočine. najbrž je ne, ker je ne želiš še dodatno zbuditi, a menim da bo samo to zneslo (menjava pleničke).
Sicer pa samo dobronameren nasvet: morda je že dovolj velika, da poskusita še s kakšno drugo tehniko uspavanja (žal ne vem kaj vse sta že poskusili dosedaj). Poskusi poiskati kaj odgovorov, se kar veliko piše.
Pa veliko uspehov
Lp

nova
Uredništvo priporoča

mi smo tudi preizkusili vse od pampersk, huggies,sparky odnesle so se edino mullerjeve beauty baby –priporočam

Jaz mislim, da uporabljaš najboljše plenice, kar jih obstaja. Torej če te ne pomagajo, ne bodo nobene. Res pa je, da je nemogoče zadržati toliko urina, kolikor tvoja pupa ponoči spije.
Toliko tekočine je občutno preveč. To je skoraj 1 liter. Če bi jaz toliko popila ponoči, bi se vsako uro zbujala in hodila na wc.
Poizkusi manj tekočine in tudi pleničke bodo v redu. Saj imaš ta dobre.

metkica kakor za koga.In te plenice niso NAJBOLJŠE od vseh.ravno te,ki je ona naštela so nam vedno prepuščale ponoči

MIJA,KATERE PLENIČKE STE PA VI UPORABLJALI,ČE SO TUDI VAM TE PREMOČILE?
ČE NE POTOLAŽIM OTROČKA S ČAJEM,JE POTEM PONOČI VIK IN KRIK IN JOK,MI PA SMO NEPRESPANI IN TO TRAJA ŽE OD ROJSTVA,DA SLABO SPIMO ALI PA NIČ.IN TO TRAJA ČE SKORAJ 13 MES.

ja,ker si jo že navadila,sedaj pa tudi odvaditi.Joj bo,ampak bo boljše za otroka in za vas

ja to mi je pa ful čudno. Ker nam niso še nikoli spustile. Razen ob 8 dcl čaja.

Ne vem zakaj si ji sploh ponoči ponujala čaj???Priporočam pa mullerjeve beauty baby so zakon….

ženska vas ne sprašuje za nasvet o čaju, ampak o PLENICAH!!!

osebno bi rekla ponoči mir, če se da, ponoči spimo in ne pijemo. če ne zdržite brez 8 dcl ponoči, pa boš morala žrtvovati minutko in jo enkrat sredi noči previti. katerakoli plenica že – 1 liter tekočine je dosti in teža imeti to na ritki!

Tudi mi smo imeli težave s plenicami, od kar uporabljamo Müllerjeve plenice, je problem rešen.

nisem vsega brala, ampak meni se zdijo hoferjeve plenice super. ful vpijejo.

Ste poskusili z vodo namesto čaja? Naš mali je takrat radikalno manj popil ponoči.

Kaj pa večjo številko plenic za čez noč?

Pozdravljeni.Hvala vam za nasvete.Da vam odgovorim.Naša pupika uporablja plenice BEAUTY BABY iz Millerja čez dan,ker za ponoči sploh ne pridejo v upoštev,ker so premalo vpojni.Naša pupika je začela pit po novem vodo,pa tudi spije količinsko toliko kot predhodno čaj.Da bi jo pa ponči previjala,bi si dala sebi zaušnico,kejti lahko se potem samo vstanem ob 1 zjutraj in tako bi se zame pričel dan.Hudo,ampak resnično.Moj pediater mi je dejal,da je moja bejbika HIPERAKTIVEN otrok,ter da so takšni otroci v kasnejših letih ful pametni.
Plenice iz HOFERJA še nisem poskusila,vendar bom probala.

Kar tolaži se. Mislim da nimaš dobrega argumenta za pitje ponoči, in sicer kar 8 dcl. To je too much. Želodček mora ponoči počivati, ne pa se nalivati.
Sori k se vtikam.
Morala jo boš previjati, kajti nobene plenice ne bojo vzdržale.

ej, meni se je to zdelo too much veliko pijače, pol sem pa pogruntala, da naš otrok podobno spije čez noč:

– eno flaško ko gre spat
– eno flaško ob cca 3h
– eno flaško ob cca 6h

vstane ob 8h, torej je vmes spil 3*250ml! plenička je čisto polna, imamo pa Pampers active fit iz Mullerja in ne premočijo

mimogrede, kaj bi pa ostale naredile, če se mi ob treh dere, ne bi dale mleka? ker zvečer in zjutraj je verjetno sprejemljivo oz tako delajo vsi…?

Ja no, če je pa hiperaktivna pri 15 mes in bo pol ful pametna, pol pa kar čaki. Pediatru, ki 15-mesečnemu dojenčku reče, da je hiperktiven lahko rečem samo, da je hiperbutast!!! Otroka odvadi nočnega pitja, pa bo mir. Ali pa ga imej poscanega do vratu če je prepameten da bi ti njega učila. Mislm, kakšne imate eni – katastrofa!

New Report

Close