Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Peugeot 206 SW

Peugeot 206 SW

Koliko ste pripravljeni odšteti za letnik 2004, prevoženih 120000?

2500

TooooooooooooolikO????????
Še dobro, da sem vprašala, sem mislila, da tam okol 170

Kake barve pa je? Ga prodajate. Mogoče bi me pa to zanimalo. Lahko kje vidim slikice? Je dobro ohranjen?

Hvala

Barve je srebrne. Slikic nimam, ohranjen – kaj naj rečem, avto je pač po 4 letih tak kot je, sigurno je kje že kakšna pikica od kamenčka. Ni pa še bil karamboliran ali kaj drugega. Mislim, da je glede na leta čisto v redu ohranjen. Prodajam ga ta trenutek ne oz. če bi bila cena ok..
Zato pa tipam, ker se na te stvari ne spoznam najbolje.

Iz štosa daj oglas na avto.net

170€, kaj je razbit, odjavljen, nevozen ali kaj, da si pričakovala tolk malo

ju3: kaj pa naj drugega odgovorim na tako glup odziv kot je bil od bacike

bacikin odziv je bil čisto normalen, če pa si ti postavila napačno vpr., pa ni ona kriva. Vprašala si namreč koliko smo pripravljeni odšteti za tak avto in ne koliko je tak avto vreden. In če mi ni všeč ali ga ne rabim, potem zanj ne ponudim nič ali pa zelo malo, ni to logično?

nobenaena:

Ja, res je! Popolnoma prav imaš, čisto se strinjam s tabo. Ponižno in s sklonjeno glavo se opravičujem za tako glupo vprašanje. Ma ne samo za to tudi za to, da se tako glupa oseba kot sem jaz, lahko sprehaja in vam krade zrak na tem planetu. (glede na to kako zelo imaš visok razvit intelegenčni koeficient boš seveda razumela to spročilo).
Sem malo spodaj prebrala v enem postu, da ena drugi svetuje, da se naj gre zabijat z glavo v zid. Veš kaj? Jo bom kopirala, tudi jaz tebi svetujem enako.

oprosti, ma kaj pa naj pol jaz druga tebe vprašam, ko pa ti to tako resno napieš.

no jaz pa sem pripravljena plačat 0€, ker ima dva avtomobila, in si tretjega ne mislim omislit oz. ga ne potrebujem.

glede tega za kolk bi ga lahko prodala, pa molo poglej na bolhi pa na avto net, za kolk jih drugi prodajajo. preveri opremo v ponudbah in tvojo, pa še druge parametre, morda malo dodaj ali odvzami, pa si pri neki realni ceni. pol pa vidiš kolk so ti drugi pripravljeni ponudit, ko ga daš v prodajo.

New Report

Close