Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Zakaj sem brez denarja – se splača kupiti knjigo?

Zakaj sem brez denarja – se splača kupiti knjigo?

Me zanima, če je v njej tudi kaj konkretnih nasvetov, takih, ki se jih da uporabiti (upam, da veste, kaj mislim).

Me že dolgo mika…

Eden najpogostejših odgovorov na vprašanje “zakaj sem brez denarja” je “ker me vsak, ki pride mimo, nategne, da kupim nekaj, za kar prej sploh nisem vedel, da potrebujem”.
Pametni bodo razumeli.

Hehehehe. A misliš, da je enako tudi s to knjigo?

V knjižnicah jo imajo. Preberi jo tam, pa presodi, ali jo boš kupila ali ne.

Tistmu, ki je knjigo napisal in prodal, se vsekakor splača, da jo ti kupiš.

A se bo pa splačalo tudi tebi je pa odvisno od tega, koliko se boš nasvetov držala.

Tako kot tud vse knjige o hujšanju. not ne piše v bistnu nč druzga kot manj jej in več se gibaj – zavito v celofan.
če se boš tega striktno držala boš shujšala. če ne, pa ne boš.

V knjigi “zakaj sem brez denarja” pa piše, da premalo zaslužiš in preveč zapraviš. Če hočeš met več denarja morš več delat, kupovat pa samo tidste stvari, ki jih nujno rabiš, pa pred tem moraš še preverit, kje je najcenejše.

No zdej, ko sm ti povedal vsebino knjige lahko meni nakažeš tist denar namenjen za knjigo, ti dam še 10% popusta. Piši na mail, da ti sporočim št. računa.

kupuj knjige pa ti bo mogoče potegnilo zakaj ti konec meseca sfali

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Preberi najprej članke ki so bili tukaj na monu, ki jih je dal avtor iz knjige http://zavod.over.net/novica.php?nid=16941

Po prebranih člankih ima avtor dober namen.

Tukaj na tej strani so podana mnenja o knjigi https://trgovina.over.net/product.php?productid=17804&cat=0&page=1

O knjigi so že spraševali na tem forumu http://med.over.net/forum5/read.php?27,5084698

Meni osebno so bile dobre knjige motivator. Vedno, ko sem jo videl sem se spomnil na nekaj nasvetov iz knjig. Kupil sem si jih kar veliko. Veliko finančnih knjig. V 7 letih sem si zelo uredil finančno stanje.Vsako leto se mi premoženje poveča nekje za 30 %. Nakup knjige, kot je ta 19 € ti lahko v življenju prinese na desettisoče evrov. Torej kdo sedaj prihrani tisti, ki je knjigo kupil ali tisti, ki je ni? Pri nekaterih stvareh se resnično ne splača varčevati.
Žalostno je, da nekateri ne vidijo dobrih namenov avtorjev knjig. Revni ponavadi ne berejo knjig sploh pa ne finančnih in potem ni čudno da so revni.

mesečno?

Ne,
Morda v 1,5,20 letih. Vse je odvisno od človeka in njegove volje, da začne nasvete uresničevati.

Meni se je premoženje povečalo zaradi moje discipline v teh 7 letih za nekje 150.000 €. Malo sem imel tudi sreče. Ali pa sem to sam pritegnil, ker verjamem da se vse da. Samo jasen cilj moraš imeti in željo po svobodi.

Pa saj to ni niti 20.000 letno! To pa res ni vsota s katero bi se moral ravno hvalit.

Glede na moje dohodke in da imam lahko veliko časa tudi zase je zame kar veliko. Je pa seveda vse relativno. Seveda pa ni tudi vse v denarju. s pomočjo knjig pridobiš tudi svobodo, ki ti je ne more nihče vzeti. Lahko ta denar ves izgubim, pa se ne bom preveč sekiral, ker vem da ga lahko ponovno ustvarim, če se seveda bom zato odločil.

Jaz sem knjigo prebrala v hipu. Je zelo preprosto napisana, da jo lahko vsak razume.
Sprašuješ, če je kaj uporabnega.
V knjigi je zelo veliko uporabnih nasvetov. Knjiga ti da motivacijo, da takoj ukrepaš. Avtor knjige pa mora biti zelo dober po srcu, saj se to opazi v knjigi. Res ima iskren namen pomagati ljudem.

Knjigo zelo priporočam!
Tisti, ki je ne boste prebrali vam povem, da veliko izgubljate. Vsaj v knjižnici si jo sposodite, če vam je teh skromnih 20 € težko dati.

Verjamem pa da avtor v Sloveniji ne more veliko zaslužiti. Tudi moj znanec je izdal knjigo, in je rekel, da se v Sloveniji knjig ne splača izdajati, saj imaš z njo samo izgubo. Preveč je stroškov s samo izdajo in marketingom. Premajhni smo.

Za koliko se je pa povecalo tvoje premozenje v 7 letih?

Meni se zdi 150.000 kar lepa cifra. To je nekaj vec kot 20.000 letno in vec kot 1.500 mesecno.

Ker sem drugače zelo varčen. Za vsako večjo stvar se pogajam. Kupujem kar res rabim. Kupujem raje rabljene in kvalitetne stvari, kot nove in ne kvalitetne. S temi prihranki pa sem kupoval starejša grda stanovanja jih lepo uredil in prodal po nekaj višji ceni. Tudi parcele sem kupil po veliko nižji ceni in prodal potem za veliko večjo ceno. To je samo nekaj od tega.
Res pa je, da moraš prej biti varčen, ker boš potem kasneje lahko užival sadove preteklega truda. Povem vam da se zelo splača. Sploh nisem imel občutka da sem varčeval, saj sem v tem užival.

Meni nič, ker nisem zaposlena. Mi k sreči ni treba, saj moj dragi zasluži skoraj toliko na mesec, tako da se mi za sedem let varčevanja to res ne zdi kar nekaj. Toliko jaz privarčujem samo pri gospodinjstvu, ker sem pač doma in nama ni treba plačevat služkinje in varuške.

ha, ha..
:)))

Aleš, kdaj bo pa prihranite.si začela delat?

New Report

Close