Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pisanje magistrske naloge

pisanje magistrske naloge

živjo, mene pa zanima, če veste kje bi lahko našla koga, ki pomaga pri pisanju magistrskih nalog,
vsaj pri postavljanju začetnih temeljev – dispozicije.

neko temo sem si že izbrala, a pri postavitvi dispozicije oziroma najti ozko raziskovalno pot pri tej temi mi predstavlja problem.

ful vam hvala za odgovor in pomoč.

bo treba kar nekaj člankov na izbrano temo prebrat. potem se research question kar sam izpostavi.

Zato imaš mentorja. Naj si zasluži svoj dodatek.

Burja100, javi se, bova skupaj začrtali tvojo nalogo.

Naredili bova načrt, kje in kako začeti, nato pa nadaljevali. Sicer ne vem, kaj naj bi pomenilo, da pišeš v množini, toda navadno kandidatom svetujem pri pisanju ene naloge. 🙂

Dobro je, da že imaš temo. Po okvirnem načrtu knjig pa bova poskusili najti še rdečo nit, ki te bo vodila skozi nalogo.

Vse se da, če se hoče, samo voljo je treba imeti in bo šlo. 🙂

Nataša Purkat, moderatorka foruma Al' prav se piše Lektor'ca | www.lektorica.si | [email protected] Prosim, uporabljajte iskalnik!

Pomoč pri pisanju, oblikovanju, diplome (diplomske naloge), magistrske naloge (magistrsko delo), seminarske naloge (seminarskih nalog), tehnično urejanje diplome (diplomske naloge), magistrske naloge (magistrsko delo), seminarske naloge (seminarskih nalog)

MojSTUDIJ.com – ŠTUDENTJE, DIPLOMANTI, PODJETNIKI, STARŠI-POZOR!!

Spletna stran http://www.MojSTUDIJ.com nudi pomoč rednim in izrednim študentom pri dokončanju študijskih obveznosti, prav tako pa nudi ugodno VEZAVO, KOPIRANJE in POMOČ (npr. pri seminarski-seminarska, diplomi-diplomska ali magistrski nalogi-magistrska naloga).

* Ali ste že zaključili z vsemi študijskimi obveznostmi?
* Ali imate le preprosto težave pri posameznem izpitu/predmetu?
* Ali zgolj potrebujete vrhunsko lekturo Vašega teksta?
* Morda le pomoč pri oblikovanju ali pri pripravi prezentacije?
* Ali Vam manjka le še zaključno diplomska naloga (ugodna vezava)?
* Ali zaradi predolgih delavnikov preprosto ne najdete časa za pripravo sklepnega študijskega dejanja-diplome?
* In ob vsem tem Vas še preganja čas, ker imate obilo obveznosti doma ali na delovnem mestu?

Ne skrbite, imamo rešitev!

MojSTUDIJ.com – Vrhunska pomoč in svetovanje pri študiju !!

Pomoč pri pisanju diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Tehnično urejanje diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Tehnična navodila za diplomo, diplomsko nalog, magistrsko nalogo. Dispozicija diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Pomoč pri diplomi, diplomski nalogi, magistrski nalogi. Pisanje in urejanje diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Urejanje besedil in diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Vsebinsko in tehnično urejanje diplome, diplomske naloge, magistrske naloge.

Kontakt:

[email protected]
http://www.mojstudij.com

Pozdravljeni,

nudim pomoč pri snovanju dispozicij, pisanju in popravljanju diplomskih in magistrskih nalog.

Kontakt: [email protected]

Pozdravljeni!

Nudim kvalitetno pomoč pri magistrskih in diplomskih nalogah.
Na podlagi večletnih izkušenj na tem področju danes slovim po uspešno opravljenih nalogah pri najzahtevnejših profesorjih; po prevzemu zelo zahtevnih tem; po visoki kvaliteti nalog; po dobrem in korektnem sodelovanju s študenti….ko drugi tovrstni ponudniki niso prepričani v uspešno izdelavo naloge, naročnika pošljejo k meni (na tem delu, bi se hvaležno zahvalila vsem kolegom!).

Če menite, da sami ne boste zmogli uspešno spisati svoje magistrske ali diplomske naloge, če vam prof. vedno znova vračajo nalogo v popravo, če zaradi službe in otrok sami enostavno ne uspete… me za pomoč kontaktirajte na:

[email protected]
[email protected]

Odgovor je možen samo eden. MENTOR!

In odgovor nekomu, ki omenja mentorske dodatke – mentorsko delo je na javnih visokošolskih ustanovah pro bono oziroma je všteto v splošno delovno obveznost.

Diploma 123 nimate pojma.Sem izvedel da sploh ne veste kaj pisete samo zahtevate denar.
Ljudje izogibajte se diploma 123 takoj

Kontaktirajte me vsi tisti, ki imate tezave pri pisanju seminarskih, diplomskih ali magistrskih nalog. Anonimnost, profesionalnost in hitra odzivnost zagotovljena. Kontakt: [email protected]

Pozdravljeni,

nudim pomoč pri študijskih pisnih delih vseh vrst. Brez obvez do same potrditve oz. odobritve dela. Več informacij na: [email protected]

New Report

Close