Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča – pa ne z možem :(((

Noseča – pa ne z možem :(((

Shit! :(( Ravnokar sem naredila test, ker se mi je zdelo mal čudno, da mi M že skoraj mesec dni zamuja. Sicer sem mislila, da je stranski učinek Mirene … ampak očitno ni. Naredila sem test, ki je jasno pokazal nosečnost. Problem je samo v tem, da z možem že več mesecev ne sexam … se pa skrivaj dobivam z enim mladim fantom … sam za seks, nič drugega. Bila sem prepričana, da sem z Mireno zaščitena … … pa sem se očitno uštela. :(((

Kaj naj sedaj naredim? A naj povem možu kako in kaj ali naj sedaj sexam z njim in se potem delam da je otrok njegov? Prosim za nasvet.

hehe hočeš preusmirit pozornost. NE BO ŠLO. Premalo škandalozno:)))

Bugi, se hecaš, A???
Bila si nam vzor dobre žene in mame, sedaj pa tole???

BI MORALA NAPISAT, DA SI NOSEČA Z MAVRIČNEM:)

Ej, brez veze. Tudi ta temo brez problema lahko zaide v tisto smer….:)
Nice try.

:((( Vsi smo krvavi pod kožo.

Pismo … zvečer se mož vrne, pa ne vem kako naj mu v oči pogledam. :((

mislim da si v riti,a je to tvoj prvi otrok

Odpri blog in izlij svojo dušo

Kje poleg treh otrok najdeš še cajt za seks ?:)))

Ne … imam doma tri otroke. Od tega dva 11 mesečna dvojčka. :((( Sploh ne vem kako je lahko to ratalo. :((

Če hočeš pozornost, izdaj njegovo ime, priimek, delovno mesto in status.

Moji mami sem dala dvojčka v varstvo, češ da grem v trgovino … pa sva se na hitro dobila … pač tisti ta hitri sex. Za 18 letnega mulca je to itak čist dost.

Svaka čast,dober štos, po moje boš posekala rekord pri ogledih teme:-)))

Če bi le bil štos. :(((

Uaaa to je pa popestritev sobote, sem se prov nasmejala tvojemu štosu, res je dobr, še kakšnega napiši, da ne bo tko turobno.

Bugi kako drugače tvoji otročki, nič ne pišeš, no tud jest bolj malo berem, tudi to je res. Ne vem če se spomniš sva malo debatirali še ko ste bili v paketku (mislim na tvoja dvojčka) na isti dan si immela rok poroda kot moja mlajša hči.

Vse dobro tebi in tvojim otročkom v letu ki prihaja.

rekord podere naslov teme:

tašči sem dala strup v juho:)))))))))

pedofilka ena.vsaka palica ima 2 konca

(Ššššš … se delam, da je vse res. :))) Sicer pa … ta mala dva sta kar v redu. Nam gredo sicer zobki ven, tako da so noči bolj “vesele” :)) … in pa seveda sedaj kasirata buške kot po tekočem traku. :)))) … sicer se pa imamo krasno) …

…. seveda … če ne bi bila sedaj noseča z 18-letnim mulcem. :((( Le kaj mi je narediti??? :((((((((((

Nisem … je že dopolnil 18 let … ravno prejšnji mesec.

Jaz ti ne verjamem, ker če bi bilo res, bi v skladu s funkcioniranjem tega foruma spremenila nick. Te predobro poznamo.
Če bi pa bilo to res, pa bi bil problem, ker koliko jaz poznam te stvari, gre pri mireni za izvenmaternično nosečnost.

Ma jaz nikoli ne spreminjam nicka … sem pač to kar sem … tudi z vsemi napakami. :(((

Nekaj sem brala o nosečnosti kljub Mireni, pa da so nekatere celo donosile?

A nej ga obdržim?

ne nakladi
:)))))))))

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Bugi, a veš, da bere tale forum tudi tvoja sestra?

Nič se ne izgovarjaj…nagledanega si imela že prej! Packa!;-)

A je res tako nemogoče verjet, da sem tut jst krvava pod kožo?

New Report

Close