Forum.Over.Net

Mali oglasi

nova spomladanska kolekcija

Default avatar

next

no evo, poštnina v SLO je očitno še vedno 5 eur, ampak cene so pa za nas še vedno zelo nabite

za primer sem odprla v obeh katalogih stran 7 pri mlajših dečkih in seštela pri obeh samo cene, ki so že napisane ob oblačilih;
pri EU pride vse skupaj: 85 + 5 = 90 GBP
pri GB pa: 58 + 14 + 4 = 76 : 0,85 = 90 EUR

pri mlajših deklicah, prav tako na 7. strani:
EU: 42 + 5 = 47 eur
GB: 29 + 6 + 4 = 39 : 0,85 = 46 eur

po moje je najbolje, da odprete obe strani in si shranite željene artikle v obe košarici ter preračunate same, ali se vam bolj izplača naročit same direkt v SLO ali pa naročilo oddate meni

do največje rezlike pride v bistvu pri poštnini znotraj slovenije, če je potrebno poslat od mene do vas

preračunajte in če se odločite poslat naročilo na moj mail [email protected] , imate tokrat čas do nedelje zvečer (do 22.00)

še enkrat cena= + 2 GBP na artikel + 4 GBP na naročilo deljeno z 0,85 in dobte znesek v eurih

lp
Default avatar

Pika88

Hvala, da si naredila kalkulacijo. Jaz računam, da bi nekaj naročila, ampak moram videti - ali direktno ali preko tebe. Tudi jaz sem opazila, da so za tujino nabili ceno stvari... No, ja - z minusom sigurno ne bodo poslovali.
Default avatar

spetkrena

Funt je zdaj itak enak evru.
Default avatar

next

ja, funt je že skoraj enak euru, ampak pri meni je "tečaj" 0,85 in to je to, drugače ne morem oz. bi morala spet posebej delit vse ostale stroške med vsa naročila (kot sem že večkolikokrat napisala - stroški nexta 1x ali 2x po 3.95 gbp, odvisno koliko je artiklov, ker je količina na eno naročilo omejena, stroški paypala, kjer nakažem, kolikor gre in plačam provizijo, ki jo ima on s tem (okoli 5% od zneska), ostalo plačam na pošti in tam spet 2 proviziji, skupaj okoli 11 gbp, in še provizije banke, ko nakazujem nazaj za stvari, ki so slučajno razprodane ali niso več na zalogi, kar pomeni malo manj kot 1 euro za vsako nakazilo, ki ga naročnice želijo...pa prosim ne spet ene pametovat v svojo smer, ker to 1000% drži)...tako mi je najenostavneje in po pravici- sem raje 10 eur v plusu kot 10 eur v minusu, ene razumete, druge nočete in ne boste nikoli, tako pač je

lp
Default avatar

next

...do ponedeljka lahko spet pošljete naročila...stvari bodo tu do petka, 30.1. ...lp
Default avatar

kaj se splaca?

tečaj sicer razumem in tudi stroške.
Meni pa se le zdi, da je razlika očitna predvsem pri tem, da pridejo stavri lepo h meni na dom direkt in ne h tebi.
tisti evro gor ali dol. Poštnina od tebe do mene zna prit še kar visoka.
Default avatar

next

sporočilo je namenjeno tistim, ki iz takšnega ali drugačnega razloga še vedno naročijo z mano...lp
Default avatar

Pika Mika

Moji čevlji stanejo 15 funtov več, če jih naročim direktno v SLO (v slo lepe čevlje težko dobim, ker imam veliko nogo).... Jaz imam s to organizatorko nakupov za Next izdelke same dobre izkušnje.
Default avatar

k i t t y

kaj se splaca? je napisal/a:
tečaj sicer razumem in tudi stroške.
Meni pa se le zdi, da je razlika očitna predvsem pri tem, da pridejo stavri lepo h meni na dom direkt in ne h tebi.
tisti evro gor ali dol. Poštnina od tebe do mene zna prit še kar visoka.

Kakor kaj. Veliko stvari je na strani za slovenijo dražjih od angleške in se kar splača naročit preko next. Nekatere se pa res ne splača.
Pač daš v koš na eni in drugi strani in vidiš. simpl
če se ti ne zdi vredu pa pač ne naročiš. tudi simpl

:)))
Default avatar

nussa

tudi jaz samo dobre izkušnje. preračunaš si, pa je.
Default avatar

pupika07

a lahko da ena prosim gor link od nexta.

Hvala lepa.

Lp
Default avatar

Za next

Next kje pa so stvari ki so bile v narčilu ko je bilo znižanje? Ali jih sploh ne bo
Hvala in lp
Default avatar

next

se opravičujem, če niste dobili sporočila glede razprodaje, vas je bilo res veliko...iz vsega skupaj ni bilo nič, ker so bili prazniki in ni imel časa, potem je bilo pa prepozno in sem dobila vse skupaj 4 stvari, ki so bile takrat znižane...vsak dan so dodane nove stvari v znižanje, če spremljate, mi lahko pošljete košarico, ampak je res malo možnosti, da on to potem pravi čas naroči, ker se zaloga iz minute v minuto spreminja...poskusim pa lahko...lp
Default avatar

next

nova naročila zbiram do petka zvečer...stvari bodo pri meni konec naslednjega tedna...lp
Default avatar

next

popravljam...naročila zbiram do jutri (četrtka) zvečer, v petek bo prepozno in ne bi bilo naslednji teden pri meni...lp
Default avatar

next

...do jutri (pon) zjutraj (do 8ih) mi še lahko pošljete naročilo, če še katera želi...lp
Default avatar

next

...spet do nedelje večer :) lp
Default avatar

next

...do nedelje, 8.2., zvečer :)