Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mail

Moj mail

za vse ki ste fletne, dobre in pametne pa si želite komunikacije z mano … posteljne namreč, ali kako … [email protected]

Adam, prehiter si.

🙂 Zakaj? Spodaj sem bil namreč zmerjan, da ga namreč ne izdam, no, pa sem ga. Evo.

Že mail imaš delikaten, tako da:ne hvala!

če bi ti bil tak džek za kakšnega se imaš nebi tukaj prosil za žensko. Imel bi jih na vsakem prstu po dve.

In kaj si gospodična pod to besedo predstavlja? Me prav zanima.

občutljiv

Jah, sem novodobni moški, ki je v koraku s časom.

aja, potem pa kar naprej. Jaz sem bolj “zadaj”.

Matr, Adam, prepozn, kot sem že napisala! Zakaj nisi sinoč dal tega maila, pa ne bi spet sam spal? Pa tkoo sem čakala, ti pa nč!

Jah, sem novodobni moški, ki je v koraku s časom.[/quote]

Vidiš to je pa problem, tle visimo same stare babe, ki nimamo drugega počet, tebi primerne žurajo okrog ali pa še spijo.

To sicer sem, a ne samo to. Je pa kolikor vem morda prevod lahko tak, morda, vendar je v slovarju na prvem mestu nežen. No, taki te pa verjetno tudi ne zanimajo. Pa saj ni problema. Itak vsakemu paše nekaj drugega.

🙂 No, nikoli ni prepozno pravijo. Ali, bolje pozno kot nikoli. Pa morda še kaj … npr. kdor čaka dočaka … 🙂 Pa si fino spančkala?

Super sem spančkala! Glede tega pa, da, kdor čaka, tudi dočaka, maš pa čist prov. Karkol si zaželim, to tudi dobim.

Motiš se. To pomeni, da je potrebna huda previdnost, pa nič drugega.

Sem šla pogledat v slovar, delikaten = nežen,rahločuten, občutljiv,okusen, slasten,…tako da lepe lastnosti.

Tudi tako bi se lahko interpretiralo, ali, kuj železo ko je vroče, ne?

Kovala bi te jaz, kovala…

:))) Od kdaj je pa SČ postal portal za zmenke? :)))))))))))))))

Ah, daj, no, kakšen portal za zmenke neki! Saj vidiš, da samo čvekajo :))

Tole je prav fletna debata, pa zmenki ja al ne. Paše, ker ne diši na kreg. A ne, Adam. Pa vsi mal pokokodakamo pa posanjamo pa gremo veselejši dalje. Kolk maš zmogljivost, da se mal razporedimo, da te ne bomo vse naenkrat napadle. Pol zna bit spet kreg 🙂

:))) Sej jst nimam čist nč proti taki debati. :)))

Daj, moj mail imaš, tako da, kar kuj.

🙂 Se zgodi. 🙂

še bolj fletna, zakaj mi hodiš v zelje? Pa tolk sem se namatrala, zdej pa vse zastonj.:(

New Report

Close